reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ehhh Kaska nie mozesz obaraczac sie za to ze straciłas dziecko ani w myslach obarczac wine Weroniki. Moze Twa córeczka jest mala ale widzi to ze Tobie jest zle i zapewne jej tez smutno jest .... Powinnas nie siedziec tutaj i pisac a przytulic swoja creczke i powiedziec jak ja mocno i bardzo kochasz
Masz dla kogo zyc, masz dla kogo sie usmiechac nie powinnas chodzic zdołowana Zrób to dla Weroniki...... Uszczesliw ja i usmiechnij sie do niej
Wiem ze ci ciezko ale masz Weronike i w niej oparcie i wiem ze to moze dziwnie zabrzmic ale Twój aniołke w niebie ma sie dobrze i z góry patrzy i zyczy Tobie bys sie nie smutała ....
 
reklama
wiem że to nie jej wina ale taka myśl mi przyszła do głowy itaka moja dziwna reakcja
smutam sie i wściekam tylko wtedy gdy nikt mnie nie widzi gdy jestem sama albo kiedy już Wercia śpi i R
dla otoczenia jestem miła nawet uśmiechnięta
nawet wezmę malutka sąsiadeczke na ręce ale to tylko zasłonka i wiem że wybuchnę z ogromna siłą a chyba nie chciałabym tego ale emocje są ode mnie silniejsze
 
Ja dzisiaj się tylko witam :happy:

Nie mam niestety siły, by nadrobić zaległości, bo ciężki dzień miałam. Na dodatek jutro muszę wstać o 5 :baffled::baffled::baffled:

Doczytałam tylko, że rozmawiacie o antykoncepcji. My odczekaliśmy z przytulankami 2@ po zabiegu, a potem wróciliśmy do npru (naturalnego planowania rodziny). Do codziennego mierzenia temperaturki można się przyzwyczaić :tak::tak: Szkoda tylko, że tych dni kiedy można się przytulać jest mało, ale jest tez plus tego. :tak::tak::tak: Jak sie tak wypościmy te kilkanaście dni, to potem jest bardzo bardzo miło :-D:-D:-D:-D

Pozdrawiam wszystkie mamusie, brzuchatki, staraczki i przyszłe staraczki :-):-):-)

Do zobaczenia w sobotę ;-);-);-);-)
 
Masz swieze rany dlatego to tak boli .......czas leczy rany Najlepszym lekarstwem jest czas i miłosc bliskich Zobaczysz i wspomnisz moje słowa kiedys gdy ci teraz powiem ze sie usmiechniesz i bedziesz sie usmiechac..... Tylko wszystko w swoim czasie

Daa miło ze sie przywitalas ;-) Mykaj odpoczywac gdyz pobudka o 5 rano nie jest łatwa:baffled:
 
Carri ja tak naprawdę nigdy w życiu się nie odchudzałam, tylko przechodziłam na zdrowszą dietę właśnie bez słodyczy, wędlin itd. Mam szybką przemianę materii i na razie odchudzania nie potrzebuję, bardziej ruchu, bo mi szybko pośladki wiodczeją :-D A cieszę się , bo słodycze mnie lekko uczulają i w ogóle robi się od nich cellulit, raczej nic dobrego nie robią :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
SONITA Tez bym chciała miec takaaa przemiane materii jak ty :-)
Tak naprawde ja rzadko kiedy tez jem słodycze......
 
reklama
Ja jem jak są w pobliżu, a mój R który w ogóle jest atletyczny i chyba tłuszczyk to ma w pępku tylko :sorry: zawsze kupuje jakieś czekoladki, ciasteczka.
 
Do góry