reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aga Ir myślę, że nie ma się co obrażać, nie o to chodzi tylko czasami lepiej chuchac niz pozniej zalowac
 
reklama
no wlasnie tak se mysle ze chyba juz nie bede wogole pisac:(:(:(:(:(
nie zebym szacunki nie miala czy co....tylko....zreszta......ide sobie

Aga nie masz sie co obrażać na mnie, also czy kogokolwiek, może przemyśl ile osób w was wierzy, trzyma kciuki na tym forum i życzy Wam dobrze i czeka na twojego maluszka....zastanów sie ile osób tu pisało bys o siebie dbała lepiej....to o czyms świadczy
 
Agus nie denerwuj się bo moim zdaniem Also ma troche racji,sama kiedys pisałam ,żebys sie tak nie forsowała ale nie ma co sie sprzeczać bo to jest nie warte,każdy jest dorosły i robi co chce
 
wróbelek dzieki za miłe słowa a wyglądam juz jak spory słonik z arbuzem zamiast brzucha....prawie 100cm w obwodzie mam :-)
 
a co ma byc:-)
walcze z ubezpieczlniami,uruchomiłam machine i mam zamiar pociągnac z niemców trochękasy o ile sie da
 
Aga Ir naprawde nie zlosc sie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ojojojoj dziewczyny maja racje, ja tez niby sie super czuje, a pozniej znowu mam skurcze i co?????? I leze!!!!!!!!!!

Ola 15 masz racje walcz, nie ma co odpuszczac nie po to co m iesiac placimy kupe kasy
 
reklama
Witajcie :-)
otrzymalam wyniki badan chlamydia ureoplasma mycoplasma ujemne Badanie nasienia M chyba oki nie znam sie na tym ale plemniki zywe 78% plemniki martwe 22%
No to dobrze :-)

Czasem mam takie gorsze dni i jestem wtedy straszną marudą i pesymistką :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Przytulam

A to tak długo. Ja do ginki idę dopiero po pierwszej @. Czy można zacząć wcześniej przytulanki?
Ja zaczęłam wcześniej, tylko że ja byłam u ginki jeszcze przed @ bo się nie mogłam doczekać i wszystko było ok.

Witam wszystki serdecznie.. jestem tu pierwszy raz..... i tak czytam... dużo smutku i rozpaczy w tych postach;( Podobnie jest u mnie.
Witaj. Bardzo mi przykro
[*]

powiem, że my od czwartku zaczęliśmy staranka i na Krecie będziemy dalej działać:-) ślub był cudowny i przepiękny:-D czujemy się teraz rewelacyjnie:-D
Udanego wypoczynku ;-)

a propos zakupów, już wszystko mam dla Magdusi praktycznie ale chodzenie po sklepach owocuje np takimi zakupami:
Śliczne :tak::tak:

Jak juz tak wstawiam zdjęcia to wam pokażę jak wyglądałam wczoraj, koniec 34 tygodnia.
Super wyglądasz :-)

Jestem wystraszona mam nadzieje ze uda nam sie dochodzic razem do polowy czerwca
Wytrzymacie :tak::tak:

a tak poza tym to mam przytulanek ile chcę:-D;-):zawstydzona/y::-):-D:-D;-):-):-)
:-D:-D

Witam serdecznie.
Bardzo mi przykro
[*]

pomimo iz bardzo na to czekałam strasznie się przestraszyłam... wczoraj poszłam do gin i potwierdził że jestem w ciąży bardzo wczesnej 4/5 tydzień i przepisał duphaston. czytałam że jest bardzo chwalony ale wciąż nie jestem tego wszystkiego pewna...
trzymajcie kciuki...
Gratuluję. Oczywiście mocno trzymam kciuki :-D:-D:-D

a to fotka dla was z niedzieli 36tc
Ale zgrabnie wyglądacie :tak::tak:

no wlasnie tak se mysle ze chyba juz nie bede wogole pisac:(:(:(:(:(
Aga wracaj

A ja dziś byłam z M w sklepie i wymieniliśmy ubranka dla Kini.
 
Do góry