reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dzień dobry :-)
a ja się pochwalę nawym członkiem naszego stadka.... oto Shira:
Piękna sunia :-D:-D

a Kingus ma dzis półmetek:-))
:-):-):-)


Kinguś gratuluję półmetku:-D:-D:-D:-D
Dzięki;-) Jeszcze trochę przede mną ;-)

ja dzis dostalam maile od gina, ze moje toxo jest prawidlowe. a juz oczywiscie panike sialam :zawstydzona/y: uffffff . Juz mialam wizje jak m moje koty do walizki pakuje .... :zawstydzona/y:
No to super :-)

Właśnie z M ustaliliśmy, że przytulanki będą po pierwszej @, że on spokojnie może poczekać - nawet w czasie meczu trwającego był w stanie ze mną porozmawiać :-)
:-)

jedyny pozytyw dzisiejszego dnia :
zarezerwowana sala na komunie Werci
Super, że się udało :tak:

Pysia
odezwij się

Zagladam ale nie pisze... jakos ostatnio sie porobilo...ach.....
Co się stało???

Witam dziewczynki....Wracam do Was z nowym suwaczkiem!!!
Mam nadzieje, ze mnie jeszcze pamietacie...!
Witaj.:-):-)

Zmieniajac temat to moje malenstwo:-)
No brzusio elegancki ;-);-)

a ja zjadlam wlasnie budyn o smaku capucino i ledwo leze;-) no bo wczesniej jajecznice.
No to niezła mieszanka ;-);-)

w poniedzialek nasz ierwsz prawdziwe KTG:-) bo ostatnio mialam tylko na skórcze bez serduszka a tteraz bedzie normalne;-)
:-)Długo się leży pod ktg?

powieszę jej coś takiego na drzwiach + 10 kolorowych balonów

:-):-):-):-)
Super pomysł :-D:-D:-D

A my dziś idziemy na usg połówkowe na 19:30 :-D:-D:-D:-D
 
Anetko naprawde bardzo ładnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kinia trzymam kciuki za USG połówkowe Czekamy na wieści!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki!
Kinia trzymam mocno kciuki za usg połówkowe i czekamy na same dobre wieści.
Anetka na pewno sąsiadka ucieszy się z niespodzianki :)
Wróbelku ja używam huggisów i jestem bardziej z nich zadowolona niż z pampersów. Kosmetyki mam nivei i jak na razie też jestem zadowolona. Co mama to inna opinia:-):tak::tak: więc musisz sama wypróbować.
Dziś położna zdjęła mi szwy:-):-)od razu lepiej:-):-). Byliśmy też z Kubusiem u lekarza z powodu utrzymującej się żółtaczki, jednak pani dr powiedziała, że jest ona minimalna, dała witaminkę E i zaleciła dopajanie glukozą. Aha i mój Skarb przez 10 dni przytył 430 gram. Przy wypisie ważył 3030 a teraz już 3460:-):-)
Aguś Irl wróć do nas!!!
Pozdrawiam Was bardzo bardzo serdecznie
 
reklama
Dziewczynki, ja wam mówię, uzywałam chyba wszystkich - nawet najtańszych pieluszek na rynku i o ile smarujesz kremem i czesto zmieniasz to wiele dzieci nie ma żadnych odparzeń....a wiki obsrołkiem nie była-1-2 kupy dziennie i już.

Motylku sliczny brzunio !!!!

Kingus trzymam kciuki za usg połowkowe

Anetko-fajowy pomysł

O kurcze ja już w 9miesiącu jestem !!!!!!!!!!!!

Wróbelek a ja mysle, ze urodzisz w terminie i spokojnie do 37tc doczekasz

a ja sobie leżę i odpoczywam....
 
Ostatnia edycja:
Do góry