reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie wszystkie z rocznika 1981 i inne.
Zgadzam sie z Gosią, tak nam sie wydaje,że można sobie zaplanowac zycie. Moje "samo" się zaplanowało. Najpierw była Ola, później mąż, mieszkanie, samochód , praca, praca, praca.... drugi samochód, własna działalność i dopiero prawdziwa chęć na drugie dziecko ( trochę to trwało, jedyne 16 lat). A teraz znowu większe mieszkanie, ale Magdusia tuż, tuż. Nie mogę się jej doczekać. Zobaczyć ją całą i zdrową po tej stronie świata.
Znalazłam dziś pamiętnik, przeczytałam stronę z siepnia 1993 roku, jak Ola miała skończone 4 miesiące. Popłakałam się. Napisałam tam ,że mam grzeczną słodka istotkę, ale na matkę sie nie nadaję. Bzdura. miałam wtedy tylko 20 lat. czy teraz mając 36 jestem mądrzejsza? Może tylko o doświadczenia.
Padało cały ranek, wyszło słońce. Może jednak mój spacerek jest realny?

Co do badań, tez zrobiłam tak dużo. I myślę,że warto było, byłam spokojniejsza,że sprawdziłam. Co do początku starań, każda z Nas podchodzi indywidualnie. Ja zaczęłam po 4 @, ale to dlatego,że musiałam wyrównać hormony, w innym wypadku pewnie zaczęłabym wczesniej. Choć lekarz mówił,że 6 miesięcy. Za długo dla mojego zranionego serca.
Przezierność karkowa badana jest na przełomie 12-14 tygodnia, wskazuje czy maluch nie ma zespołu Downa. Ja dodatkowo miałam robiona amniopunkcję chromosomalną ze wzgędu na mój "podeszły" wiek. Na szczęście wyniki były super.
Życzę wam spokojnego i miło spędzonego dnia.
Wszystkim.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wpadłam, poczytałam..uciekam..

Męczę się nad magisterką i narazie nie myślę o staraniach się o dziecko. Temperatury nie mierze, śluzu nie obserwuje..Co bedzie to bedzie..
 
Witam dziewczynki nie wiem czy mnie jeszcze ktos pamieta . . .
Dawno mnie nie było niestety cierpię na chroniczny brak czasu :-:)tak:
myśle o Was wszystkich cały czas, podczytuje od czasu do czasu ale mam juz tak duże zaległości,że nie jestem spamiętać wszystkiego.

przede wszystkim witam i przytulam nowe Aniolkowe mamusie dla Waszych Aniołków
[*]
[*]
[*]

Ja jutro zaczynam prace mysle, że nie bedzie żle tylko zarobki mało satysfakcjonujące niestety cos kosztem czegoś :-( na obecną chwile lepszy rydz niz nic:eek::eek::eek:

wszytkie brzuchatki całuje i głaszczę po brzuszkach i życze szczęśliwego rozwiązania :-)

staraczkom, życzę owocnych, bezstresowych pełnych radości staranek o fasolki :-)\

nie będe wymieniać każdej z osobna bo jest nas juz tu bardzo dużo buzaim wszystkie i pamietajcie ze mysle o was cały czas

życzę udanej niedzieli :tak::-):tak: u nas własnie zaczyna się burza a było tak pieknie 36 stopni :angry::crazy::angry::crazy::angry:
 
dziewczyny mam dwojke dzieci z ktorymi nie mialam zadnego problemu a tera szok.Okres mi sie spozniaj 2 tygodnie wiec zaczelam sie cieszyc ze bedzie dzidzius (dodam ze zawsze ale to zawsze byl na czas co do dni i nawet co do godziny)ale po tych dwoch tygodniach zaczelam plamic pojecalismy wiec do szpitala porobili mi badania i stwierdzili ze ciazy nie ma .nie wiem co mslec czy to poronienie???czy tylko spozniony okres??? mialam wszystkie objawy iazy bolesnosc piersi poranne mdlosci no i oczywscie brak miesiaczki.Czy mozecie mi pomoc powiedzcie czy ktoras miala taki przypadek???sama nie wiem co juz myslec czy moze mi sie tylko wydawalo ze jestem w ciazy tylko dlatego ze tak bardzo chcielismy miec malentwo???pomozcie prosze bo mam lekka zalake
 
Witam wszystkie aniołkowe mamusie.
Wpadłam powiedzieć, że u nas zaczyna być widać światełko. Malutka waży już ponad 2kg :) Teraz tylko jeszcze musi nauczyć się lepiej jeść i będziemy mogli zabrać ją o domku. Boże, nie spodziewałam się, że moje dziecko pojawi się tak szybko na świecie, że potem będzie tak dzielnie walczyć o siebie, że tak szybko będzie przybierać na wadze.

Trzymam kciuki za wszystkie aniołkowe mamusie. Bądźcie dzielne i myślcie pozytywnie. Dla wszystkich zaświeci słoneczko!!!
 
milgak, witaj! A miałaś termin tak jak Ja..Cieszę się,że z malutka dobrze.
Masz jakieś zdjęcia malutkiej?
 
Ostatnia edycja:
sarrah, nie wiem co ci odpowiedzieć. Mogła być spóźniona @, ale tez i poronienie. Jesli to nie stało sie dawno po zrobieniu bety z krwi powinna być podwyższoan, to oznaczałby,że byłas w ciązy. Hcg w organiźmie utrzymuje sie jeszcze jakiś czas po poronieniu..

Julisia, witaj.
niusi@, cieszę się z Twojej pracy, masz rację lepszy rydz niż nic.
I oczywiście ,że Cie pamiętam, jak mogłoby być inaczej.
 
Witajcie:-)Chciałam się przywitać i powiedzieć że cały czas jestem i podczytuję,wybaczcie że nie piszę za wiele,w tym miesiącu po prostu chcę troszkę inaczej podejść do starań i wogule,próbuję wyluzować i nie nakręcać się.Ale wam wszystkim kibicuję:tak:

Witam wszystkie nowe aniołkowe mamusie,nie smućcie się,przyjdzie i nasz czas tulenia maluszków:tak:
Wszystkie bez wyjątku BB-wiczki gorąco pozdrawiam:tak:
 
reklama
Selenka Ty w podeszłym wieku :-) haha udało Ci sie ;-)
jak się Madzia czuje ? Daje kopniaczki w żebra ? :-)

Niusi@ ważne że jest praca. Dziś o nią ciężko, więc dobrze ze jest w ogole ;-)

Sarrah tak jak wspomniala Selenka zrob betkę.

Julisia witaj :-)
 
Do góry