reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Anetka super pomysł ,ja tez chce w sierpniu takiego przywitania:tak:.

Kingus to miłego podgladania,niech pokarze mała wszystko co chcesz zobaczyc:happy:.

A co do strachu w ciazy to ja nie wierzyłam ze dotrwam do 12 tyg. ,potem połówkowe i wszystko ok a juz niedłgo myknie mi 30 tydz.:szok: i jak na razie zadnych komplikacji.Szok.
Karzdej razem i z osobna zycze ciazy i fasoleczki:tak:,
 
reklama
Pixelka, wczoraj zapomniałam napisać, że śliczny brzuszek! I jaka Ty laska jesteś, wcześniej same brzuszki nam wstawiałaś, a teraz dopiero widać całokształt :).

Motylku, Twój brzuszek też piękniutki i okrąglutki.

Anetka, super pomysł z tym przywitaniem. Nas w domu przywitali podobnym napisem teściowie (M siostra zrobiła napis i oni przywieźli) to bardzo miłe jest naprawdę.

Alla, cieszę się, że wreszcie zdjęli Ci szwy i że żółtaczka u Kubusia minimalna. A mojemu maluchowi wyskoczyły potówki na buźce (byłam we wtorek u lekarza i lekarka powiedział właśnie, że to potówki).

GosiaLew, fajnie, że mamy na forum specjalistę od kosmetyków:).

Wróbelku, ja też myślę, że doczekasz do terminu.

Syla, nie dziwię się, że wszystkie gnaty Cię bolą od leżenia, ale czego się nie robi dla takiego małego cudu.

A ja dzisiaj pospałam do 11:30, oczywiście z przerwami na karmienie, przewijanie, ewentualnie przebieranie i wrzask, bo mój synek strasznie tego nie lubi, a jeszcze bardziej się drze jak mu fridą nosek czyszczę. Potem przygotowałam obiad, posprzątałam kuchnię, łazienkę, odkurzyłam i zmyłam podłogi. Teraz czekam, bo zaraz Ignaś się obudzi, a potem muszę jedno pranie ściągnąć, drugie powiesić i może zdążę poprasować. Pogoda do bani, pada deszcz, więc jeszcze dzisiaj na spacerku nie byliśmy, może potem jak się wypogodzi. To tyle ode mnie.

Aga_Irl, naprawdę przepraszam, jeśli Cię uraziłam. Wracaj do nas!
 
właśnie Aga wracaj:-)
chyba lepiej mieć ludzi,którzy mówią co myslą niz takich co zawsze ,,cukrują" ale nie szczerze?;-)
 
ALSO dziewczyno jak Ty zes to wszystko w jeden dzien zrobiła?Podziwiam i pełen szacuneczek.Ja jestem na etapie ciagłego zmeczenia mam nadzieje ze uda tez potem powera dostene.
 
jejku also kiedy ty przy małym tak wszystko zdąrzysz zrobić:szok: szacuneczek, ja mam 2 latkę i jakos ciagle nie wyrobiona.....
a co do laski hahah to chyba nie o mnie piszesz, ze mnie straszny chomik sie zrobił, buzia jak słońce :-) a brzuch jak arbuz.....
 
reklama
Dziewczyny ja przez całą ciążę praktycznie nic nie robiłam, bo nie mogłam się przemęczać a teraz power mi wrócił. Mały spał to się wzięłam za robotę. Teraz zasnął mi na rękach i z nim leżącym obie piszę do Was.

Pati, cieszę się, betka wzrosła.
 
Do góry