reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aga34 dla mnie akurat wymiociny są bardzo istotne -bo za każdym razem jak zwymiotuję wiem że wszystko jest ok. Pierwszym objawem że moje dziecko odeszło był brak mdłości i wymiotów -tak się cieszyłam do S że nareszcie odżyłam, jest mi dobrze, mogę patrzeć na jedzenie bez odrzucenia. Punkt widzenia zależy wiec od punktu siedzenia... a raczej od doświadczenia. Co do bezpłodności kobiet ze mną w ciążę (w lutym) zaszła koleżanka którą też teściowa obrzucała błotem że jest lewa i dzieci nie może mieć. Facet na lewo i prawo się puszczał i żadnej dziecka nie zrobił ale to nic. W końcu w to uwierzyła -rozeszli się, znalazła sobie kogoś mało ważnego ale po co się miała zabezpieczać skoro jest bezpłodna... rodzi w listopadzie ma 38 lat.
Brzuch się rozciąga -mnie bolał do 10tc, później był spokój i znowu teraz się zaczęło. Zależy co to za ból -mnie bolało przy jajnikach i w pachwinach, jelita mnie bolały -żadnych skurczów nie miałam. Lekarz mówił żeby brać nospę jakby bardzo ciągnęło.

Strach zawsze będzie -ale nie zdominuje on mnie i moich uczuć. Kiedy się staraliśmy o fasolkę -modliłam się każdego dnia żeby się udało, żeby wszystko tym razem było dobrze... Skoro ktoś wysłuchał mojej modlitwy to teraz mogę tylko dziękować za dzidzię i modlić się dalej.Strach tutaj nic nie zmieni

Niestety ja niezyt dobrze pamiętam, ale wydaje mi się że mdłości miałam nawet po tym, gdy lekarz stwierdził ciążę obumarłą, do samego zabiegu. Może wtedy wymiotowałam z nerwów. Nie wiem.Dlatego może nie przywiązuję wagi do mdłości?
 
reklama
hej dziewczyny, ja tylko na kwile wpadlam, wiedze ze ostatnio byly jakies male klotnie... oj nie ladnie troche zle zrozumialyscie ole ;) ale juz jest git mam nadzieje ;)

mam pytanko do as bo nasza pani doktor pewnie wie hehe a wiec tak doszczepialam sie na zoltaczke typu b we wrzesniu dokladnie 24tego potem 27 dostalam @ i ciagle sie zastanawiam czy naprawde takie szczepinki moga byc szkodliwe dla plodu, co jesli zajde w ciaze teraz a nie po regulaminowym odczekaniu 4 tygodni; gdzieniegdzie czytam ze te szczepionki nie sa szkodliwe ale jednak wiekszosc informacji sa o koniecznosci odczekania tych 4 tygodni. nasze metody zabezpiecznia sie z m sa z tych najbardziej zawodnych wiec tak sobie teraz kombinuje co jesli zaszlam w ciaze teraz?? pewnie as wie czy te szczepionki sa szkodliwe czy nie. tak w ogle to nie mam pojecia co mnie napadlo z tym doszczepianiem sie ale to juz trudno ;/

Usmiechnijcie sie dziewczyny, deszczyk za oknem i wichura tez jest piekna bo przeciez ma tyle sily w sobie wiec jest co podziwiac. przez rok bylam w irlandii i przestalam marudzic na temat pogody bo bym mnie juz dawno szlak trafil :) milego humorku kazdej zycze i nie klocic mi sie wiecej bo znowu ktoras ucieknie a to nie o to chodzi zeby uciekac i sie chowac w poduszke ze lzami :)
 
Aga34 napisze Ci co mój gin mówił o bólach na początku ciąży. Należy zgłosić sie gdy są jak silne okresowe, a jak jeszcze do tego boli w krzyżu to natychmiast na kontrolę.
Na początku brzuch pobolewa i jest to normalne. Jeżeli jednak uznasz, że za mocno Cię boli i nie ustepuje nawet po odpoczynku, to bez obaw idź na kontrolę do lekarza. Nawet jeżeli okaże się to nieuzasadnione, to będziesz spokojniejsza.


Agatko jak w pachwinach to normalne ;-) ... teraz mądra jestem a 2 tyg temu przez to do gina z paniką dzwoniłam ;-P



Ja mam wrażenie jakby ktoś od wewnątrz ciągnał mnie za pępowine, bo od pępka czuję takie ciągnięcie
 
nasze metody zabezpiecznia sie z m sa z tych najbardziej zawodnych wiec tak sobie teraz kombinuje co jesli zaszlam w ciaze teraz??

Pati dobrze pamiętam, że wyskakujecie? Ja Ci powiem, że ta zawodność ni w ząb się nie sprawdza ;-) My z moim M od czerwca do końca września stosowaliśmy stosunek przerywany jako jedyną metodę anty. W naszym przypadku ta najbardziej zawodna metoda zabezpieczała nas w 100% ;-) Taka ona zawodna ;-)
 
Ostatnia edycja:
tak szczerze to my ta metode stosowalismy zaraz jak sie poznalismy czyli jak mialam 18 lat przez jakies 2 lata... wstyd sie przyznac hehe znalam adama 7 tygodni i poszlismy na calosc ale to nasze zabezpiecznie sie bylo bardzo ryzykowne choc adam przez te 2 lata ani razu nie finiszowal, zreszta ja tez ... dopiero jak zaczelam brac tabletki to sie niele zabawialismy, no ale widac ta metoda wcale taka zawodna nie jest :D

aga na pewno wszystko jest ok, nie martw sie :) poczytaj ksiazke o ktorych pisalam wczesniej sa naprawda dobre na poprawe humoru

zmykam juz bo jedziemy do castoramy kupic jakas lampe stojaca i do lazienki na sufit bo jestesmy w trakcie remontu lazienki :)
 
hej, 6 dni temu miałam łyżeczkowanie. Po samym zabiegu nic mnie nie bolało i krwi było zaldwie parę kropli dziennie. Od przedwczoraj krwi więcej jest (ale nie tyle co przy okresie) no i najgorsze pobolewa mnie to wsyztsko kiedy siadam to czuję jak wszytsko podchodzi mi do góry a jak robię kupe to tak mnie boli jakby od środka ktoś mnie tam ściskał i ciężko mi się załatwić (podkreślam od dwóch dni) i jak naciskam czy nwet lekko dotykam brzuch i podbrzusze to boli jakby ubite było. Zastanawiam się czy tak ma być czy iść do lekarza bo w szpitalu nic mi nie powiedzieli
 
reklama
hej, 6 dni temu miałam łyżeczkowanie. Po samym zabiegu nic mnie nie bolało i krwi było zaldwie parę kropli dziennie. Od przedwczoraj krwi więcej jest (ale nie tyle co przy okresie) no i najgorsze pobolewa mnie to wsyztsko kiedy siadam to czuję jak wszytsko podchodzi mi do góry a jak robię kupe to tak mnie boli jakby od środka ktoś mnie tam ściskał i ciężko mi się załatwić (podkreślam od dwóch dni) i jak naciskam czy nwet lekko dotykam brzuch i podbrzusze to boli jakby ubite było. Zastanawiam się czy tak ma być czy iść do lekarza bo w szpitalu nic mi nie powiedzieli

lepiej idź do lekarza, to może być początek jakiegoś stanu zapalnego.
 
Do góry