reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

OOO!! dokładnie! Miło kiedy ktoś pokaże jaśniejszą stronę :-p nie pomyślałam o tym w ten sposób -a to był błąd!

czekam teraz na wizytę u lekarza i na badania jakie mi zaleci. Chcę zrobić je jak najszybciej -chociaż podejrzewam ze to była wina hormonów (tak przewidywał mój były lekarz, może miał rację?) i tak naprawdę nie wiem co w takim wypadku zrobić...:eek: Na wszelki wypadek znalazłam sobie drugiego lekarza -porównam opinie i im mniej będą rozbieżne tym lepiej -inaczej zrobią mi kisiel z mózgu...:baffled:

Póki co boli mnie gardło i ucho -najadłam się czosnku i cebuli (od lutego nie biorę żadnych tabletek oprócz witamin)... mieliśmy zaplanowane z S wyjście do kina ale nie wiem czy w takim wypadku to dobry pomysł -chodzi o cebule a nie gardło:-p
 
reklama
Mój M dzis zaliczył podyplomowe. Więc czekam na niego a wieczorkiem zrobimy sobie milusią kolacyjkę i może jakieś winko ;-). Tzn. ja zrobię on nic nie wie :-)
 
Witaj Olu -tak jakoś wyszło! Pogoda beznadziejna, przeciągi, deszcz -ale myślę że wygrzeję się w saunie i powinno przejść. Raz mi pomogło możne drugi też się uda bez leków
 
Ale bzdurę przeczytałam przed chwilą!!! Aż się zagotowałam!!! I to piszą EKSPERCI ZUS!!! Nie dziwię się że dziewczyny naprawdę nie znają swoich praw -bo po przeczytaniu takich banialuków trudno uwierzyć ze ma się jakieś prawa!!! To co jest napisane na tej stronie to nieprawda

Strata dziecka a świadczenia z ubezpieczenia społecznego - Porady ekspertów ZUS - Dziennik.pl

Co za świat! Mamy niedouczonych urzędników!

Idę do tego kina bo się zagotowałam.
Pozdrawiam i do wieczorka
 
Witam Wszystkie Dziewczynki
Malo mnie ostatnio ale podczytuje co piszecie
Witam szczególnie mocno nowe Aniołkowe Mamy, z którymi jeszcze sie nie poznalam, piszcie duzo tutaj na bb... same widzicie jak bardzo to pomaga

Edytko.... przytulam Cię bardzo bardzo mocno.... mysle o tobie...

Aga Aj... tulę Cię Kochana

Aga Ir wracaj szybciutko!!!!!!

Emy pisz co jakis czas co u Ciebie, proszę...

Alicja Bananiaro Ty nasza! ciebie też tutaj malutko... Jeszcze napijemy się wanilióweczki kochana!!!!:laugh2:

Koti.... bardzo cieplo o Tobie mysle, bylas pierwsza osobą którą tutaj spotkalam.... Moj Aniolek odszedl 10 dni po twoim, dlatego też mam taki sentyment do Ciebie

Haniu Nocna trzymam mocno kciuki byś juz za niedługo trzymala maleńką istotkę w ramionach, tym razem się uda, zobaczysz

Magdalenko26, oby juz te problemy z pęcherzem odeszły sobie w siną dal a Ty stała się prawowitą staraczką :tak:;-)

Olcia PM jak po weselu? :) dzis chyba druga imprezka z tego co pamietam?? ;-)

Syla 28 jeszcze tylko chwilka i Dzidzius bedzie z Tobą ;)


Wszystkie mamusie, ciężaróweczki, staraczki bardzo bardzo mocno przytulam

A ja Dziewczynki znikam na trochę.... Moje staranka narazie wstrzymane... To chyba nie jest jeszcze odpowiedni czas... Teraz musi byc wszystko juz idealne... poki co nie jest... ale wierzę, że juz niedlugo nadejdzie TEN CZAS. A wtedy wróce do Was, ale juz z suwaczkiem ciążowym ;-):tak: mam nadzieję, że choć jedna dziewczynka będzie mnie jeszcze pamiętała :zawstydzona/y:
Dziękuje Wam jeszcze raz za wszystko!!!!! Szczególnie tym Dziewczynkom, które wspierały mnie w tym strasznym miesiącu dla mnie, lutym.......
 
Ostatnia edycja:
Ale bzdurę przeczytałam przed chwilą!!! Aż się zagotowałam!!! I to piszą EKSPERCI ZUS!!! Nie dziwię się że dziewczyny naprawdę nie znają swoich praw -bo po przeczytaniu takich banialuków trudno uwierzyć ze ma się jakieś prawa!!! To co jest napisane na tej stronie to nieprawda

Strata dziecka a świadczenia z ubezpieczenia społecznego - Porady ekspertów ZUS - Dziennik.pl

Co za świat! Mamy niedouczonych urzędników!

Idę do tego kina bo się zagotowałam.
Pozdrawiam i do wieczorka
Niesamowite, niekompetencja w najgorszym wydaniu... Potem ta nieznajomość prawa nieudolnych urzędników odbija się na cierpiących rodzicach, którzy jeszcze muszą udowadniać, że takie jest prawo...

A na jaki film się wybierasz, napisz koniecznie, czy warto zobaczyć!!
 
Koti.... bardzo cieplo o Tobie mysle, bylas pierwsza osobą którą tutaj spotkalam.... Moj Aniolek odszedl 10 dni po twoim, dlatego też mam taki sentyment do Ciebie


A ja Dziewczynki znikam na trochę.... Moje staranka narazie wstrzymane... To chyba nie jest jeszcze odpowiedni czas... Teraz musi byc wszystko juz idealne... poki co nie jest... ale wierzę, że juz niedlugo nadejdzie TEN CZAS. A wtedy wróce do Was, ale juz z suwaczkiem ciążowym ;-):tak: mam nadzieję, że choć jedna dziewczynka będzie mnie jeszcze pamiętała :zawstydzona/y:
Dziękuje Wam jeszcze raz za wszystko!!!!! Szczególnie tym Dziewczynkom, które wspierały mnie w tym strasznym miesiącu dla mnie, lutym.......


Angelko dziekuję, dla mnie też jesteś bardzo bliską osobą. Straciłyśmy nasze dzieciątka w tym samym miesiącu, w tym samym tc. Bylas jedna z pierwszych osob, ktore po prostu byly w moim zyciu w tym trudnym czasie. Na reszte otoczenia sie zamknelam wtedy. Rozumiem Twoja decyzje, ze potrzebujesz czasu.
Ja ostatnio tez mniej tu bywam. Czytam codziennie, mniej pisze. Brakuje mi rozpromienionej Edytki, zartujacej Agi AJ, rozchichotanej Alicji. Ostatnie smutne wydarzenia mnie przygasily. Mam wiarę, ze bedzie dobrze, ale chwilowo brakuje mi optymizmu.
Ja bede czekac na Ciebie i Twój suwaczek. Mam nadzieje, ze niedlugo obie znow bedziemy mogly sie wspierac - tym razem przy narzekaniu na mdlosci, grubasny brzuszek i mocna kopniaki.
Wroc do nas szybciutko z suwaczkiem. Ja trzymam kciuki za Ciebie z calych sil &&&&&&&&&&&&&&.

A tak w ogole to wszystkie goraco pozdrawiam :-) .
 
reklama
Witam na chwile i znikam,
elfa 75 - nie trać nadzieji jeszcze, może będzie dobrze, trzymaj sie i witaj
znowu ktos opuscil nas, na chwile mam nadzieje,
ach jakos tak smutno mi teraz
do usłyszenia
 
Do góry