reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

weszłam na chwilę na podforum staraczek, a tam był link do strony na temat obserwacji zmian śluzu w czasie cyklu, na której trafiłam między innymi na tekst:
"Gdy się kobietę poucza, jak podejmować obserwacje, należy położyć nacisk na to, „co srom czuje”, gdy kobieta krząta się wokół codziennych prac, np. gdy chodzi itd. Trzeba położyć mocny nacisk na to, żeby nie podejmowała żadnego badania wewnętrznego." :-D
tekst w sam raz na poprawę humoru, to teraz będę się zastanawiać "co srom czuje"
:-D :-D

miłego dnia
rozwaliły mnie te teksty kompletnie :-D:-)
nie ma jak zaczynać dzionek z uśmiechem na ustach :)

Szkoda, ze pogoda do bani, ale w sam raz na pójście do kina, albo zakupy ciuchowe :-p

Dziewczynki miłego dzionka wam życzę
 
reklama
Witam się i ja.
Zaraz zjem śniadanko i kawkę też wypije i potem do roboty, bo tu przeprowadzić się trzeba :-)
Just to od dzisiaj możemy sobie opowiadać co nasz srom czuje hehehe;-):-D
 
a w ramach ciekawostek z tej strony to jak któraś nie ma odczuć co do śluzu to powinna zwrócić uwagę na "rozwój odczucia, że srom staje się miękki, jest wilgotny, puszysty-obrzmiały"
poza tym, ponoć w zależności od tego który jajnik wypuszcza jajeczko to z tej strony warga staje się obrzmiała
a jak któraś ma konkretne życzenia co do płci to: na dziewczynkę przytulanki przed Szczytem objawu śłuzu, a na chłopczyka po :-D:szok:

nie wydumałam tego sama tylko wyczytałam na www.woomb.org ;-)
 
Witajcie dziewczynki, ja jestem pełna niepokoju brałam te leki dwie dawki, i czułam się jakbym miała ducha wyzionąć, żołądek bolał mnie non stop wcześnej bolał tylko kiedy zjadłam coś ciężkostrawnego, wszystko mi wirowało odstawiłam leki i teraz jest lepiej niestety czułam objawy owulacji 4 dni za wcześnie czyli wczoraj był 11 dzień cyklu bo dostałam @ 1 dnia miesiąca a 9 dnia były przytulanki bez zabezpieczeń, dziś moje obawy potwierdził śluz jak kurze białko boje się, że mogłam zafasolkować, a brałam te leki wda razy boje się bardzo dziewczynki, teraz czuje się o wiele lepiej, ale mimo to martwie się wyczytałam w jednej z ulotek, że lek może mieć wpływ na cykl, czy po dwie dawki mogą bardzo zaszkodzić jeśli pewnie jajeczko jeszcze nie było zagniezdżone??pocieszcie mnie tak się boje:-(
 
as 76 oczywiscie ze sie pomod w naszych intencjach,z reszya wiesz o czym kazda z nas marzy.....;-p

Dziewczynki napisałam taką intencję ogólną::zawstydzona/y:
O cud macierzyństwa i błogosławieństwo dla naszych dzieci i rodzin.
Proszą aniołkowe mamy z BB.

Czy mogę zawieźc taką intencję,czy którejś z Was to przeszkadza :confused:.
Proszę piszcie szczerze,bo nie wiem jak postąpić.
Może nie każda z Nas chce i nie życzy sobie takiego wsparcia.:zawstydzona/y:

As 76, witaj szalona, widzę, że już prawie świtało jak spać szłaś :szok: Pojedziesz na czuwanie i zamiast czuwać to drzemać będziesz ;-)

Co do drzemania to mi się przypomniało, jak parę dni temu na szkoleniu, na którym byłam pewna pani parę razy przysnęła :-D fajnie to wyglądało, poza niby skupionego słuchacza, a oczka zamknięte i tylko głowa coraza bardziej bezwładnie się przechylała :szok::-D


weszłam na chwilę na podforum staraczek, a tam był link do strony na temat obserwacji zmian śluzu w czasie cyklu, na której trafiłam między innymi na tekst:
"Gdy się kobietę poucza, jak podejmować obserwacje, należy położyć nacisk na to, „co srom czuje”, gdy kobieta krząta się wokół codziennych prac, np. gdy chodzi itd. Trzeba położyć mocny nacisk na to, żeby nie podejmowała żadnego badania wewnętrznego." :-D
tekst w sam raz na poprawę humoru, to teraz będę się zastanawiać "co srom czuje"
:-D :-D

miłego dnia
Na czuwaniu spać się nie da :-D:-D:-D:-D.
Dla mnie za duże przeżycie duchowe.:tak:;-):-):-)
Dam rade ,spoko.Jestem wyspana :-D:-D:-D
teksty odjazdowe.:-D:-D:-D:-D

Dziewczynki ja powolutku się zbieram i szykuję do wyjazdu.
Teraz muszę na 13 obiad zrobić ,więc się z Wami żegnam.
Do jutra.
Wejdę jeszcze na chwilkę potem,ale tylko poczytać pewnie.:tak:;-):-)
Miłego dnia.
 
