reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny....
przepraszam, że się nie odzywałam, ale....nie chciałam pisać ciągle, że się cholernie boje....

za dwie godziny mam wizytę u gina...która wszystko mi już powie....albo radość, albo szpital i zabieg....
...teraz sobie siedzę i cichutko popłakuje...tak bardzo się boje...
...niby nie mam plamień, piersi nadal bolą....ale wiem, że to też może zmylić....więc się nie nastawiam....
...tamten gin powiedział jednoznacznie, że to koniec....i ciągle mam w głowie jego słowa....
...najgorsze jest to, że ja panicznie zaczęłam się bać zabiegu....nie chcę iść do szpitala....już bym chyba wolała poronić w domu....ale tam się wszystko trzyma i pomimo, że zaczęłam normalnie w domu wszystko robić...to nawet śluz mam czyściutki....
trzymajcie kciuki dziewczyny....bardzo mocno....
postaram się jeszcze dziś napisać jak wrócę od gina.....
buziaki
Zaciśnięte ;-)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
No hej dziewczyny.
Ja dzisiaj pierwszy dzień w pracy i tylko Was podczytuję, żeby być na bieżąco,
ale jak się Karolcia odezwała no to musi byc reakcja:

KAROLCIA kciuki zacisnięte !!!!!!!!!

She piękna betka i zobaczysz dalej będzie coraz piękniej...

reszte babolców pozdrawiam!
 
Dzwoniłam poraz drugi: do żadnych z robionych przeze mnie badań mój gin nie miał zastrzeżeń. Kolejna wizyta 22/12 o 9:15...

Ale ulga :-)
 
Przepraszam, ale muszę się z Wami podzielić nowinami ;-)

Byłam wczoraj u nowej ginki jestem po prostu zachwycona :-D:-D:-D

Pani doktor opiekowała się mną w szpitalu po drugim poronieniu i mimo, że to właśnie ona przekazała mi tą najgorszą z możliwych wiadomości, to zdobyła moją sympatię i zaufanie. Jako jedyny lekarz, z którym miałam do czynienia nie nazwała mojego dziecka obumarłym zarodkiem, tylko dzidziusiem :tak::tak::tak:

Jeśli chodzi o wizytę, to mimo, że na każdą pacjentkę ma wyznaczone 20 min, to ja siedziałam pół godziny. zaraz po wejściu do gabinetu opowiedziałam jej moja historię, pokazałam wyniki badań, po czym wyjęłam listę z pytaniami i zaczęłam je zadawać :tak::tak: Pani doktor wysłuchała ich bardzo uważnie, po czym powoli i ze starannością wszystko mi wytłumaczyła :tak::tak: zdziwiła się tylko, że z moimi wynikami badan nie mam problemów z zaciążaniem. :sorry::sorry: Mam zrobić jeszcze usg podwozia ;-);-) i cytomegalię . Teraz zapobiegawczo dała mi jakiś lek przeciw bakteriom, bo mam jakieś swędzenia - mam go brać od 3 dnia cyklu i uważać, żeby nie zajść w nim w ciążę. Potem dochodzi od 15 dnia luteina pod język :tak::tak: A jak już zaciążę, to mam od razu biec do niej po recepty, bo do luteiny dojdą jednak zastrzyki :sorry::sorry:To mnie trochę przeraża, ale dla dzidziusia wszystko :tak::tak:

Tak więc koniec stycznia - początek lutego zaczynam staranka :-D:-D
Która będzie mi towarzyszyć??
 
cześć

Karolcia trzymam kciuki z całych sił!!!!
She pięknie beta przyrasta, więc musi być dobrze, o tobie też często myślę i trzymam cały czas kciuki za ciebie i inne dziewczyny które są w ciąży :) ale z drugiej strony nie dziwię się, ze się stresujesz, bo pewnie jakbym zaszła w ciążę to przez pierwsze tygodnie ciąży sama bym się stresiła

