reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tak jak pisałam, my mamy zakaz:-( Nawet nie pytałam lekarza, sam zabronił..
Ja w 6 tyg i 1d od@ miałam betę powyżej 10000, to liczę, ze w poniedziałek zobaczę serducho- to będzie 7t1d
 
reklama
Karola trzymam kciuki żeby te ciche dni jak najszybciej minęły.
Just oj ,ale twój suwaczek mknie:tak:.
Wiecie co dla mnie to jest dziwne ,ale u mojej bratowej w 3 tygodniu lekarz powiedział ,że jest zdrowa dzidzia tylko, że to miałybyć bliźnieta , potem jakoś jedno drugie wchłonęło może były duże i dlatego już widział ja tam poczekam z usg jeśli teścik wyjdzie, najwyżej tylko po wspomagacz jakiś się zgłosze bo gin mi kazał.
Ginowie zlecają badanka po potwierdzonej ciąży na usg dopiero jak to jest dziewczynki?
 
ja mam gina co ma usg w gabinecie i jak uwaza zeby zrobic to go robi wiec ja nie musze sie na jakies specjalne wizyty umawiac :)

milego popoludnia wam zycze
 
Pati -dzięki za obliczenia - jak robiłam we wtorek betę to może już w pon widać by było serduszko :). Ale wtedy oszaleje ze szczęścia. Na razie z moim nie cieszymy się bo nie chcemy zapeszać nawet mam nam nie gratulowała bo tylko trzyma kciuki - więcej osób nie informuję.

 
Pati, bo z macania dla lekarza wychodzi, czy tam się wszystko powiększa stosownie do tygodnia ciaży.

Kobietka, w 3 tygodniu ciąży to chyba, żaden lekarz Ci nie jest w stanie powiedzieć czy dzidzia zdrowa jest czy nie. W 7 tyg, ludzik jest na tyle mały, że można tylko powiedzieć czy jest, i czy serducho mu odpowiednio szybko pika, i czy nie ma zagrożeń typu krwiaki.
A jeśli chodzi o kierowanie na badania to nie ma reguły. Poprzednio lekarka mnie skierowała w 6 tyg., bez usg, gdy nawet z badania nie wynikało jej jeszcze, że w ciaży jestem. A ta teraz stwierdziła, że zrobienie badań wcześniej i tak niczego nie zmieni jeśli chodzi o powodzenie donoszenia ciąży.
 
agu_ska bardzo możliwe, bo beta rosnie niesamowicie szybko. W 5 tyg 1d miałam 3985 tydz później powyżej 10000 tys ile powyzej to nie wiem, bo moje laboratorium juz nie liczy:wściekła/y: W tamtej ciąży widziałm serduszko w 6t6d, wtedy fasolka miała 89mm a dziewczyny piszą, że widziały serducho przy wymiarach45mm:-)
 
aha, kurcze a po co taka wizyta z macaniem, co on tam wymaca procz ciazy?? Nie pojmuje tego ale nie jestem lekarzem haha

dobra zmykam te frytki robic

aha i pamietajcie dzis dzien bez smutkow, stresow, i nerwow-dzien dobroci dla fasolek :-d :-d :-d

karola glowa do gory, z mezem czasem tak jest ze lepiej od niego odpoczac, moze pojedz odwiedzic kogos bliskiego, a jak wrocisz maz juz bedzie czekal i bedzie juz dobrze i weekend bedzie super :)
pati ja mam chyba ostatnio znowu jakieś złe dni. Wczoraj chciałam zrobić babci niespodziankę bo nie widziałam jej 4miesiące a że mieszkam 50km od babci to nie jeździłam bo nie mogłam wczoraj się lepiej poczułam i pojechałam a rano siostra poszła z babcią na pobranie krwi i się okazało że wzięła za dużo leków na rozrzedzenie krwi i o mało co nie dostała wylewu do mózgu od razu zawiozłyśmy babcię do szpitala i tam została więc zamiast odpocząć u babci to ja byłam ponad 3godziny na izbie przyjęć i tak mnie brzuch rozbolał że masakra tu przyjeżdzam do domu myślałam że się wyluzuje a skończyło się na cichych dniach i nie wiem kiedy się skończą.
A jeśli chodzi o seks my mamy zakaz od samego początku do końca :-:)-( przerąbane ale co się nie robi dla dzidzi:-)
 
Pati -dzięki za obliczenia - jak robiłam we wtorek betę to może już w pon widać by było serduszko :). Ale wtedy oszaleje ze szczęścia. Na razie z moim nie cieszymy się bo nie chcemy zapeszać nawet mam nam nie gratulowała bo tylko trzyma kciuki - więcej osób nie informuję.



My tez na razie sie nie cieszymy...i tez wiedza tylko moi rodzice i siostra...i na razie bez gratulacji...tylko wszyscy trzymają kciuki i sie bardzo o mnie martwią.....
Ale musi być dobrze.....MUSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
just też tak myśle , ten lekarz chyba z księżyca spadł bo po wizycie powiedziała, że 3 tydzień i wszystko dobrze z dzidzią:eek:
 
Do góry