reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A u mnie wczoraj był brat z narzeczoną szukaliśmy prezentu dla rodziców na podziękowania i znalazłam coś bardzo oryginalnego z czym się jeszcze nie spotkałam i wydaje mi się że powinno się rodzicom podobać zobaczcie i powiedzcie czy dobry pomysł mamy z bratową[/FONT]
http://www.funphoto.pl/
chodzi o statuetki

Początkowo też myślałam o takiej statuetce. Ale koniec końców zamówiliśmy 3szt takich oto statuetek :-)

Statuetka OSCAR+TWÓJ NADRUK urodziny PREZENT (725993947) - Aukcje internetowe Allegro

Lekko z humorem i myślę, że oryginalnie. A 3szt dlatego, że 1 dla mojej Mamy, jedna dla Taty, a jedna dla Mamy M (jego Tata niestety już nie żyje).

A jeśli chodzi o takie statuetki, jakie Ty Kasiu pokazałaś. Pooglądajcie też na Allegro. Są równie ładne, a może wyjdzie nieco taniej?

ślub podziękowania na Allegro - Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
reklama
ASIA wyslalam linki bratowej jest zachwycona sa po prostu piekne te serca grawerowane ze zdjeciem cudo i chyba cos stad wybierzemy

kurcze jak mnie dół brzucha ciągnie jeszcze w dół chyba @ sie zbliza w sumie to moglaby już teraz bo w przyszły czwartek jade z Wercia w góry i wolałabym być na chodzie
 
ASIA wyslalam linki bratowej jest zachwycona sa po prostu piekne te serca grawerowane ze zdjeciem cudo i chyba cos stad wybierzemy

Cieszę się, że mogłam pomóc :-) Mam nadzieję, że jeśli zdecydujecie się na zamówienie czegoś z Allegro to będziecie tak samo zadowoleni jak my z naszych Oscarów :-)

kurcze jak mnie dół brzucha ciągnie jeszcze w dół chyba @ sie zbliza w sumie to moglaby już teraz bo w przyszły czwartek jade z Wercia w góry i wolałabym być na chodzie

No to życzę, by szybko @ przyszedł i poszedł :-)

Na długo nas opuszczasz?
 
u nas tez trzy sztuki ale inna kombinacja
bratowej rodzice
moja mama
moj tata z żona

My dodatkowo poza Oscarami dorzucimy jeszcze podziekowania "tekstowe". Któreś z poniższych:

Podziękowania dla Rodziców /Chrzestnych/ Deja Vu (721089331) - Aukcje internetowe Allegro

lub

Podziekowania dla rodziców,DYPLOM,Życzenia Ślub (722701737) - Aukcje internetowe Allegro


A dla każdego z gości przygotowujemy na początek wesela "Zasady weselne" :-)

Podziękowania, Weselne Zasady dla Gości +Zdjecie (715388708) - Aukcje internetowe Allegro


Zaproszenia mieliśmy w humorystycznym akcencie, tablice rejestracyjne też, więc i prezent dla gości chcemy z jajem. Mam plan, że zasady weselne zostaną położone na talerzu każdego z gości. Ot taka lektura na początek imprezy :-)
 
jedziemy w czwartek wracamy w niedziele takze krociutko ale ma byc intensywnie
dzieciaki beda mialy duzo frajdy bo i spływ Dunajcem i wjazd na Kasprowy no i w ogóle pierwszy raz w górach
 
jedziemy w czwartek wracamy w niedziele takze krociutko ale ma byc intensywnie
dzieciaki beda mialy duzo frajdy bo i spływ Dunajcem i wjazd na Kasprowy no i w ogóle pierwszy raz w górach

Mmmm... Byłam na spływie... Chętnie bym przeżyła go jeszcze raz. Trzymam ### za piękną pogodę :-)

A kiedy ślub?
 
10 października
fajnie bo ja miałam 7 października tyle że 9 lat wcześniej a czeka mnie jeszcze wyprawa z bratem po garnitur bedzie chyba gorzej niz z kobieta

Ja mam 24.10 :-)

Co do garnituru z moim M to myślałam, że szału dostanę. Ale koniec końców pomarudził, pomarudził, ale kupiliśmy.

A ja o dziwo - cyk myk i kupiłam 2 kiecki. Mierzenie - kupienie. Mierzenie - kupienie. Sama byłam w szoku, że tak sprawnie to poszło :-)
 
reklama
ja ze swoja kiecka tez nie mialam problemow poszłam do salonu przymierzyłam cztery w czwartej zrobiło mi sie gorąco i już wiedziałam ze to ta
zmykam do psychiatry po ostatnie zwolnienie i żeby mi wystawil papiery na świadczenie rehabilitacyjne
odezwe sie potem
buziaczki
 
Do góry