Kaira przytulam cię mocno i zapalam światełko dla aniołków
[*]
Jeśli chodzi o starania to mój lekarz teraźniejszy twierdzi, ze można zacząć staranka po 3@ regularnych, ale z reguły wiem że to wszystko kwestia podejścia i psychiki kobiety i mężczyzny. Ja jestem od zabiegu 6 miesięcy i dopiero 2 cykle można by rzecz są pójściem na żywioł. Na razie nic z tego, ale teoretycznie starania zaplanowaliśmy na styczeń, bo czekam na przedłużenie umowy w pracy.Myślę, ze zrób na spokojnie badania i później wraz z mężem zadecydujecie kiedy będzie najlepsza pora na ponowne starania. Trzymam kciuki

Ewela współczuję takiego potraktowania przez pracodawców, zero taktu i prymitywizm totalny, piękna dzidzia :) I jaka już duża :)
Anetha trzymam kciukasy za wizytkę, będzie dobrze!!!
Agnieszka może faktycznie do piątku urodzisz, może mama ma prorocze sny :)

a mnie głowa boli od wczoraj kurde i łykam sobie panadole, które i tak nie działają :( Wzięłabym coś mocniejszego, ale jak zwykle póki nie ma @ jest jakaś tam nadzieja na fasolinkę, pieszę tak ale wcale nie jestem o tym przekonana, bo wiem znów że @ na bank przyjdzie, z resztą jak zwykle. Jakiś dołek mnie chwycił bom nie wyspana po nocy :)

pozdrawiam was wszystkie kobitki

Daaa my na maksa zaczynamy od stycznia :) wiec witaj w klubie :)
 
Ostatnia edycja:
Muszę sobie zapisać...

U PRAWDZIWEGO ZUCHA PIERWSZA DZIEWUCHA;-)

A nie masz tak, że czujesz, czy będzie chłopczyk czy dziewczynka?

tak miałam -na 100% byłam pewna że chłopak -aż do snu ze niebieskie zmienia się w różowe -no i siuśka:-D

Cześć dziewczyny....

Trzymam kciuki czekam na wieści...

Kurde zrobiłam dopiero jedną rękę -zobaczyłam że S wylał i zele jak sprzątał w szafce i się poryczałam i go zwyzywałam i wk****łam się tylko i wolno mi idzie dziś:-:)-:)-( ech te chłopy
 
A ja właśnie wróciłam od Szefa. Powiedział mi, że bardzo się cieszy, że zostanie przyszywanym dziedkiem (to już starszy pan) i że trzyma kciuki :-) Powiedziałam mu też o poronieniu. Bardzo go to z kolei zasmuciło. I wiem, że ani radość ani smutek nie były udawane. To złoty człowiek. Życzę każdej z Was takiego Szefa i Szefowej jakich ja mam :-)
 
Mam pytania do dziewczyn, które w ciąży biorą/brały zastrzyki clexane.... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
W które miejsce na brzuchu się je robi?
Jak się je robi?
Ile razy w ciągu dnia?
Do którego tygodnia ciąży?

Dla mnie najbardziej przerażający jest fakt samych zastrzyków :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Kiedy ktoś mi je robi, to po prostu nie patrzę... a tu będę musiała :sorry::sorry:
No, ale dla dzidziusia wszystko :sorry::sorry:
 
Ilonka dziekuję :)

Karolciatrzymam kciuki ,napewno będzie dobrze :-)

She nic tylko pozazdrościć,bo takie szefostwo to w naszych czasach rzadkość :-)

Kiedyś miałam takiego szefa, własnie starszego pana, oj on był bardzo dobry, martwił sie i wogle,no ,ale cóż.
 
reklama
Mam pytania do dziewczyn, które w ciąży biorą/brały zastrzyki clexane.... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
W które miejsce na brzuchu się je robi?
Jak się je robi?
Ile razy w ciągu dnia?
Do którego tygodnia ciąży?

Dla mnie najbardziej przerażający jest fakt samych zastrzyków :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Kiedy ktoś mi je robi, to po prostu nie patrzę... a tu będę musiała :sorry::sorry:
No, ale dla dzidziusia wszystko :sorry::sorry:

Nie brałam w ciązy,ale prawie całe zycie , robisz w obrebie pepka tak w lini 5cm ,mozesz zacisnac skore jak wbijasz igłe,ale potem pusc od razu,bo bedziesz miała siniaki. :-)
 
Do góry