Witajcie dziewczynki, ja jestem pełna niepokoju brałam te leki dwie dawki, i czułam się jakbym miała ducha wyzionąć, żołądek bolał mnie non stop wcześnej bolał tylko kiedy zjadłam coś ciężkostrawnego, wszystko mi wirowało odstawiłam leki i teraz jest lepiej niestety czułam objawy owulacji 4 dni za wcześnie czyli wczoraj był 11 dzień cyklu bo dostałam @ 1 dnia miesiąca a 9 dnia były przytulanki bez zabezpieczeń, dziś moje obawy potwierdził śluz jak kurze białko boje się, że mogłam zafasolkować, a brałam te leki wda razy boje się bardzo dziewczynki, teraz czuje się o wiele lepiej, ale mimo to martwie się wyczytałam w jednej z ulotek, że lek może mieć wpływ na cykl, czy po dwie dawki mogą bardzo zaszkodzić jeśli pewnie jajeczko jeszcze nie było zagniezdżone??pocieszcie mnie tak się boje:-(
Kobieko, nie myśl o tym, nie analizuj. Co ma być to będzie, w tym momencie już czasu i tak nie cofniesz, a dodatkowe nerwy nic nie pomogą, co najwyżej zaszkodzić mogą. Może po prostu dziś jest dopiero pierwszy dzień śluzu owulacyjnego, i owulacja dopiero nastąpi, więc od 9 to już ciężko by było plemnikom dożyć ;-)
Trzymam kciukasy, żeby wszystko było OK. Na pewno będzie :tak:
Z całej tej sytuacji to może morał taki, że jak się zdecydujesz na leczenie żołądka, to dla własnego spokoju lepiej stale jakieś zabezpieczenie stosować.
Dziewczynki napisałam taką intencję ogólną::zawstydzona/y:
O cud macierzyństwa i błogosławieństwo dla naszych dzieci i rodzin.
Proszą aniołkowe mamy z BB.

Czy mogę zawieźc taką intencję,czy którejś z Was to przeszkadza :confused:.
Proszę piszcie szczerze,bo nie wiem jak postąpić.
Może nie każda z Nas chce i nie życzy sobie takiego wsparcia.:zawstydzona/y:
As, jestem jak najbardziej za taką intencją. Wydaje mi się, że żadnej z dziewczyn, niezależnie od tego czy jest wierząca czy nie, nie będzie to przeszkadzało, że taka intencja zostanie przedstawiona Matce Boskiej na Jasnej Górze.
Chyba wszystkie na tym forum jesteśmy w takiej sytuacji, że gotowe jesteśmy wszystkich możliwych sposobów spróbować, żeby szczęśliwie doczekać się spełnienia marzenia o macierzyństwie.
 
reklama
dzięki Just za słowa otuchy, może faktycznie przesadzam, njalepiej będzie się wyluzować i nie stresować, swoją drogą, pomyślałam sobie, że tak naprawde po obadaniu brzucha ciężko jest stwierdzić czy się ma chorobe wrzodową czy nie, i troche w ciemno chciał mnie lekarz nafaszerować chemią, myśle, ze gdyby to były wrzody to by mi te leki przyniosły ulgę, a nie jeszcze gorszy ból.Z tego wszystkiego zapomniałam przywitać nową aniołkową mamusie.
RudaxxxMarta - witaj w naszym gronie wiele, z nas znalazło tutaj pocieszenie i nadzieje na szczęśliwe macierzyństwo, mam nadzieje, że z tobą też tak będzie, jeżeli będzie cię brzuch bardzo bolał i mimo leków przeciwbólowych nie będzie przechodzic, lub gdy dojdzie jeszcze gorączka to natychmiast udaj się do lekarza lub na pogotowie.Mnie brzuch bolał przez 2 dni wieczorami i to bardzo, ale leki przeciwbólowe pomagały, potem juz przeszło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry