reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam jak zwykle już nocną porą.
Emy - rozumiem Cię doskonale, szybkiego powrotu do zdrowia i napisz czasem co u Ciebie.
Pixella 77 śliczny brzuszek
She - z tego co wiem to taki poronienia się zdarzają, że nawet nie wiemy, że to to.

A ja wyczyściłam fugi dzisiaj:-) Brawa dla mnie, przynajmniej mam jakieś zajęcie i cel i nie myślę zbyt wiele.

A za miesiąc idę na wesele do kuzynki, jest teraz w ciąży i mimo, że życzę jej wszystkiego najlepszego i żeby była zdrowa i jej dzidzia to jakoś mi się smutno zrobiło, bo wszyscy będą zachwycać się jej brzuszkiem i dzidzią a ja to po kątach będę mogła płakać conajwyżej. Może za miesiąc mi troszkę przejdzie.
 
reklama
Edytko, i znów bardzo Ci dziękuję... Jesteś kochana, że w gąszczu maili z tyloma dobrze znanymi Ci nickami znalazłaś też mój.... Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę tego, czego pragniesz...
 
Dziewczynki, wrócę do was na 100% za jakiś czas jak już będziemy mogli się starać o maleństwo

także do tego czasu, życzyłabym sobie zobaczyć jak maleństwa syli, agi_irl, selenki, wróbelka, kasiekk, pixelki, kingusi, ona, enki stawiają pierwsze kroki

jak chłopaki also i alli pokazują swój temperament dwulatka

no i chcę zobaczyć nowonarodzone dzieciaczki izy, pati, agnieszki, sonitki oli (jednej i drugiej), przyszłej mamusi, Koti, Edytki, kasi, marlenki, Hani, scarlet, alisy, Agi_Aj, angelki, she, daa, gabrysi, karoli, glorii, niusi, Gosi, Alutki, i iławianki!!!!!!!

i każdej z was, której nie zdołałam spamiętać
powodzenia
i dzięki
 
Dzień dobry!
Dziękuję i mam nadzieję,że w odpowiednim czasie każda z nas :tak: utuli swoje malnstwo. Tobie Emy dużo zdrowia i cierpliwości! Masz dwa Aniołki (*), które się Tobą opiekują. Musi być dobrze.

Ja też już po wizycie u gina. Ze starań o maleństwo -nici- dopiero w przyszłym roku możemy o tym pomyśleć. Więc mam sporo czasu....

pozdrawiam
 
kaska0201 zrobiłam cytologię, mają do mnie telefonować jakby coś było w niej nie tak, poza tym mówiłam o bolącym podbrzuszu po owulce, sprawdziła i wszystko ponoć dobrze, cycusie też ponaciskała :-)
Kwas foliowy kazała oczywiście, czekać cierpliwie, ale co mnie zdziwiło to powiedziała, że jak było poronienie, a teraz starania i jak się uda zajść, to będę pod skrupulatniejszą opieką, czyli leki na podtrzymanie, wcześnie USG, potem co 2tyg USG itd.
Miło mnie zaskoczyła, bo wiem, że lekarze dopiero zaczynają myśleć o tym po 3 poronieniach. Ale z drugiej strony wolałabym aby wszystko było naturalnie... :zawstydzona/y:
I poleciła zrobić ponownie toxo, więc zrobiłam od razu na wszelki wypadek w laboratorium obok, tym razem się pożaliłam, że ostatnio bolała mnie łapka i w ogóle coś nie tak zrobiły, to od razu pani do mnie: 'to nie będę panią kuła taką grubą, damy cieńszą, szkoda młodej żyłki...' :szok::wściekła/y:
czyli wtedy tamta mnie jakąś cerówą potraktowała :eek::crazy:

No nic jutro wyniki, dam przy okazji mocz na posiew i może zrobię test... :rofl2:bo się w ulotce doczytałam, że można próbować już 7dni po planowanym zapłodnieniu.


Ah ale się rozpisałam. Jutro muszę nadgonić co wy naskrobałyście, idę lulu.
SŁODKICH SNÓW DLA WAS WSZYSTKICH!

sonitko...nie rób testu, marna szansa, ze cokolwiek wyjdzie..... nawet beta hcg najwczesnieh 10 dni od zapłodnienia.....czekaj cierpliwie
 
reklama
Pixella nic nie robię... Już zeszło ze mnie powietrze...

Dziewczyny odebrałam wynki toxo wszystko ok, a zrobiłam za jednym razem cytomelagie, bo jej nie robiłam.

Odebrałam wyniki, jestem załamana. Cytomelagia dodatnia 1.3

Nie wiem co robić, nie wiem jak to się leczy, ciężko się dostać do lekarza, zwariuję zaraz.

Czy któraś z Was może wie coś na ten temat?


Jezu dobrze, że to zrobiłam, że wiem teraz co jest nie tak.

Dziewczyny mówię Wam od razu po pierwszym poronieniu róbcie wszystkie badania.

Chciałam dwie kreseczki, teraz się boję i modlę aby jeszcze ich nie było...
 
Do góry