reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Bylam zapisac sie na kurs niemieckiego i zaczyna sie pod koniec czerwca.Wrocilam i poszlam do toalety i sie wystraszylam bo na wkladce mialam ciemno-brazowa plamke(brzuch mnie nie boli)...Powiedzialam M i poszlismy do lekarza,ale jak na zlosc ma urlop do poniedzialku...
Nic zmienilam wkladke i bede co chwilke obserwowala czy cos sie dzieje i gdyby cos nie tak do do zawitam do szpitala...
Moze i jestem przewrazliwona,ale naprawde sie wystraszylam i wole dmuchac na zimne niz mialo by byc za pozno...
 
reklama
Nie wiem czy mogę doradzać -ale lepiej się upewnić że wszystko jest dobrze. Lepiej dmuchać na zimne i byc w szpitalu milion razy bez powodu niż jeden raz nie pójść. Trzymam kciuki za Ciebie i maluszka.
 
Witam Was
Znów mnie nie było ale teraz to mam przynajmniej jakies wytłumaczenie... Byłam zabiegana , mimo iz nie pracuje Ciagle cos sie robiło ehhh
Troszke poczytalam ale nie nadrobie zaleglosci.Tak naprawde mam nadzieje ze juz bede z Wami na biezaco No oprocz soboty gdy ide na wesele....
U mnie wszystko dobrze, zdrówko dopisuje Pogoda jeszcze tez choc robi sie zimno, Ale przynajmniej nie pada.

Wiecie co u Agi i Edytki ???? Martwie sie ....
Mam nadzieje ze jakos sobie daja rade:-(I mam nadzieje ze nadzieja ich nie opuscila?

Pati wybacz ze dopiero teraz ale widziałam Twoje zdjecie dwoch kreseczek a do tego teraz ta Twoja Betka ...nie pozostaje mi nic innego jak tylko GRATULUJE CI KOCHANA !!!! Ciesze sie ogromnie !!!!:-) Powiedz mi do jakiego lekarza chodzisz? No i jak sie czujesz?
Mam nadzieje ze sie nie przemeczasz !!!!

Pixelko jak sie czujesz? Jeszcze troszeczke i bedziesz miała finał !!!! Przypomina mi sie ze jakis czas temu narzekalas ze brzuszka nie widac a teraz.... Masz cudowny sliczny i duuuzy brzuszek!

Alla Twój Kubus jest cudowny i poprostu śliczny ! Ciesze sie ze zółtaczka sie zmniejsza ;-)

Also jak sobie radzisz ? Mam nadzieje ze sie wysypiasz? Moja znajoma dopiero przespała cala noc jak dziecko jej miało 2,5 roku ;-)

Anetko bardzo fajny pomysł..... Juz sobie wyobrazam jak sie wzrusza ehhh:sorry:

AgaIrl,Dilajla,Scarlet,Hania,MamaSówka,Gabi,Mirka,Wróbelku,Aga28,
Motyl12,GosiaLew,Sonitko,Niusia,Syla,Ola i wszystkie niewymienione dziewczyny ciepło pozdrawiam





 
Witam również nowe aniołkowe mamy przykro mi ze sie spotykamy w Takich okolicznosciach Dla Waszych Aniołków (*)

Agnieszko zgadzam sie z dziewczynami powinnas isc do szpitala Lepiej dmuchac na zimne ! Jednak wierze ze to nic powaznego​
 
Agnieszko, ja gdyby mój gin nie przyjmował pojechałabym do szpitala. Tak jak piszą dziewczyny lepiej dmuchać na zimne.

Carri, fajnie, że jesteś. Ja w nocy wstaję oczywiście, bo karmię piersią, czasami mały budzi się częściej, ale ostatnio to jak go nakarmię tak 23-23:30 to potem budzi się ok. 3 w nocy i potem tak 6-7 więc nie jest źle, chociaż i tak ciężko wstać. Za to dzisiaj zrobiłam sobie dzień śpiocha i spałam jak Ignaś spał, także wstałam o 11:30.

Ola, to fakt, uczucie świetne. W dzień pozwalam mu czasem zasypiać na rękach i trochę tak pospać, bo wiem, że potrzebuje mojej bliskości, poza tym wtedy też szybciej zasypia.
 
reklama
Do góry