reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny....
przepraszam, że się nie odzywałam, ale....nie chciałam pisać ciągle, że się cholernie boje....

za dwie godziny mam wizytę u gina...która wszystko mi już powie....albo radość, albo szpital i zabieg....
...teraz sobie siedzę i cichutko popłakuje...tak bardzo się boje...
...niby nie mam plamień, piersi nadal bolą....ale wiem, że to też może zmylić....więc się nie nastawiam....
...tamten gin powiedział jednoznacznie, że to koniec....i ciągle mam w głowie jego słowa....
...najgorsze jest to, że ja panicznie zaczęłam się bać zabiegu....nie chcę iść do szpitala....już bym chyba wolała poronić w domu....ale tam się wszystko trzyma i pomimo, że zaczęłam normalnie w domu wszystko robić...to nawet śluz mam czyściutki....
trzymajcie kciuki dziewczyny....bardzo mocno....
postaram się jeszcze dziś napisać jak wrócę od gina.....
buziaki
Zaciśnięte ;-)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
No hej dziewczyny.
Ja dzisiaj pierwszy dzień w pracy i tylko Was podczytuję, żeby być na bieżąco,
ale jak się Karolcia odezwała no to musi byc reakcja:

KAROLCIA kciuki zacisnięte !!!!!!!!!

She piękna betka i zobaczysz dalej będzie coraz piękniej...

reszte babolców pozdrawiam!
 
Dzwoniłam poraz drugi: do żadnych z robionych przeze mnie badań mój gin nie miał zastrzeżeń. Kolejna wizyta 22/12 o 9:15...

Ale ulga :-)
 
Przepraszam, ale muszę się z Wami podzielić nowinami ;-)

Byłam wczoraj u nowej ginki jestem po prostu zachwycona :-D:-D:-D

Pani doktor opiekowała się mną w szpitalu po drugim poronieniu i mimo, że to właśnie ona przekazała mi tą najgorszą z możliwych wiadomości, to zdobyła moją sympatię i zaufanie. Jako jedyny lekarz, z którym miałam do czynienia nie nazwała mojego dziecka obumarłym zarodkiem, tylko dzidziusiem :tak::tak::tak:

Jeśli chodzi o wizytę, to mimo, że na każdą pacjentkę ma wyznaczone 20 min, to ja siedziałam pół godziny. zaraz po wejściu do gabinetu opowiedziałam jej moja historię, pokazałam wyniki badań, po czym wyjęłam listę z pytaniami i zaczęłam je zadawać :tak::tak: Pani doktor wysłuchała ich bardzo uważnie, po czym powoli i ze starannością wszystko mi wytłumaczyła :tak::tak: zdziwiła się tylko, że z moimi wynikami badan nie mam problemów z zaciążaniem. :sorry::sorry: Mam zrobić jeszcze usg podwozia ;-);-) i cytomegalię . Teraz zapobiegawczo dała mi jakiś lek przeciw bakteriom, bo mam jakieś swędzenia - mam go brać od 3 dnia cyklu i uważać, żeby nie zajść w nim w ciążę. Potem dochodzi od 15 dnia luteina pod język :tak::tak: A jak już zaciążę, to mam od razu biec do niej po recepty, bo do luteiny dojdą jednak zastrzyki :sorry::sorry:To mnie trochę przeraża, ale dla dzidziusia wszystko :tak::tak:

Tak więc koniec stycznia - początek lutego zaczynam staranka :-D:-D
Która będzie mi towarzyszyć??
 
cześć

Karolcia trzymam kciuki z całych sił!!!!
She pięknie beta przyrasta, więc musi być dobrze, o tobie też często myślę i trzymam cały czas kciuki za ciebie i inne dziewczyny które są w ciąży :) ale z drugiej strony nie dziwię się, ze się stresujesz, bo pewnie jakbym zaszła w ciążę to przez pierwsze tygodnie ciąży sama bym się stresiła

Kaira przytulam cię mocno i zapalam światełko dla aniołków
[*]
Jeśli chodzi o starania to mój lekarz teraźniejszy twierdzi, ze można zacząć staranka po 3@ regularnych, ale z reguły wiem że to wszystko kwestia podejścia i psychiki kobiety i mężczyzny. Ja jestem od zabiegu 6 miesięcy i dopiero 2 cykle można by rzecz są pójściem na żywioł. Na razie nic z tego, ale teoretycznie starania zaplanowaliśmy na styczeń, bo czekam na przedłużenie umowy w pracy.Myślę, ze zrób na spokojnie badania i później wraz z mężem zadecydujecie kiedy będzie najlepsza pora na ponowne starania. Trzymam kciuki

Ewela współczuję takiego potraktowania przez pracodawców, zero taktu i prymitywizm totalny, piękna dzidzia :) I jaka już duża :)
Anetha trzymam kciukasy za wizytkę, będzie dobrze!!!
Agnieszka może faktycznie do piątku urodzisz, może mama ma prorocze sny :)

a mnie głowa boli od wczoraj kurde i łykam sobie panadole, które i tak nie działają :( Wzięłabym coś mocniejszego, ale jak zwykle póki nie ma @ jest jakaś tam nadzieja na fasolinkę, pieszę tak ale wcale nie jestem o tym przekonana, bo wiem znów że @ na bank przyjdzie, z resztą jak zwykle. Jakiś dołek mnie chwycił bom nie wyspana po nocy :)

pozdrawiam was wszystkie kobitki

Daaa my na maksa zaczynamy od stycznia :) wiec witaj w klubie :)
 
Ostatnia edycja:
Muszę sobie zapisać...

U PRAWDZIWEGO ZUCHA PIERWSZA DZIEWUCHA;-)

A nie masz tak, że czujesz, czy będzie chłopczyk czy dziewczynka?

tak miałam -na 100% byłam pewna że chłopak -aż do snu ze niebieskie zmienia się w różowe -no i siuśka:-D

Cześć dziewczyny....

Trzymam kciuki czekam na wieści...

Kurde zrobiłam dopiero jedną rękę -zobaczyłam że S wylał i zele jak sprzątał w szafce i się poryczałam i go zwyzywałam i wk****łam się tylko i wolno mi idzie dziś:-:)-:)-( ech te chłopy
 
A ja właśnie wróciłam od Szefa. Powiedział mi, że bardzo się cieszy, że zostanie przyszywanym dziedkiem (to już starszy pan) i że trzyma kciuki :-) Powiedziałam mu też o poronieniu. Bardzo go to z kolei zasmuciło. I wiem, że ani radość ani smutek nie były udawane. To złoty człowiek. Życzę każdej z Was takiego Szefa i Szefowej jakich ja mam :-)
 
Mam pytania do dziewczyn, które w ciąży biorą/brały zastrzyki clexane.... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
W które miejsce na brzuchu się je robi?
Jak się je robi?
Ile razy w ciągu dnia?
Do którego tygodnia ciąży?

Dla mnie najbardziej przerażający jest fakt samych zastrzyków :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Kiedy ktoś mi je robi, to po prostu nie patrzę... a tu będę musiała :sorry::sorry:
No, ale dla dzidziusia wszystko :sorry::sorry:
 
Ilonka dziekuję :)

Karolciatrzymam kciuki ,napewno będzie dobrze :-)

She nic tylko pozazdrościć,bo takie szefostwo to w naszych czasach rzadkość :-)

Kiedyś miałam takiego szefa, własnie starszego pana, oj on był bardzo dobry, martwił sie i wogle,no ,ale cóż.
 
reklama
Mam pytania do dziewczyn, które w ciąży biorą/brały zastrzyki clexane.... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
W które miejsce na brzuchu się je robi?
Jak się je robi?
Ile razy w ciągu dnia?
Do którego tygodnia ciąży?

Dla mnie najbardziej przerażający jest fakt samych zastrzyków :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Kiedy ktoś mi je robi, to po prostu nie patrzę... a tu będę musiała :sorry::sorry:
No, ale dla dzidziusia wszystko :sorry::sorry:

Nie brałam w ciązy,ale prawie całe zycie , robisz w obrebie pepka tak w lini 5cm ,mozesz zacisnac skore jak wbijasz igłe,ale potem pusc od razu,bo bedziesz miała siniaki. :-)
 
Do góry