reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
hej
Wercia w szkole a ja wsunęłam cały ser pleśniowy którego jeszcze jakis czas temu nie wziełabym do ust
SHE we wtorek ma przyjść @ i dopiero po niej ruszamy
kurcze jak zmarzłam jakby mały przymrozek się pojawił

AGATA będzie suuuperrrrrrrr i dzidziol do mamy będzie machał może nawet sie uśmiechnie tego zyczę
 
Asia Sonita Karolcia81 Ewelina28 Kaśka rozumiem poród na czerwiec się szykuje -bardzo taktycznie -jeszcze nie sezon urlopowy więc lekarze będą;-)

Powinnyście elektrownię na dymano otworzyć ups znaczy na dynamo:-):-):-)

Fluidki proszę bardzo
z grubej rury
na dziewczynkę -----------------------------------------------------------
na chłopczyka -------------------------------------------------------------
na bliźniaczki -------------------------------------------------------------
na trojaczki ---------------------------------------------------------------

ASIU jakie notujecie kiedy:szok::szok::szok::szok: jak staranka to staranka -codziennie od zakończenia @ do następnej @ -ja nie wiem niby młoda mężatka a już sobie wybiera kiedy? cały czas -mój S uciekał ile sił w nogach:-) ale efekt jest:-D

Kobietka22 witaj no to do dzieła z badaniami i do dzieła dosłownie:-)

Kasikz @ jest więc i Ty dołączyłaś do grupy:-D

Wiolka1982 dzięki za pocieszenie -ohydne stwory:eek::eek::eek::eek::eek:

Agnieszka1982 no widzisz!!!!!!! i to powtarzaj każdej dzieczynie -nie ma co się martwić bez konsultacji z lekarzem!!!! bo oni to widzą jakoś tak przestrzennie:eek: i wiedzą kiedy coś jest naprawdę nie tak

Kasiamaj ja już się poddaję z nadrabianiem:no::no::no::no: na kasę chorych -w końcu im za coś płacę tyle siana

Mami35 gratuluję wytrwałości i pięknej nagrody:tak:

Aneczka77
i to jest podejście do staranek iście starankowe -jak u mnie:-D:-D:-D jak coś robić to dobrze no nie:-):-):-)

V jolka
niestety:no: podejrzewam że lekarz nie zaleci żadnych badań -bo oni mają w nosie. My robimy na własną rękę choć podstawowe

Kaśka
Ty się już powoli zegnasz z fajami tak? bo chyba nie myślisz że będziesz bombla truła?:eek::eek::eek::eek::eek:

Saraa trzymam kciuki za staranka:tak::tak::tak::tak:

Alutka
wszystko jest w dobrze -malec rośnie jak na drożdżach na pewno:tak: ja betę robiłam raz jak test wyszedł pozytywny -chcialam późnie też ale w sumie przecież beta o niczym nie świadczy więc pełna wiary czekam na kolejne badanie -już dziś:-)

Agnieszka0240 no trudno -będzie niemiecka;-) już naukę języka masz za sobą to się dogadacie

Aga34 skąd ja to znam:-) bo podświadomość robi swoje -ja jestem przed każdą wizytą u gina nieznośna choć przecież pełna wiary i złych myśli nie dopuszczam do siebie -ale jednak....

Aha słuchajcie moje dziecię chyba mamę uspokaja bo dziś mi sie śniło znowu to usg i wszystko było ok więc chyba podświadomie daje mamie znaki zby nie świrowała:eek:

Asiu a Tobie życze takiej podróży do kościoła
1 zdjecie -zwróć uwage co mam w dłoni
z kościoła
2 zdjęcie -zwróć uwage co mam w dłoni
Na salę wchodzilam natrzaskana jak bąk a pękł szampan 0,75
 

Załączniki

  • bb1.jpg
    bb1.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 59
  • bb.JPG
    bb.JPG
    32,3 KB · Wyświetleń: 56
SHE we wtorek ma przyjść @ i dopiero po niej ruszamy

Rozumiem. Jak ja bym chciała wiedzieć kiedy u mnie się @ pojawi :wściekła/y: Tymczasem tylko swędzi mnie lewa pierś... Wrrr... :crazy:

Asia Sonita Karolcia81 Ewelina28 Kaśka rozumiem poród na czerwiec się szykuje -bardzo taktycznie -jeszcze nie sezon urlopowy więc lekarze będą;-)

