reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie Dziewczynki::-)
Mireczko to prawda, że złe sny wróżą zazwyczaj dobre rzeczy::-)
Czasem nie wszystko jest dobre, ale pełnią też formę ostrzegawczą, a czasem nie mają żadnego znaczenia, najlepiej nie przejmować się, kiedyś czytałam, że sny są projekcją tego, o czym myślimy w dzień. Pewnie coś w tym jest. Zawsze byłam sceptyczką, co do znaczenia snów, ale jest jeden, który zawsze się spełnia - jak śnią mi się zęby to wiem, że czeka mnie w niedługim czasie pogrzeb w rodzinie i to może być dalsza lub bliższa nie ma to znaczenia.
Selena – zapraszamy, szkoda, że w takich okolicznościach, ale faktycznie między nami zawiązuje się więź, znajdziesz tu mnóstwo informacji o badaniach, ale także wsparcia i zrozumienia a to jest najważniejsze:-)
Pozdrawiam :-):laugh2:
 
reklama
Dziekuje ci Alutko(chyba mamy tak samo na imie, ja jestem Alicja).
Mirko ja tez jestem uzalezniona od forum:-), codziennie musze tu zajrzec, a jak nie czytam jedem dzien to czegos mi brakuje.
Sylwia, kciuki zaciśnięte, wracaj szybciutko.
Zabieram się za porządki, w sobote robimy parapetowke (chociaż mieszkamy tu juz od listopada) dla znajomych. Jestem przerazona, bo nie mam pomyslu co zrobic do jedzenia. Moze macie jakies pomysly na zakąski lub przystawki, a moze macie jakąs fajna stronke z przepisami??Pomocy!
 
alla, ja na moją parapetówę, narobiłam różnych sałatek, a do tego zrobiłam skrzydełka w miodzie, wszyscy tak wcinali, że tylko uszy im sie trzęsły:-), możesz zrobić np kurczaka w galarecie, albo żołądki w galarecie itp
 
a ja polecam czarną oliwkę na portalu o2...
na mojej paraetówce hitem były udka z kurczaka w zalewie tex-mex...kupiłam taka gotowa marynate kazmis tex-mex-2 opakowania, rozpusciałam w pol litra bulionu z kostki i 8 udek marynowało sie cała noc, potem razem z marynata do piekarnika na godzinke, w 150 stopni...pyszka...i sałatka...kalafior z pomidoerm i ogórkiek...pyszkotka
 
:happy2::happy2:czesc dziewczatka:-)melduje sie na chwilke bo zaraz uciekam ale pewnie zajrze tu wieczorkiem moze...:tak:selena dobrze ze tu przyszlas...fajne babki tu sa ...kazda z nas przechodzila to samo co ty nawet po kilka razy tak wiec wiemy o co chodzi....bycie tutaj naprawde pomaga,,,nikt nie jest silny tak do konca ,,...nawet ja...hihihi....chocbysmy sie straly jak mozemy to i tak predzej czy pozniej ta zlosc bezsilnosc rozpacz i cale mnostwo pytan bez odpowiedzi wyjda z nas ....takie jest zycie...ale nikt nam nie obiecywal ze bedzie latwo....:no:ale...wszystko mozna pokonac....ja juz wiem ze jak bedziemy znac wyniki i lekarze nam pomoga ...to bedziemy probowac znowu...mial to byc ostatni raz ale....my naprawde chcemy tego dzieciatka...przeciez w koncu musi sie udac nie????:angry:mam nadzieje:happy2:
 
Agula :-D zdolna babka jesteś... sama łazienkę...ffiu fiuuuu:-D to po co NAM dziewczyny te chłopy...:confused::-) chyba faktycznie tylko do rozpłodu :szok:;-) Agula nie płakusiaj więcej.. ale wiem, wiem czasami trzeba oczyścić oczka i czasem poleci kilka łez... mnie też ostatnio dopadło..a potem niewiadomo z kąd spuchnięte ślepka..:-) tulę mocno... woczraj niestety imprezki nie było.. ale może dzisiaj??

