reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Just79 wybrałam -tutaj jest adres stronki
Poradnia USG Agatowa
Patrzyłam tylko na strony internetowe -będę 27go na 19 później opiszę czy warto -ale z tego co rozmawiałam z babeczkom to wizyta trwa 30 min z opisem i płytkom od ręki, badania wygląda jak opisane na stronie 250zł.
Ja tam bym się nie pozwoliła macać:wściekła/y: po co -co to ma wnieść? nie ma mowy -no raczej niech Ci założy kartę i da skierowania bo to już 10 tc będzie a na usg umów się sama -bo to się liczy od terminu @ nie od wieku wg usg. A może zmienisz gina?
Hej, przyjaciółka tam była u dr Hameli (chyba, że coś przekręciłam) i była bardzo zadowolona. Moja gin, też tą poradnię i lekarkę poleca.
Pewnie da i skierowanie i kartę założy, bo o tym mowa była na ostatniej wizycie. Co do wyników to pewnie nic się nie stanie, że dopiero teraz. Wtedy miałam w wzorowe i skończyło się jak skończyło. A że nie mam bliskiej relacji z kibelkiem i ogólnie na niedożywioną nie wyglądam, to hemoglobiny mi nie brakuje ;-)
A z gin ogólnie jestem zadowolona, więc póki co zmian nie planuję.
Powiedz mi tylko, czy zdarzały Ci się takie mini-skurcze centralnie w podbrzuszu, w sumie nawet nie bolą, tyle, że się coś czuje? :eek:
 
reklama
Ja się nie gniewam, bo i nie mam za co...
Kacper jest rzeczywiście cudowny...
Może być nawet i 10, byle wszyscy zdrowi...
Młody jest z tzw. wpadki...
i powiem ci, że będąc z nim w ciąży
ani nie uważałam na siebie
ani żadnych leków nie brałam
pracowałam i w ogóle..
A teraz, z Tosią, to obchodziłam się ze sobą jak z zepsutym jajkiem..
Widocznie tak to jest,
że jedne dzieci od poczatku są silne i zdrowe
a drugie...
sama wiesz...

no tak...ktos tu juz pisal ze natura wie lepiej...ja przy tej ciazy tez uwazalam na siebie strasznie...przy pierwszej robilam wszystko bo nie spodziewalam sie ze mnie moze to spotkac...przy drugiej tez uwazalam wiec nie wiem...musze sie wyleczyc i moze sie uda :) 3 ciaze kazda inaczej traktowana..i i tak nic nie wyszlo...
wiec kiedy Bog da to bedzie-od dzisiaj tak mysle...
 
no tak...ktos tu juz pisal ze natura wie lepiej...ja przy tej ciazy tez uwazalam na siebie strasznie...przy pierwszej robilam wszystko bo nie spodziewalam sie ze mnie moze to spotkac...przy drugiej tez uwazalam wiec nie wiem...musze sie wyleczyc i moze sie uda :) 3 ciaze kazda inaczej traktowana..i i tak nic nie wyszlo...
wiec kiedy Bog da to bedzie-od dzisiaj tak mysle...
Dokładnie tak...
 
o rany...ktora godzina?!?! uciekam bo musze sie doprowadzic do porzadku...ide dzis do lekarza ogolnego z ty moim cisnieniem :((
buziolki laseczki :)))
 
Just moja bratowa miała w pierwszej ciąży po poronieniu i w drugiej takie skurcze delikatne lekarz jej powiedział, że może łykać dwie nospy na dobe i ,że taka jej uroda urodziła zdrowe dzidzusie jeden ma 2 latka a drugi 9 miesiecy:tak:
 
Kochane, pan mi tu rolety montował a wy tu taką produkcję, żeście zrobiły, że szok, na akord piszecie czy co? ;-) To rolety mam. Szczęśliwa jestem.
Agata rtęć to jeszcze dzisiaj zbierałam z podłogi, zaraz uderzam do apteki po termometr elektroniczny, chociaż rtęciowe były moim zdaniem bardziej miarodajne, szkoda, że mniej bezpieczne ponoć. Ja się czuje fatalnie niestety. A widzę, że dzidziuś daje Ci nieźle do wiwatu. A ty masz termin na kiedy dokładnie?

Pati ja bym się może pisała na sierpień 2010 ale mi chyba bardziej wrzesień wyjdzie oby, ważne żeby było. Zobaczę jeszcze jak mi się tam cykle ułożą. Bo nie chcę się ukrywać z kilkutygodniową ciążą w pracy w momencie jak mi się umowa będzie mi się kończyła, czasem to trudne jak się mdłości dostanie czy coś.
 
GosiuLew ja jak zrobiłam test(a robiłam wieczorem) to oczywiście chciałam sobie termometr przygotować na rano (zawsze mierzyłam tempkę) i z radości go pobiłam. Takze również juz nie mam termometru rtęciowego. A miałam do niego sentyment, wykrył mi dwie ciażę:-)
Suwaczek zrobię w poniedziałek.
dziewczyny kiedyś mój lekarz powiedział, ze jeżeli ciąża jest dobrze osadzona to kobieta pracuje na roli i jest wszystko ok, niestety nie zawsze tak jest. Czasami trzeba leżeć i tylko to daje powodzenie. Myślę, ze trzeba słuchać lekarza i swojego organizmu. KAŻDA Z NAS JEST INNA:tak:
 
reklama
Kochane, pan mi tu rolety montował a wy tu taką produkcję, żeście zrobiły, że szok, na akord piszecie czy co? ;-) To rolety mam. Szczęśliwa jestem.
Agata rtęć to jeszcze dzisiaj zbierałam z podłogi, zaraz uderzam do apteki po termometr elektroniczny, chociaż rtęciowe były moim zdaniem bardziej miarodajne, szkoda, że mniej bezpieczne ponoć. Ja się czuje fatalnie niestety. A widzę, że dzidziuś daje Ci nieźle do wiwatu. A ty masz termin na kiedy dokładnie?

Pati ja bym się może pisała na sierpień 2010 ale mi chyba bardziej wrzesień wyjdzie oby, ważne żeby było. Zobaczę jeszcze jak mi się tam cykle ułożą. Bo nie chcę się ukrywać z kilkutygodniową ciążą w pracy w momencie jak mi się umowa będzie mi się kończyła, czasem to trudne jak się mdłości dostanie czy coś.


a wiesz, że jest taki przesąd, że w cylku w którym sie zbije termometr to na pewno się zajdzie w ciąże!!!!!!
naprawdę...całkiem dawno to przeczytałm....
 
Do góry