reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witajcie.....Wszystkie.....
Edytko...kochana...cieszę się ze sie odezwałas.....tak bardzo rozumiem i podzielam Twój ból....zawsze byłas i jestes nasza ostoją...własciwie to musze sie przyznac ze niestety ale i ja nie potrafię pomóc Tobie się podniesc....jest cięzko wiemy to obie...przytulam Cię bardzo bardzo mocno....nie rozumiem dlaczego nas tak zycie doswiadcza.....buziaki i przytulaski....tak bardzo chciałabym aby wszystko było bardziej proste....
Widzę jak "nasza" ekipa się wykrusza...i jest mi smutno...tak bardzo....:-(...
Ja równiez bardzo się z Wami zżylam....i własciwie to i ja powinnam odsunąc sie w cien bo przeciez tez nie staram sie teraz o Dzidzię i tak na prawde to nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek sie zdecyduję...ale nie chce się z Wami rozstawac....bo tak jak któras napisała jestesmy jakby rodziną.....dziękuję Wam za wszystko....

Nie podziwiajcie mnie za moją determinacje co do tych "papierów"...i choc jest mi cięzko to chyba odpuszcze nie mam sił biegac po szpitalu i straszyc sądem....bo oni ida w zaparte a ja nie jestem na tyle silna ....bede nosiła moje Dzieci w sercu...skoro swiat jest taki okrutny.....

Pozdrawiam Was ciepło.....
 
Poczytałam.. mnóstwo zaległości. Wiem,że taka kolej Edytko, ustąpić miejsca na forum innym, ale jak napisałaś, to Jak RODZINA.
Już nie kojarzę nicków, rzadko zaglądam, pewnie dlatego. Wszystkim nowym aniołkowym mamusiom światełka pamięci dla kruszynek.
Staraczkom , owocnych zakończeń starań.
Przykro mi jak poczytałam o waszych problemach zdrowotnych i nie tylko. Nie tak miało być. Bardzo przykro.
Podczytuję Was na bieżąco, ale czasem ciężko wejść w słowo. Niedługo rocznica od straty, ale z Magdusią już dam radę, choć tak się bałam.
Waży już 2870 gram, wiem to po wizycie w piątek. Choc Ja nie tyję nadal , przez dietę.
Jesteście dla mnie po stokroć ważne, nie wiem, może przyjdzie czas , gdy ii Ja się pożegnam, ale póki co nadal będę podczytywała i czasem się odezwę. Nie umiem bez was funkcjonować.
Pójdę się już położyć, po wizycie u Taty zmęczenie mnie dopada. Ale nadal dzielnie się trzymam. 22 czerwca padnie decyzja co do porodu, CC czy SN. Sugestie lekarzy są na CC, a Ja tak nie chciałam..zrobię co trzeba.
Dobrej nocy kochane forumowiczki i te "stare" i te "nowe".


DZIS OFICJALNIE ZACZĘŁAM 9 MIESIĄC.
 
Agnieszko Kochana -wstrzymaj sie do jutra -ja idę do swojego szpitala -dopytam co i jak, wezmę wzory druków... moja koleżanka 4 tygodnie walczyła ze szpitalem ale dziś jest sobie wdzięczna. Zaczekaj do jutra dam Ci znać co ustaliłam -później zrobisz jak uważasz.
 
Edytko kochana dobrze że nas nie opuszczasz. Wierzę że jest Ci ciężko.

Aga AJ może jeszcze próbuj walczyc żebyś kiedys sama do siebie nie miałą żalu.
 
Nie podziwiajcie mnie za moją determinacje co do tych "papierów"...i choc jest mi cięzko to chyba odpuszcze nie mam sił biegac po szpitalu i straszyc sądem....bo oni ida w zaparte a ja nie jestem na tyle silna ....będę nosiła moje Dzieci w sercu...skoro swiat jest taki okrutny.....

Agnieszko jak już pisałam jutro porozmawiam w szpitalu co i jak, myślałam też o tym żeby skontaktować się może z tą fundacja "rodzić po ludzku"? oni też pomagają w takich sprawach. Tutaj jest link do kontaktu, mogę podjechać do ich siedziby jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć...

Fundacja Rodzić po Ludzku


Ja dzisiaj uciekam bo źle się czuję przez tą grypę...
 
reklama
Do góry