reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja to musze sie troszeczke wziasc za siebie , choc trudno mi z tym....
Mialam isc teraz na siłownie ale moze wezme sie wgarsc i w czerwcu bede intensywniej cwiczyc :-) By miec choc troszke ladniejsze ciałko;-)
 
reklama
w domu chociaż trochę dobrze poćwiczyć, ja od miesiąca tak z 4x dziennie robię szybkie wspięcia na palce tak z 20/40razy (bo miałam takie parówkowate łydki:-)) i od razu mam łydeczki jak z okładeczki :-D:-D:-D ale to systematycznosć, te wspięcia to najbardziej regularne ćwiczenie jakie w życiu chyba robiłam :sorry:
 
U mnie z systematycznoscia kiepsko ale sie to zmieni :tak: A co do tych cwizen na łydki to chyba wyprobuje :-):-):-):-) MOZE i ja bede miała takie łydi jak z okładki;-)
 
o to ja :) coś dziwnego co nie.... ja zawsze plaska bylam jak deska a od kilku dni tak mam haha troche szybko ale ponoc moja mama ze mna w ciazy to w 3 miesiacu miala brzuch jakby to byl 5 miesiac :eek: rano mam troche mniejszy ale wieczorem to jestem jakby spuchnięta:zawstydzona/y:

dziewczyny nie smucic mi sie tam:tak:
 

Załączniki

  • IMG_0262.jpg
    IMG_0262.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 42
hihi bedziemy grubaskami :) zmykam po mężusia, obym tylko trafila hehe jeszcze ja ten zdolny kierowca... uciekac z drogi wszystkie żorzanki
 
Nic kochane dziewczyny mykam Oczy mnie troszke bola a poza tym maz zaniedługo wróci z pracy wiec ide mu kolacje przygotowac ;-)
Spijcie dobrze i miejcie jak najmniej smutków
Zycze Wam słodkich,kolorowych snów ....poprostu spokojnie przespanej nocy
A jutro rano zycze Wam milej pobudki duzo usmiechu i slonca :-)

DOBRANOC WSZYSTKIM :-)
I ZERO SMUTKÓW ZYCZE DO JUTRA !!!!!!
 
reklama
Do góry