reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

NIKKI ale ona naprawdę musi się źle czuć skoro nie chciała byc na dworzu tylko wracac do domu na razie temperatura zbita a mała śpi ale chyba jutro nie puszcze jej do szkoły
do gina muszę prywatnie bo na fundusz terminy że głowa aż boli zobaczymy co mi powie idę do niego pierwszy raz podobno sympatyczny mily facet i bardzo delikatny
 
reklama
Jeden lekarz badal,drugi tez i wedlug nich wszystko jest ok...
Zawsze przy kazdej wizycie usg(byly juz 4)i z dzidzia ok...
A ja sie dalej martwie i bede dalej trula.
No to powiem Ci, że to dziwne i męcz lekarza, żeby nic nie zaniedbał, w końcu to Twoje dziecko i masz święte prawo o nie walczyć!!


kasiu, no to zdrowia życzę dla córci, bidulka....ja też prywatnie do gina chodzę, ale na nfz też, w końcu te składki płacę, to mi się chociaż te badania należą.
 
Ostatnia edycja:
Pierwszy lekarz to w ogole mialam wrazenie to bagatelizowal bo nawet cytologi nie zrobil.Poszlam do innego,tam na wstepie byla cytologia,badanie moczu itp.
Dodatkowo jeszcze przedtem oprocz tego sluzu mialam jakis czas pieczenie w pochwie wiec zapisano mi globulki dopochwowe.Pieczenie ustapilo,ale sluz dalej jak byl tak jest...
 
Pierwszy lekarz to w ogole mialam wrazenie to bagatelizowal bo nawet cytologi nie zrobil.Poszlam do innego,tam na wstepie byla cytologia,badanie moczu itp.
Dodatkowo jeszcze przedtem oprocz tego sluzu mialam jakis czas pieczenie w pochwie wiec zapisano mi globulki dopochwowe.Pieczenie ustapilo,ale sluz dalej jak byl tak jest...
A na fotelu Cię badali, czy to nie jakaś nadżerka albo coś na szyjce? No pieczenie to ewidentna infekcja, ale sam śluz- no nie wiem...
 
Pierwszy lekarz to w ogole mialam wrazenie to bagatelizowal bo nawet cytologi nie zrobil.Poszlam do innego,tam na wstepie byla cytologia,badanie moczu itp.
Dodatkowo jeszcze przedtem oprocz tego sluzu mialam jakis czas pieczenie w pochwie wiec zapisano mi globulki dopochwowe.Pieczenie ustapilo,ale sluz dalej jak byl tak jest...
Wiesz co, ja też w ciąży miałam więcej śluzu i bez wkładki wogóle nie mogłam chodzić, więc to może faktycznie jest normalne.... U mnie lekarze też nie widzieli pod tym względem żadnych nieprawidłowości.
 
Wiesz co, ja też w ciąży miałam więcej śluzu i bez wkładki wogóle nie mogłam chodzić, więc to może faktycznie jest normalne.... U mnie lekarze też nie widzieli pod tym względem żadnych nieprawidłowości.
No to, że jest dużo śluzu to norma, ale on powinien mieć kolor biały lub kremowy, a Aga0240 ma żółty. I to jest dziwne..

Pa Olu, do jutra!!
 
czesc dziewczynki,

Agnieszka0204 - moze bakteriologie zrob ?


Aga iRl dobrze Cie widzieć.

Ola (Iza) - jak u Ciebie ?

Pati &&&&&&& a żeby Cię tak porzadnie zemdliło :-);-)
 
reklama
Do góry