reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

tak Olciu pierwszy. Tak na marginesie mysle, ze obie jestesmy w tym samym wieku ;-) .
13x13 kiedy pojawily sie u mnie dwie kreseczki, rozplakalam sie ze strachu. Jak my sobie damy rade, co z moja praca itd. Jaki czlowiek bywa glupi. Teraz cale moje zycie kreci sie wokol bycia mama.
 
reklama
Koti przypuszczam że tak w jednym wieku. 81r styczeń. Moje też pierwsze , tylko że 4 lata się starałam , badałam i samo przyszło. Normalnie nie wierzyłam żę są, że widzę te dwie długo czekane kreseczki, Piękne uczucie,
 
Teraz cale moje zycie kreci sie wokol bycia mama.

Wiem dokładnie jak to jest! kiedy byłam w pracy złożyć dokumenty o urlop macierzyński szef zapytał "wracasz już... bo praca... bo czekamy... bo obowiązki" a ja pomyślałam "co mnie to obchodzi? mam gdzieś pracę -mam teraz ważniejsze sprawy"... byłam w szoku -dalej jestem w szoku że Ja to juz nie Ja -ale dobrze mi z tym przewartościowanym życiem
 
koziorożec ? :-)
ja kwiecień 81.
ja ostatnio gdy miałam @ po 40 dniach, robilam test. Nie bylo mozliwosci, ale wolalam sie upewnic. Gdy pojawila sie jedna kreska, rozplakalam sie. Przypomnial mi sie 10 grudnia, kiedy zobaczylam dwie kreski :-( . wtedy plakalam ze strachu,ale jak teraz o tym mysle...:-( . To byl najpiekniejszy dzien w moim zyciu.

a co u Ciebie bylo powodem 4 lat staran ?
 
Wiesz co właśnie żę nie wiem. Wszystkie badania jakie robiłam wychodziły prawidłowo. Miałam raz torbiel ale usunięto mi laparoskopijnie. Mój M twierdził że to psychika. Dlatego ja miałam wszystkie badania robione i były ok. Ale 4 lata czekałam. Już miałam w maju na wizytę się umawiac do kliniki leczenia niepłodności. Ale 20 lutego zobaczyłam dwie piękne wyraźne kreseczki. Jejku jak miło się to wspomina aż mi łza poleciała.
 
no to faktycznie dziwne. Po prostu chyba trzeba nie myslec tak intensywnie o zafasolkowaniu.

ja juz uciekam. chyba dzis wybiore sie na basen :-) wzielam sie ostatnio za swoje poklady tluszczyku :-) zeby pozniej fasolce bylo wygodniej ;-)
 
U mnie było ...dziwnie! o tym że jestem w ciąży dowiedział się najpierw mój S! zrobiłam test, otworzyłam drzwi od łazienki i i zajęłam się praniem, mój złapał test i usłyszałam "kochanie gratuluję będziesz mamą", na co ja "choć raz bądź poważny -nie mam ochoty na żarty"... patrząc z perspektywy czasu -ta scenka odbiegała od przyjętych kanonów, ale to On przeżył pierwszy szok:-p to była cudowna chwila
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ola i Koti ja też jestem rocznik 81 ale z czerwca.
Myśmy na dziecko zdecydowali się w tym roku, bo najpierw mieszkaliśmy na wynajętym a przez ostatnie 1,5 roku u moich rodziców, bo wzięliśmy kredyt i chcieliśmy troszkę zaoszczędzić pieniążków na wykończenie mieszkania. I tak jak sobie postanowiliśmy, że będzie dziecko to tak od razu zaszłam przy pierwszych dniach płodnych. Miesiąc cieszyłam się ciążą, wszystkie wartości mi się poprzemieniały, zwolniłam tempo i teraz jak wróciłam do pracy to też mam inne podejście niż przed.
 
Do góry