reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

wiesz ja sie strasznie ciesze ze tak szybko dostałam @ bo teraz jeszcze jedna @ i bede mogła dzwonic do szpitała i ustalic termin histroskopii moja lekarka powiedziala ze zobaczymy co po zabiegu wyjdzie w badaniu hist.pat. i potem jakies badanka i bedziemy mogli sie starc o dzidzie juz nie moge sie doczekac
 
reklama
To ja chyba ciut lżej mam bo jak wzięlam proszki p/bólowe to w miare normalnie funkcjonuję...jutro mam wizytę pierwszą po:-(...chciałam ja odwołać przez @ ale stwierdziłam,ze pójdę z wynikiem histo...i pogadam z lekarzem ....Szczerze mówiąc to normalnie sie stresuje a Ty byłaś juz na kontroli?
 
ja zaraz zmykam ide z pieskiem na spacerek po moje szcęście o 21 kończy prace a że ma kawałek to sie chociaz pies przeleci troszke i mi sie spacerek przyda :-)wiec jakbym juz nie wrociła to buziaczki dla wszystkich i odezwę się jutro mam nadzije, że będzie nas tu więcej :-)
 
Tak byłam i miałam juz robione badania na cukier morfologie i toxoplazmoz wyszły bardzo dobrze tak mówiła Pani doktor i okuliste odrazu zachaczyłam i dostałam słabsze szkiełka wiec wszystko idzie jak najlepiej
mojego wyniku histo. pat. nic nie rozumiem bo jest po łacinie i nawet jak go spobie przetłumaczyłam to dalej nic nie wiedziałam ,ale lekarka mówiła ze jest ok
nie denerwuj sie na pewno bedzie wszystko dobrze :-)))))) 3 mam kciuki mocno :-)
 
[Zabieram się za porządki, w sobote robimy parapetowke (chociaż mieszkamy tu juz od listopada) dla znajomych. Jestem przerazona, bo nie mam pomyslu co zrobic do jedzenia. Moze macie jakies pomysly na zakąski lub przystawki, a moze macie jakąs fajna stronke z przepisami??Pomocy![/quote]

Alla, ja służę moim spisem sałatek i nie tylko sałatek, tylko powiedz mi jak to tu wkleic??? Sylwi juz przesylałam na maila, mozesz jej zapytac czy znalazla tam cos fajnego.
Buźka!
 
Selena, przytulam mocno. Tak jak pisały dziewczyny, znajdziesz tu wsparcie i zawsze będziesz mogła się wygadać.

U mnie dzisiaj montują meble w łazience. Mebelki przepiękne po prostu, aż nie mogę wyjść z zachwytu. A jutro przyjeżdżają moi rodzice i moje siostry. Już się nie mogę doczekać.

Buziole dla Was wszystkich.
 
reklama
Ni i wszystkie uciekły!
Syla bardzo sie ciesze, że juz jesteś w domu! myslami jestem z Tobą! I oby nie bolało!!!!

Ktoś tu pisal cos o imprezie!!! A tu nikogo nie ma...... chyba!

Dziewczyny jak czytam wasze posty to jestem pod wrazeniem. Roslinki chodujecie, dżemiki robicie a nawet remontujecie!!!! Gratulacje!

Selena witaj w "klubie", szkoda, że Ciebie tez to spotkało ale miło Cie poznać.

Uciekam! Moje dziecię u dziadków więc trzeba zadbac o męża........
Postaram się jeszcze wpaść!
Ściskam was mocno!
 
Do góry