reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Jestem jeszcze wieczorkiem bo S przy aucie:confused2::confused2::confused2::confused2::confused2:
hmmm jak on tak będzie mnie zdradzał to sprzedam tą niunię -chociaż przecież to ON:cool:

Koti jesteś!!!!! suuuuuuper że ok!!!

Asiu ja powtarzam jeszcze raz -zrób betę. Może i wiesz że to nie fasolka, może i test był lipny -może... ale póki nie będziesz wiedziała na pewno wesele będzie klapą dla Ciebie bo będziesz się bała szampana, tańców i skoków. Ot co. Dlatego leć na tą betę -jeśli wynik będzie negatywny -trudno ale przynajmniej przetańczysz całe wesele bez stresu czy coś się stanie i obtańcujesz wszystkich wujków na sali.

Agnieszka82 a wtedy za karę każę Ci codziennie pisać "jestem szczęśliwa bo na widok jedzenia mnie cofa" albo "jestem szczęśliwa że haftałam dziś tylko 4 razy choć wolałabym 6":-p:-p:-p:-p:-p:-p

As miłego zalatanego popołudnia...:-)

Natalineczka555
też jestem za betą dla Asi:tak:

Karola322 mam nadzieję ze te cholerne upławy miną... i pilnuj położenia tego łożyska bo to przed porodem będzie bardzo istotne

Ilonka26 przeczucia co do ciąży? no ze będzie wszystko ok i że nie będę miała problemu z porodem, że będzie mały różowy bobas i już:-):-):-)

Kasia oooo przepraszam pajączki już widziałaś dwa cykle temu:-):tak: sorki że Ci przypomniałam ale pamiętam jak dziś -Wy naprawdę robicie te testy w 17dc:eek:

Karolcia81 bo test przed terminem @ jest niezbyt dobrym pomysłem -mi nawet po terminie nie wyszedł -dopiero w 35dc... i to tak dziwnie -zrobisz za wcześnie i wyjdzie negatywny i jest dół i czekanie na @ i rozpacz i piwko.... tak było u mnie nawaliłam sie jak szpak bo czułam że coś nie tak a test negatywny i....bomba...

Kobietka22 no ja mam dentystę w pracy za darmo -wszyscy narzekają że zła bo znieczulenia nie ma -ale bez jaj -mięczaki. Kiedyś do kowala latali i było ok a ja i tak się nie nadaję na znieczulenie hihi:-p u Ciebie może wystarczą te 2 wizyty i jazda:-p:-p:-p:-p

Kasiamaj ja ciągle do Ciebie piszę -więc jeśli jestem nikt to dzięki:crazy::crazy::crazy:

Czarna76
oj no i tak to jest... czekamy na zielone a później -jeszcze jedna @, jeszcze trochę:-) no a może jak się owulka pojawi to za Was pomyśli i ups;-)

Wiolka1982
no brawo!!!! od słów do czynów super:-D a ile tych kroków jest bo muszę mieć pod kontrolą...

Gagatka tylko nie bierz nospy!! bardzo mi przykro... to jest zdecydowanie cięższe psychicznie niż zabieg ale na pewno dla organizmu lepsze i szybko będziesz mogła znowu starać się o dzidziusia... dla Twojego Aniołka zapalam (*). Zostań z nami.

Vjolka witaj

Dobranoc dziewczynki idę spuścić S lanie bo już mnie wkurza -zachowuje się jak głupi z serem -irytujące... wiem co znaczy radość z nowego nabytku ale to już dziecinada...
 
Gagatka zapalam światełko dla twojego Aniołka (*).
Kochanie musisz być silna, choć wiem ,że to trudne ja miałam zabieg, ale też meczyłam się z bólami, rozumiem co czujesz musisz to wytrzymać i potem życze ci następnej zdrowej fasolki, tylko zrób sobie potrzebne badanka zanim podejmiesz staranka tak dla własnego spokoju, jeśliby lekarze o tym sami nie pomyśleli, akurat mój nie pomyślał i teraz po 2 latach wzięłam się za siebie, dzięki kobietką z bb , które mnie zmotywowały swoimi ciążami i dzieciątkami.

Karola mnie dziś naszło na sałatke warzywną:tak:, mam dwie duże miski i dwie mniejsze, narazie są w lodówce ,ale pewnie już nie długo bo mam apetyt dziki odkąd wiem ,że nie mam żadnych poważnych chorób w moim żoładku tylko same stresy tam siedziały teraz śpiewam,tańcze i jestem przeszczęśliwa a jak przetrwam jutrzejsze rwanie zęba to będe jeszcze szczęśliwsza bo to będzie krok bliżej do maleństwa.Normalnie góry bym przenosiła tak się ciesze, czekam jeszcze na wyniki badań wątroby , jeśli to też będzie ok to chyba zaczne skakać z radości, jeszcze martwią mnie tylko moje zaparcia, ale myśle ,że zmiana dietki to załatwi.
Kasia Maj to ja do ciebie napisze , to dobrze, że się nie nakręcasz ja powiedziałam dziś do mojego M, że pewnie za pierwszym razem się nie uda , a on na to zdziwiony: a czemu?, a ja mu na to , że lepiej się nie nakręcać i mieć miłą niespodzianke niż rozwiane nadzieje, moja mama też mi mówiła dziś żeby się nie nastawiać ,że to będzie od razu i nie wymyślać objawów dzień czy kilka dni po owulacji.

Kurcze dziewczynki co tu tak pusto dzisiaj:shocked2:
KOBIETKA22 bardzo się cieszę że wyniki są dobre a to bliżej do staranek. ja mam zachcianki codziennie mam ochotę na coś innego a sałatka warzywna też za mną chodzi i chyba będę musiała ją zrobić bo nie wytrzymam.skarbeczku a dentysta to nic milego ale wierzę w ciebie i dasz na pewno rade :-):-) trzymam mocno kciuki za dentyste :-):-) będzie na pewno dobrze :-):-)
AGATKO LEKARKA MÓWIŁA ŻE NA RAZIE JEST OKI BO ROŚNIE KU GÓRZE WIĘC GINKA NA KAŻDYM USG SPRAWDZA CZY WSZYSTKO OKI Z TYM ŁOŻYSKIEM A Z TYMI UPŁAWAMI TO MOŻE TAKA MOJA URODA ALE TO TROCHĘ STRESUJĄCE BO MOGŁY BY JUŻ MINĄĆ.
 
Ostatnia edycja:
13X13 fajnie by było;-), gdyby w 2 wizytach się zamknęło, 7 lat temu były 3 ubytki w tym ten do rwania;-).
Widze, że się znalazło troszke dziewczynek powędrowałam już poszukać tematów dla staraczek i chcących mieć dzieci powymieniać sie wrażeniami, może niedługo się zapisze do grona staraczek oby jak najszybciej:tak:, uzgodniliśmy z M, że jeśli się uda to rodzince powiemy dopiero w 3 miesiącu żeby nie zapeszać, ale dla was chyba zrobie wyjątek tylko ciii, żeby mój M się o tym naszym sekrecie nie dowiedział;-)
Karola dentysta to pryszcz w porównaniu z zabiegiem w znieczuleniu jedynie ketonalem, sama się sobie dziwie bo do tej pory bałam się dentystów panicznie nawet jak wam pisałam kiedyś , że musze iść a teraz jakaś ogromna siła mnie pcha i zero lęku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kobietka22 no poczytaj forum staraczek -jak zobaczysz co one tam biorą i lykają i ze żelu do higieny intymnej nawet nie używają bo ponoć jest ciężej plemnikom i że termometry do mierzenia tempki kupują za ponad 100zł to szybko do nas wrócisz:-):-):-):-) wiem bo byłam chwilke ale tam można w paranoję popaść:-D:-D:-D słowo

Karolcia to dobrze ze łożysko się podnosi.

Asia Ty wiesz co:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

Dobra teraz już spadam
 
Kobietka22 no poczytaj forum staraczek -jak zobaczysz co one tam biorą i lykają i ze żelu do higieny intymnej nawet nie używają bo ponoć jest ciężej plemnikom i że termometry do mierzenia tempki kupują za ponad 100zł to szybko do nas wrócisz:-):-):-):-) wiem bo byłam chwilke ale tam można w paranoję popaść:-D:-D:-D słowo
:szok::szok::szok::szok: to jak kiedys kobitki w ciąże zachodzily jak tylko mogły liczyć na przytulanki i nic więcej :confused::confused:
 
witam!
oj ale wy to szalejecie z tymi testami :) ja bym poleciala szybciej na betke, nawet gdybym miala miec po tym sina raczke bo przeciez od czego jest puder :) nie takie siniaki lub znamiona mozna zamaskowac a i kosmetyczka tez sobie by poradzila ;). tak jak mowi agatka chyba lepiej wiedziec niz sobie na darmo odmawiac szampana i drinkow ;) ja przed slubem mialam miec @ ale sie spoznila testy wyszly negatywne a wredna @ trwala az do slubu-w dzien juz byly tylko plamienia...

agatko co do mojego klakiera wczoraj to tez byl taki biedulek, chodzil za wszystkimi, musial ktos przy nim byc, wiec albo lezal u mnie w kuchni jak gotowalam albo u tesciowej na kolanach albo tesc go nosil na rekach, praktycznie bylo na zmiane bo nie mozna go bylo samego zostawic bo jeszcze by spadl ze schodow tak mu sie nogi plataly:-(
Za to dzis mialam ubaw po pachy, kot juz do siebie doszedl nawet nie patrzy co mu tam pod ogonem zrobili... jak co rano zostal wypuszczony do swoich kolegow, ptaszkow i much na dworze bo mialczal pod drzwiami i warczal ze mu sie nie otwiera jak on chce wyjsc... po dwoch godzinach jak kot byl na dworze przychodzi do mnie tesc "jajka mu daliscie upierdzielic i kota nie ma bo stracil orientacje w terenie"-:eek::eek: ja mowie ze przeciez musi sie wybiegac za wczoraj bo przespal caly dzien to sobie musi odbic :cool2: a tesc marudzi ze kot na pewno ma problem z trafieniem do domu i pojechal na rowerze go szukac :szok::-D:-D, wrocil po pol godziny i burczal ze kota nie ma i to wszystko przez nas (ja i tesciowa":confused2::confused2::eek: wiec tesciowa sie wk... i pojechala kota szukac tez rowerem:szok::-D, wrocila znowu po pol godzny bez kota:-D:-D bo kot sobie kolo domu juz chodzil i bawil sie lisciami:-D:-D a jak go wziela do domu to znowu polecial do drzi i mialczal a raczej ryczal jak lew:-D:-D... a czemu tak mi sie smiac chcialo bo moj tesc odkad sie wrpowadzila to gadal "zadnej gowiedzi w domu, to tylko problem z nimi" a w sierpniu jak przylazl do nich ten kocur to mu srce zmieklo i nawet moje koszatniczki juz nie sa "smierdzielami". Ale sie rospisalam :szok:

koti dobrze ze u was wsio ok, czujesz juz ruchy? a moze pokazesz nam swoj brzuszek?:tak::-)

karola, moze masz racje idz do lekarza z tymi uplawami bo to moze tym razem jakis stan zapalny, infekcja w ciazy jest bardzo czesta wiec sie nie przejmuj dzidzius i tak jest chroniony-jak dobrze mysle to od tego jest czop na szyjce ale nie wiem kiedy on sie tworzy:zawstydzona/y:

kasiamaj nie zmierzuj sie i nie uciekaj:wściekła/y:

kinga widze ze zajeta malutka :-) nie wiem czy gratulowalam, jak nie to gratuluje i ja tez taka kcem

slodziutka teskniem wracaj do nas juz cie nie ma prawie dwa miesiace:-(

a ja czekam na @ a potem mam nadzieje ze ruszamy, choc kto wie czy przyjdzie, rano znow mie A. dopadl :-D a jutro ponoc rewanrz bo mi sie nie udalo eksplodowac :cool: wiec ja licze na odwet:laugh2:
 
reklama
wiolka, to jutro idz na badanie krwi i zbadaj ta tarczyce :) wkoncu ponoc @ do ciebie zwitalam wiec jak jestes 3-4 dc to lec na badanie i bedziesz miec z glowy ;) chyba ze czekasz na skierowanie na nfz
 
Do góry