reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam Dziewczyny
Ja też mam pytanie odnśnie badań - czy po stracie dziecka (24/25 tydzień - poród naturalny, córeczka była zdrowa,żadnych wad genetycznych, niestety nie przeżyła)
też robiłyście tak strasznie dużo badań - czy jakiś standart? Chciałabym się dowiedzieć i pójsć do lekarza z gotową listą (hihi), żeby nie było tak jak ostatnio...Już mam dość zaniedbań lekarskich.
Trzeba było na medycyne się wybrać :baffled: ...

www.nadiafryszkowska.pamietajmy.com.pl
 
reklama
Gabrysiu ja niestety nie pomogę w tej kwestii za bardzo, ale jak lezalam na patologii, to lezala ze mna dziewczyna, ktora urodzila w 22 tyg ciazy. Lekarz przy wypisie zalecil jej, zeby zbadała macice, czy nie ma wad anatomicznych. Tyle, ze ona pierwsze dzieciatko tez urodzila przedwczenie - 34 tyg o ile dobrze pamietam.
 
Ostatnia edycja:
helo
Ja tylko na chwilkę
Ola 81 dzięki że o mnie pamiętasz i sie dopytujesz, więc zgłaszam że jestem, ale w wekendy zawsze mnie mało, szczególnie jak mój wraca z trasy to prawie że mam z nim roboty jak z małym dzieckiem:-)
byłam dziś na basenie i w saunie, potem poszłam na rowerek ale złapał nas deszcz po drodze i teraz marzę tylko o prysznicu, ciepłej herbacie i do wyrka brr, przemarzłam i przemokłam
życzę miłego wieczorku, papa do jutra
 
dziewczyny mam dwojke dzieci z ktorymi nie mialam zadnego problemu a tera szok.Okres mi sie spozniaj 2 tygodnie wiec zaczelam sie cieszyc ze bedzie dzidzius (dodam ze zawsze ale to zawsze byl na czas co do dni i nawet co do godziny)ale po tych dwoch tygodniach zaczelam plamic pojecalismy wiec do szpitala porobili mi badania i stwierdzili ze ciazy nie ma .nie wiem co mslec czy to poronienie???czy tylko spozniony okres??? mialam wszystkie objawy iazy bolesnosc piersi poranne mdlosci no i oczywscie brak miesiaczki.Czy mozecie mi pomoc powiedzcie czy ktoras miala taki przypadek???sama nie wiem co juz myslec czy moze mi sie tylko wydawalo ze jestem w ciazy tylko dlatego ze tak bardzo chcielismy miec malentwo???pomozcie prosze bo mam lekka zalake

Witaj,
a może to była ciąża biochemiczna? Podzielam zdanie dziewczyn, zrób bętę
 
Koti, ja miałam prolaktynę w normie, a po teście znacznie zawyżoną, wyszła mi hiperprolaktynemia czynnościowa i dostałam na to bromergon (pół tabletki dziennie). W drugim cyklu z bromergonem zaszłam w ciążę i mam mojego Ignasia. Lekarz mi powiedział, że to nie miało wpływu na wcześniejsze poronienia, a zawyżony wynik po teście świadczy o tym, że w np. w sytuacjach stresowych może być nagły wyrzut prolaktyny i może to zaburzać owulację. Ale najlepiej z wynikiem wybrać się do lekarza i dokładnie dowiedzieć.
 
Witam:-)

Teraz tez sie boje,ale z kazdym dniem wzrasta nedziej,ze bedzie do konca dobrze:-)
Mam to samo ;-)Musi być dobrze:tak::tak::tak::tak::tak:

nie wiem moze cykle sie wydluzyly po zbijaniu prolaktyny hmmm ...zobaczymy
Chyba to możliwe

Hej dziewczynki jak wam sobota minęła?
My byliśmy u znajomych na kolacji i przesadziłam z majonezem i brzucho bolał a dziś już lepiej ale marzy mi się pizza:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Raz to mi powiedziała, żę ona wie którędy dzidziuś wyjdzie, cipusią :-D
Jaka uświadomiona mała ;-);-);-)

A tak w ogóle to boli mnie dziś brzuch i jajnik. Mam nadzieję, że to owulacja!!!!:-)
;-) Pewnie tak ;-)

ja jutro jadę na badanka. bryyyy, ale stracha mam. trzymajcie proszę kciuki za wyniki. juz sama nie wiem co wole, czy zeby cos wyszlo, czy zeby nic nie wyszlo :baffled: .
Trzymam kciuki;-)

Męczę się nad magisterką i narazie nie myślę o staraniach się o dziecko. Temperatury nie mierze, śluzu nie obserwuje..Co bedzie to bedzie..
Może jakaś miła niespodzianka ;-)

Witam dziewczynki nie wiem czy mnie jeszcze ktos pamieta . . .
Ja jutro zaczynam prace mysle, że nie bedzie żle tylko zarobki mało satysfakcjonujące niestety cos kosztem czegoś :-( na obecną chwile lepszy rydz niz nic:eek::eek::eek:
Pewnie, że pamiętam.
Powodzenia w pracy ;-) Napisz koniecznie po pierwszym dniu:tak:

Malutka waży już ponad 2kg :) Teraz tylko jeszcze musi nauczyć się lepiej jeść i będziemy mogli zabrać ją o domku. Boże, nie spodziewałam się, że moje dziecko pojawi się tak szybko na świecie, że potem będzie tak dzielnie walczyć o siebie, że tak szybko będzie przybierać na wadze.
Ślicznie mała walczy, już nie długo będziecie ją mieli w domku:tak:Trzymam za Was mocno kciuki:tak:
Witajcie:-)Chciałam się przywitać i powiedzieć że cały czas jestem i podczytuję,wybaczcie że nie piszę za wiele,w tym miesiącu po prostu chcę troszkę inaczej podejść do starań i wogule,próbuję wyluzować i nie nakręcać się.Ale wam wszystkim kibicuję:tak:
Czekam na wieści o II :-D:-D

Witaj,
a może to była ciąża biochemiczna? Podzielam zdanie dziewczyn, zrób bętę
Dokładnie o tym samym pomyślałam.
 
reklama
Do góry