Grunt to dobra taktyka :-) W zimie jeszcze nie będzie wielkich brzucholi, a rozwiązanie przed największymi upałami. No cud miód malina :-)

Powinnyście elektrownię na dymano otworzyć ups znaczy na dynamo:-):-):-)

Heheheh... Dymano też może być ;-) W końcu w tym sekret poczęcia ;-)

Fluidki proszę bardzo
z grubej rury
na dziewczynkę -----------------------------------------------------------
na chłopczyka -------------------------------------------------------------
na bliźniaczki -------------------------------------------------------------
na trojaczki ---------------------------------------------------------------

Na wszelki wypadek łapię wszystkie :-)

A reszta ciężarówek co? Gdzie Wasze fluidy???!!

ASIU jakie notujecie kiedy:szok::szok::szok::szok: jak staranka to staranka -codziennie od zakończenia @ do następnej @ -ja nie wiem niby młoda mężatka a już sobie wybiera kiedy? cały czas -mój S uciekał ile sił w nogach:-) ale efekt jest:-D


O przepraszam! Jeszcze nie mężatka! :-) Mój M nie będzie uciekał. Co jak co, ale tego jestem pewna :-)

Aha słuchajcie moje dziecię chyba mamę uspokaja bo dziś mi sie śniło znowu to usg i wszystko było ok więc chyba podświadomie daje mamie znaki zby nie świrowała:eek:

Ale mądre Maleństwo. Ma to po Mamie :-)

Trzymam kciuki i czekam na wieści i zdjątko :-)

Asiu a Tobie życze takiej podróży do kościoła
1 zdjecie -zwróć uwage co mam w dłoni
z kościoła
2 zdjęcie -zwróć uwage co mam w dłoni
Na salę wchodzilam natrzaskana jak bąk a pękł szampan 0,75

Hehehe... Jak się bawić to się bawić, nie? :-)

****

Na TVN dziś bardzo ciążowy poranek. Było już o in vitro, zaraz ma być coś o niemowlakach, a potem o pracy w ciąży. Oglądacie?
 
WITAJCIE KOCHANE JA JESTEM PO ŚNIADANKU I PODŁAMANA JUŻ 3 NOC Z KOLEI WSTAJE 3RAZY SIUSIU I ŚNIĄ MI SIĘ TAKIE RZECZY ŻE PÓŁ NOCY NIE ŚPIE SZLAK MNIE CHYBA TRAFI JA JESZCZE Z 2 NOCE BĘDĄ TAKIE:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: SIUSIU TO ROZUMIEM ALE TE SNY A JAK JUŻ DOBRZE ZASNĘ TO MĘŻUŚ DZISIAJ DO PRACY WSTAWAŁ O 4.00 I PO SPANIU. MASAKRA PORADŹCIE COŚ BO JUŻ NIE MAM SIŁY:wściekła/y:
 
Witam

MAM PYTANKO :

U mnie w pracy wszyscy chodzą zakatarzeni, czy myslicie, że będąc na etapie staranek mogłabym sobie brać rutinoscorbin tak profilaktycznie?

Chyba w pierwszym trymestrze ciąży rutinoscorbin jest niewskazany, ale nie pamiętam.

Też myślałam sobie, żeby się starać teraz coby dzidzia się w czerwcu urodziła tak jak ja z P. z czerwca jesteśmy. No ale przecież czekam do stycznia. :-(
No to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam owocnych staranek.

Koti dobrze, że u Ciebie wszystko ok. Zaglądaj choć czasem, bo jak której ciężarówki nie ma tu dłużej to się zaczynamy martwić. :-)

Selenka miło, że się odezwałaś.

She zawsze wyobrażałam sobie Ciebie jako blondynkę, nie wiem czemu.

Agata zdjęcia fajne, jest co wspominać.

Karola cóż ja Ci mogę poradzić. Staraj odpoczywać wtedy więcej w dzień. To jedyne co mi do głowy przychodzi.
 
Od samego ranka dla was fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

łapcie na zdrówko.....

i miłego dnia
 
reklama
She zawsze wyobrażałam sobie Ciebie jako blondynkę, nie wiem czemu.

Hmmm... Jesteś którąś z kolei dziewczyn z BB, która mi to mówi... Ciekawe zjawisko :-)

Od samego ranka dla was fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

łapcie na zdrówko.....

i miłego dnia

Dziękujemy, łapiemy i wzajemnie :-)
 
Do góry