reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

cd...:-D

Miruś - ja też się cieszę że ktoś bardzo mądry założył takie forum o takiej tematyce i że jest tu tyle wspaniałych kobiet które nie sposób wymienić, które tworzą tutaj nastrój i tworzą cała otoczkę!!! (hmmm chyba troszkę słodze nie sądzicie:-D;-) ale to przeciez mowa o NAS):-D
Trzeba zrobić nowe forum a tematyka uzależnione od BB:-) która chętna?

szafirek - to fakt z tymi zebami...fujjj zawsze jakieś choróbsko lub śmierć...:-( pozdrawiam

allaa - mam nadzieję że przepisy już masz ...:-D jak nie to dorzucimy jeszcze jakieś :-p:laugh2:

Agula - ja też mówiłam już że nie chcę mieć dziecka po pierwszym poronieniu... a tutaj drugie..a teraz wiem napewno że będę walczyć bo chcę mieć dziecko i jeślli Bóg tez chcę to Nam się uda...Tobie też życzę aby plany Boga były dla Was optymistyczne (ale Bóg wie co robi:-) i tak wspaniałej mamie da jeszcze możliwość bycia nią po raz kolejny)

ufffff chyba wszystko.. a teraz pare słów o sobie..

jestem padnięta.. całą noc za kólkiem..wróciłam nie dawno i odrazu do kompa na BB (chyba to się nazywa uzależnienie:-) ale dobrze mi z tym) zaraz przychodzi siostra z siostrzencem więc nie ma mowy o odpoczyku.. mężulek w pracy.. wiec samiutka jestem...a na BB nikogo ..chlip chlip.. wszyscy mnie opuścili... ale dobrze że tylko na chwilkę...:laugh2:

AAAAAAAAAAA jeszcze Sylwuś... żyjesz kochana???? SŁYSZYSZZZZ nasze wołania do Ciebie? Jesteśmy z Tobą i czekamy na imprezie wieczornej na Twoje śpiewy... (tylko nie pij za dużo tak jak ostatnio ;-) żebyśmy Cię nie musiały odprowadzać do łóżka znów;-):laugh2:)

Buziaki dziewczęta
 
reklama
Cześć dziewczynki witam was bardzo serdecznie jednak chyba dzisiaj długo nie zabawie :baffled: wstałam dziś rano zrobiłam łóżko i na tym skończyły się moje wojaże:-( zjadłam jogurcik do tego witaminki i tabletki przeciwbólowe i jakoś zasnęłam obudziłam sie o 15 :rofl2: ale ze mnie leniwa baba :confused:

selena - bardzo mi przykro z tego co Cię spotkało, ja jestem tu od niedawna i uwierz mi jest tu wspaniale można się wyżalić, wypłakać i jakoś lżej na serduszku się robi. Wiem, że to tylko na chwile pomaga ale jak Ci będzie źle i będziesz chciała pogadać to zapraszamy:-)

alutka - fajnie masz, że jedzisz w góry ja kocham góry ostatni raz byłam chyba 2 albo 3 lata temu ze studiów jechaliśmy możesz góry pozdrowić ode mnie ;-) odprężysz się dziewczyno i wypoczniesz na pewno będzie fajnie

ewelutka -26tc fantastycznie na pewno bedzie wszystko ok 3mamy kciuki

słodziutka - leje sie ze mnie jak z kranu nie wiem czy to normalne :-:)baffled: brzuch boli tak samo jak wywoływano mi poronienie ale i tak sie ciesze z tej pierwszej @

Mirka - ja sie tez uzależniłam od BB musze tu zajzec chociaz na sekunde :-))))

A TERAZ WIADOMOść Z OSTATNIEJ CHWILI !!!!!!!

właśnie dostałąm smsa od syli czuje się dobrze pisała, że strasznie boli ale jest ok i inie wie czy dziś wyjdzie no i oczywiśćie POZDRAWIA WSZYSTKIE DZIEWCZYNY !!!! :-):-):-)
 