niusi@ i jak dzisiaj lepiej z brzuszkiem i dolegliwościami @??

kwdziewa - oby zabiło dla mamusi i tatusia serduszko!!! Trzymamy wszystkie na forum kciuki!!!

also - wszystkie miałysmy tego pecha.. jedna raz, jedna dwa razy a niektóre nawet trzy :-( ale jesteśmy tu bo wierzymy że czeka na nas wszystkie jeszcze CUD i urodzimy zdrowe i piękne dzieciaczki!! Mama napewno wyzdrowieje.. Moja była wczoraj na konsultacji, narazie jeszcze ma czekać aż orgaznim oczyści się z chemi potem zrobią tą operację a to co wczoraj załatwiła to jeszcze krew na markery... ma wynik za tydzien!! Oby było dobre!!

modroklejka - to fakt że każda z nas ma inny rytm i więcej czasu to rano, to w południe..zależności czym się zajmujemy i jak planujemy swój czas i czy nie jesteśmy na L4 jak co poniektóre.. czy "maicerzyńskim" choć bardzo bolesnym:-( Nie męcz M ..niech zrobi płot to wtedy poszalejecie... a chyba że w jakiejś nietypowej scenerii płotu??? hehehe??:-D

marlenko - oby i Twoje sny się zmieniły i oby śniły Ci się tylko dobrze zapowiadające sny!! Kiedyś los musi się odwrócić i wyjrzy słoneczko i dla Ciebie!!

Witaj Miruś!! :-D Ojjj co Ty za sny masz maleńka cio???:confused::baffled: Ale ja wiem że przeważnie złe sny mają własnie dobre znaczenie a te piękne i kolorowe zwiastują niezbyt dobre scenariusze!! Więc aby w Twoim przypadku Mirus sen się jak najbardziej spełnił jeśli chodzi o jego znaczenie w senniku!!! :-D Buziale ogromne!!

selena - witaj wśród aniołkowych mam!!! Tulimy Cię mocno do serduszka i uwierz w nasze słowa że wyjdzie jeszcze dla Was słoneczko. Urodzisz zdrowego bobaska i będziesz nas zadręczać:-D zdjęciami maleństwa :-D zobaczysz.. tylko narazie musi się wszystko unormować i zrobic najpotrzebniejsze badania!! A na pewno okaże się że będziesz mogła jeszcze urodzić nie jedno zdrowe dzieciątko czego z całego serduszka Ci życzę!! Zapraszamy do nas częściej.. płacz, śmiej się razem z NAMI..
WIATMY!!:-D

Alutka - fajowo masz że wyjeżdżasz się byczyć :nerd: takiej to dobrze ;-):-) Fajnie im więcej ludzi tym weselej a jak teściowa jest spoko..to czym się martwić..przypilnuje Wam córeczki i będziecie wszyscy szczęśliwi :-D

ewulka - będzie dobrze.. gratuluję fasoleczki i życze spokojnych i szczęśliwych chwil do rozwiązania!!

allaa - widzisz głowka do góry!!! Będzie dobrze.. wiem jak ja przeżyłam gdy dowiedziałam się że z mężem jest coś nie tak... ale powoli, zrobić wszystkie badania, przejść na dietę i dopiero zaczać się martwić jak nie będzie widać poprawy!!! Dobrze że modlitwa pomaga!! Bóg czuwa nad nami:-D Zarażaj nas optymizmem.. tego nigdy za wiele...bardzo się cieszę!!

zaraz wracam :-D
 
Witaj ponownie Alutko
Teraz biorę eutyrox na czczo na tarczycę ,jod , acard i zastrzyki na zaspół antyfo..., witaminy , magnez.na poczatku brałam jeszcze kwas foliowy, więcej magnezu, luteinę.Chyba to wszytsko.I oczywiscie zdrowa i racjonalna dieta, pozdrawiam ciepło
 
reklama
Do góry