reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Carri ja sie czuje super, nic mnie nie boli, nic mi nie strzyka, raz miałam skurcz......ale łydki heheh w nocy, lakarz mówi, że spokojnie doczekam do terminu a moze nawet dłuuużej :-), stram sie jak moge nie dxwigać, jak najwięcej odpoczywać...no i zaczełam przygotowania do porodu...3 dni prania ubranek...i prasowania, rozkładam sobie na raty by sie nie forsowac

własnie, musze kupic przescieradła z gumka do kołyski dla małej, uprac rozek i spakowac torbe bo mi lekarz juz radził mimo wszystko....

a co do imienia to chyba bedzie Laura albo Tamara
 
Gabrysiu współczej Ci ...... Dla Twojego Aniołka zapalam światełko (*)
Wiem co przezywasz jak sie czujesz .... Nie tylko ja jedna ale kazda z Nas straciła dzieciatko i wiemy co do za strata.
Mam nadzieje ze z Nami juz pozostaniesz, jestesmy tu po to by sobie nawzajem pomagac ... wiec w wrazie smutku, bolu, cierpienia w razie jakichkolwiek pytan ... pisz .....Zawsze odpowiemy
Co mi pozostało jeszcze dodac .... jedynie to ze zycze Ci duzo sił :-(
 
Gabrysiu -ja jestem tutaj od wczoraj a już czuję wielką ulgę na sercu i pomoc. Wiem że nie jestem sama i nigdy nie czułam się tak rozumiana.
Życzę dużo wytrwałości
Dla Twojego Aniołka (*)
 
Pixelko ciesze sie ze uwazasz na siebie:-)
Ehhh te skurcze łydek.... wiem jak to boli tez miałam kiedys :sorry:
Jeszcze troszeczke ....i zobaczysz swoja dzidzie swoja córeczke !!!
Piekne imiona jest sie nad czym zastanawiac !!!:-)

Od mojego szwagra zona tez moze za niedługo urodzi, ma termin na lipca ale od tego tygodnia lezy w domu gdyz :-) jeszcze te ciaze przetrzymac chociaz dwa tygodnie.... :-)
 
wiesz carri, najpierw sie czeka na skonczenie 34tc... potem na 37tc aż ciąża będzie medycznie "donoszona"... ja czekam jeszcze 2 tyg a potem uporzadkuje to co nazbierało sie przez przeleniuchowane kilka miesiecy....tzn. kuchnia brudna, okna, kurz wszędzie.....:-D:-D:-D
 
Pixelko no ładnie najwieksze sprzatanie przed samym końcem
Ehhh nie moge tego pojac ze zawsze pryszłe mamusie dostaja mnóswto energii na sam koniec ;-)
 
reklama
Dziękuję za miłe słowa.
Powiem szczerze,że jeszcze jak byłam jeszcze w ciąży to do Was zaglądałam (miałam sporo czasu, bo od początku leżałam), ale dopiero teraz odważyłam się napisać.
Strasznie ciężkie chwile.

Bardzo ładne imiona dla córeczki :)

mama Leona 4-latka i Nadii Aniołka -*20-04-2009

www.nadiafryszkowska.pamietajmy.com.pl
 
Do góry