reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
witam
tak poleciałyście dziś z tymi postami, ze ciężko mi będzie nadrobić :)
ja miałam dziś przeboje z migreną więc cały dzień chodziłam jak na kacu, a jeszcze @ jest tak obfity, ze ledwo żyję, dobrze ze idę w przyszłym tygodniu do lekarza, bo przynajmniej dopytam czy takie duże @ to norma, nawiasem mówiąc mam już listę pytań :) chyba z godzinę potrwa moja wizyta :)

Karola, a co to za świństwo ci się na palcu pojawiło?
lecę bo jutro znów do pracy śmigam na rano
miłej nocy
 
witam
tak poleciałyście dziś z tymi postami, ze ciężko mi będzie nadrobić :)
ja miałam dziś przeboje z migreną więc cały dzień chodziłam jak na kacu, a jeszcze @ jest tak obfity, ze ledwo żyję, dobrze ze idę w przyszłym tygodniu do lekarza, bo przynajmniej dopytam czy takie duże @ to norma, nawiasem mówiąc mam już listę pytań :) chyba z godzinę potrwa moja wizyta :)

karola, a co to za świństwo ci się na palcu pojawiło?
Lecę bo jutro znów do pracy śmigam na rano
miłej nocy
ilonka zrobiła się zastrzał obgryzłam skórkę bo odstawała i palec mi spuchł jak bania i podszedł ropą więc to powoli zaczynam zwalczać żeby gożej się nie zrobiło bo od wczoraj było więcej ropy.
 
Oj KAROLKA na dupe dostaniesz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: co to za obgryzanie.A tak powaznie to ja kiedys z zastrzałem(precowałam w sklepie miesnym) musiałam az do chirurga isc zeby u Ciebie to podobnie sie nie skonczyło:no:.Nie wiem czy w ciąży mozna ale może sobie rywanol na to przykładaj żeby rope wyciągnąc.Zdrówka kochana i zeby mi to ostatni raz było:wściekła/y::tak:.
 
ja jestem bo maz w pracy... buu a niedlugo do mnie @ zawita wiec mam zaleglosci w przytulankach... buu a tu tak dziewczyny ponakrecaly

papa dobrej nocki
 
ja tylko na chwilkę dzisiaj
hej Wam babolki.
Darek dostał dziś telefon ze szkoły,że mały ma temperature,potwornie kaszle tak ,że o inne dzieci się boją, źle się czuje a prawdę mówiąc to ma wypieki i przez ręce się przelewa.:szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y:
Ja byłam wtedy z konikami w przedszkolu.
W te pędy do szkoły biegnę i widzę małego na świetlicy bawiącego się na dywanie z dziećmi .Owszem wypieki miał ,ale od kaloryfera ,który go sukcesywnie w plecy ogrzewał.:szok::szok::-D:-D:-D:-D
Odbieram małego i słyszę komentarz w stylu:
Jak może pani chore dziecko do szkoły przyprowadzać !!!
On godzine temu miał 38 stopni u pielęgniarki mierzone było !!!!
Jutro go proszę kategorycznie w domu zostawić !!!!
Ja go dotykam a on zimny jak za przeproszeniem dupa po śmierci.:sorry2::sorry2:
Tłumaczę babie,że rano był zdrowy a ta mi wyjeżdża ,że on od poniedziałku taki niewyraźny jest.
Wkur...am się na maxa ,bo jeszcze druga babka mi wyjechała na temat piątkowej awantury,kiedy to młody mnie w szkole skopał a ja go odpychałam i mówiłam NIE WOLNO !!!
Podobno nie powinnam się z nim szarpać tylko prosić ,żeby przestał :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:zajęło by mi to czasu do samej nocy ,albo i dłużej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Wziełam go ze szkoły i wróciliśmy do domu.
W domu mu mierzę temp w uchu a on ma 36.2 ,pod paszką 36.9 po przebiegnięciu ze szkoły ok.1 km.
ok 16 przed wyjściem na karate miał 36.4 :szok::szok: to Ci wysoka temperatura!!!
Mało tego przez cały dziń ani 1 razu nie zakasłał:-D:-D:-D:-D
Metodą dedukcji jednak doszłam do tego skąd u niego ta temperatura i jutro w szkole awanturę zrobię.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Uciekam ,bo biologię muszę dopisać i matmy się poduczyc na klasówkę.:-p:-p
 
reklama
Dziewczyny akcja buty za oknem odwołana. Wesela nie będzie. Nie mam sił pisać więcej. Nie wystawiajcie butów. Po prostu.



"Wariatko".....co się stało?
Wszystkie przed ślubem przechodziłysmy tornado w domu...i to nie znaczy, że wszystko odwołałyśmy......:no:
Spokojnie.....tylko spokojnie.....przytulam.
Odezwij sie zaraz...."bom sie zestresowała"!


Witam w piękny piątek....
i usmiecham się do Was od rana....:-D
 
Do góry