Cze dziewczynki,
jestem taka zla, bo pisalam do was juz dzis 2 razy i 2 razy mi posta wcielo :wściekła/y: Teraz 3 i mam nadzieje, ze sie uda :-p

Tak mi nawkrecalyscie tej fasolinki, ze snilo mi sie, ze jestem w ciazy i poszlam (w tym snie) do kibelka a tam plama na bieliznie i dostalam krwotoku!!! :-( Okropny byl ten sen... i taki realny :no: Podobno tak krzyczalam i kopalam przez sen, ze moj M musial mnie trzymac i obudzil mnie. (dobrze, ze mialam do kogo sie przytulic) Jak bylam w ciazy to za kazdym razem mialam taka banie zagladania w ... No i 2 razy zobaczylam to czego nie chcialam. Myslalam, ze jestem gotowa na kolejna ciaze, ale z mojego snu wynika, ze jednak nie! Podobno sny odzwierciedlaja nasze obawy.

Mika- mam nadzieje, ze ty dostaniesz ta szczesliwa wiadomosc w postaci twojej ZDROWEJ I SILNEJ fasolki, ktora wyrosnie na cudna dziewczynke a pozniej kobiete! Tego Ci zycze z calego serca :tak::-)

Ewulka- ja tez mialam cytomegalie, co zabilo 2 moich dzieci w pierwszej ciazy (tak powiedzial mi gin). Badalas sie na to swinstwo przy kolejnej ciazy?

Kwidzewa- trzymam kciuki!!!!!!!!

alla- musisz wierzyc, ze wszystko sie ulozy. Wiara czyni cuda. Zobaczysz bedziecie mieli swoja mala kruszynke, tylko podkuruj mezusia :tak:

selena- witaj wsrod nas. Przykro ze cie tez to spotkalo. Tu znajdziesz zrozumienie i pocieche!:tak: Zrob badania- koniecznie!!!

Alutka-milego urlopiku i po powrocie na badanka i z wynikami tu sie meldowac ;-)

aga-irlandia- zobaczysz uda sie! Dobrze, ze mozecie zrobic badania, to bardzo wazne dla twojego zdrowia psychicznego w nastepnej ciazy. Mysle, ze lepiej jest wiedziec, co nam zagraza. Taka swiadoma ciaza jest o wiele mniej stresujaca i bezpieczna dla fasolki i mamy.

modroklejka, slodziutka, also, szafirek- buziole :-D
 
muffi dzieki...ja tu za zadne badania nie place wiec chyba powinnam sie cieszyc ze nie czekam w bog wie jakich kolejkach i nie place kasy...mam nadzeje ze to cos da...my wlasciwie mamy konflikt serologiczny ale to chyba nie ma zadnego znaczenia...ja za kazdym razem jestem szczepoiona anty d no i przeciwcial nie produkuje...szkoda tylko ze na te wyniki to kilka tygodni bedziemy czekac...
 
dziewczyny ja idę dalej się położyć fatalnie się czuje a do tego jest strasznie duszno chyba na jakąś burze się zanosi może wpadnę jeszcze wieczorkiem pozdrawiam i ściskam Was wszystkie :-)
 
Aga- aj tez mam konflikt i najgorsza grupe do tego AB Rh- i tez dostawalam szczepionke po... jak nie masz przeciwcial to dobrze :tak:

Niusia- moze nospe sobie wez, jeszcze wspaniale przeciw bolowo i rozkurczowo dziala herbatka z cynamonem (1 lyzeczka cynamonu + herbate na szklanke, zalac wrzatkiem)
 
muffy wiem ze dobrze...ja mam grupe 0 rh minus a moj maz A rh plus...a nasze dzieci maja grupe po tatusiu...i dobrze....nie beda miec problemow pozniej...ja nigdy nie mialam zadnych problemow w ciazy...tylko teraz plod rozwija sie do okolo 10 tygodnia a potem koniec....mam nadzieje ze cos znajda
 
reklama
Do góry