reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ewelina no nie żartuj ,że w takiej niepweności będziesz nas trzymać:szok:, a może ja też sie wstrzymam do 1 grudnia wtedy gin wraca:-D
Wiola no bardzo bym chciała, żeby to przeziębienie sobie już poszło , a jeszcze bardziej żeby była fasolinka:-)
Wiesz....wolę poczekać......cierpliwość popłaca - ponoć;-) A i Wy wytrzymacie....bedą większe emocje (lub nie)...

<<<jak Ci na imię?>>>
 
reklama
Witam się:)


karolcia81, Annas81, Newfie - trzymam kciuki za Wasze wizyty!!!Będzie dobrze!Bo musi być!!!:)Czekam na piękne wieści!


Miłego dzionka!

Dziękuje...przy tylu pozytywnych emocjach...to musi byc dobrze....pewnie ta fasolka w moim brzuszku to tez głównie dzięki Wam...tak bardzo wierzyłyscie, że jest.....że nie mogło byc inaczej....
Więc kochane....myślcie o mnie dziś wieczorkiem....

A teraz ja z całej siły wierzę, że u Kabietki i Ewelinki musi tez być maleństwo pod serduszkiem.....
 
Dziękuje...przy tylu pozytywnych emocjach...to musi byc dobrze....pewnie ta fasolka w moim brzuszku to tez głównie dzięki Wam...tak bardzo wierzyłyscie, że jest.....że nie mogło byc inaczej....
Więc kochane....myślcie o mnie dziś wieczorkiem....

A teraz ja z całej siły wierzę, że u Kabietki i Ewelinki musi tez być maleństwo pod serduszkiem.....
Karolcia, ja nawet w weekend myślałam o Tobie....bo pokiciało mi sie i myslałam że masz w piatek wizytę....i tak jakoś.....


............u mnie raczej nie.............
 
ewelina28 - weź Ty sobie nie żartuj kobieto:)Wiesz ile jeszcze czasu do 26???Chcesz żebym osiwiała z niepewności albo żeby mi sie palce zrosły od trzymania kciuków??:)

Kobietka22
- ty już lepiej nie wymyślaj z tym 1 grudnia, tylko jutro z rana teścik rób!!

karolcia81
- ta fasolka w Twoim brzuszku to jednak dzięki Twojemu mężowi i Tobie jest:)Myślimy cały dzień i mocno trzymam kciuki!!!
 
Będziemy z Tobą Karolcia jakże mogłoby być inaczej Newfie coś nie widać, będziemy z wami wszystkimi:tak:.
Myśle czy wstać już z tego wyra czy poleżeć wczorajsza najwyższa tempka to 37,4 mam tylko mowe zmienioną jakby katarkowo nie chce mi się już leżakować:zawstydzona/y:
Ewelinka co za "u mnie raczej nie"???Ja mówie, że tak i kropka:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry