reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Vjolka to zaskocz swojego M tak jak mój zaskoczył mnie może się uda :-D.
Najlepiej jak będzie spał to może nie zajarzy:-)

Taaaa, jasne....
Nie z moim D takie numery....
Poza tym oni mają łatwiej nas zaskoczyć
i nie wyskoczyć...
a ja co?
Paluszkiem z pępuszka zbiorę i sobie sama dzidzie zrobię....?
 
reklama
ten okres min 6 miesięcy to jest minimum moje,
natomiast D powiedział,
żebym na razie zapomniała....
:-:)-:)-:)-:)zawstydzona/y:
mnie ostatnia ciaza zaskoczyla tak jak to ze sie wtedy okazalo ze beda blizniaki...uwazalismy bardzo bo akurat byla na etapie szukania pracy,wiec wogole o zajciu nie myslelismy a sie stalo...ja jestem w takiej sytuacji ze M jak ma chwile uniesienia mowi: do srodka???i wtedy moja decyzja :))) bo on jakos nie mysli w tym momencie hihi ale teraz musimy uwazac zeby nas znow przykrosc nie spotkala...najpierw badania i leczenie a potem baby :D
 
reklama
Kobietka, jak teraz byłam to się pytałam na wszelki wypadek, czy można na katar robić inhalacje z Oil olbas (do gorącej wody parę kropel i wdychamy), mi to dobrze pomaga na i na zwykły katarek i cięższe przypadki, np. przytkane zatoki

Violka, kto jak kto, ale Ty na pewno coś wykombinujesz ;-)

Kurczę, niby lekarka mówiła, że brzuch może boleć, bo się rozciąga, ale jakieś takie dziwne odczucia dzisiaj mam, jakby mini skurcze i to dokładnie tam gdzie pewnie macica jest :-( nawet nie chodzi o to, że boli, bo jest to na tyle słabe, że tylko tyle, że czuję to, ale wkurza. aż wzięłam nospę, jedna od czasu do czasu nie zaszkodzi, a może się uspokoi to się nie będę denerwować
 
Do góry