reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witam dziewczynki.
co tu taka cisza???? az sprawdzilam czy trafilam na dobry watek:-D
jezyk gratuluje. super ze wszystko jest dobrze.
 
reklama
Czesc Gwiazdeczki:tak: miałam dzisiaj okropny dzien ryczałam od rana na maksa az mi oczy zapuchły:-(

Selenko bardzo mi przykro z powodu twojej straty znajdziesz tu duzo ciepła i zrozumienia bo dziewczyny sa naprawde wspaniałe jeszcze bedzie dobrze musi byc tylko trzeba wierzyc
Sylus wyczytałam ze u ciebie oki kamien z serca mi spadł!:tak:
Aga Irlandia naprawde podziwiam twoja siłe dla mnie to normalnie szok
niewiem czy bym tak potrafiła

A jeszcze te wasze blogi czytałam laseczki to juz wyłam ze szok ze to wszystko takie niespraawiedliwe juz od paru dni tak mi sie zbierało az wreszcie wybuchło moze to i lepiej niz tak dusic w sobie?

I te ziólka piłam wczoraj ale mowie wam dziewczyny takiego poskudztwa to nigdy nie czułam:szok: przeciez to smakuje jak płyn do naczyn:baffled: ale pocieszam sie mysla ze cos co smakuje tak okropnie chyba musi byc skuteczne?:-D

Posyłam WIELKIE BUZIAKI DLA WSZYSTKICH:-D
 
dziękuję, dziękuję ,dziekuję. Dziś biegałam po mieście w poszukiwaniu miejsca gdzie zrobię badania. Wierzę,że będzie dobrze. Musi. Kurcze, musi.. Jeszcze jestem na zwolnieniu, do pracy w poniedziałek. Zastanawiam się jak zniose rzeczywistośc po tym zdarzeniu, w pracy nikt nie wie. Oby Mnie nie pytali , bo się poryczę..
 
selena - ja jak dzwoniłam do pracy to powiedziałam co sie stało i prosiłam, że jak wrócę żeby nikt nie poruszał tego tematu !!! wczoraj byłam ich odwiedzic i jest oknikt sam o nic nie pyta chyba , że ja porusze ten temat wiec ma nadzieję, że jak wróce to będzie ok :-)
Acha dziewczynki syla pisała, że jest w domu i strasznie ją boli biedactwo mam nadzieję, że jutro będzie czuła sie lepiej :-)
 
a ja dalej cierpie zarz sobie zaparze to cherbatkę melisa z gruszką jeszce nie miałam okazaji wypróbować
agnieszka a ty jak sie czójesz w trakcie 2 bo ja beznadziejnie ale ponoć to normalne ze podczas pierwszej @ po zabiegu tak sie leje tylko ten bol jestnie do zniesienia
ale cóz twardym trzeba być nie miętkim Hihi
 
reklama
wiez agnieszka ja sie zwlekłam z łozka o 15 tera wrocilam od przyszłej tesciówki poplotkowałysmy troszke. teraz jest juz troszke lepiej ale rano bylo strasznie myslałam, że mnie rozerwie ból jak przy poronieniu aż sie bać zaczęłam
 
Do góry