reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witaj Selena
współczuję tej cukrzycy, ja nie miałam ale moje siostra tak, przeszło jej po porodzie a synek jej miał 4150 jak się urodził. Teraz jest taki słodki że w reklamach gra :)
Wiem że to męczące dieta, mierzenie cukru i wogóle, współczuję.
 
Madzia ok. Dziś spokojniejsza, wczoraj buszowała,że szok, miałam wrażenie,że brzuch tego nie wytrzyma. Czym bliżej końca tym więcej myśli w głowie. Niestety po poronieniu spokojna ciąża w moim przypadku nie jest mozliwa. A jak u was?
 
dzien doberek:)

selenko moja kolezanka miala cukrzyce ciazowa a maly urodzil sie 3350...wiec wielki nie byl i 51 cm-)nie zawsze te cukrowe dzieci sa duze:)....

u mnie pada.....masakra.....i tak chyba bedzie caly dzien......ech.......szkoda.....ale jade do centrum poszwedac sie po sklepach a co.....na poprawe humoru:):):):)moze cos fajnego znajde:)

milego dnia dziewczynki:):):)
 
Witajcie kochane:-) niestety nie dam rady nadrobić co pisałyście, bo mam za mało czasu:-( dziś pakowanie, a jutro wylot na Kretę:-) mam mam nadzieję, że u każdej wszystko w porządku:-) powiem, że my od czwartku zaczęliśmy staranka i na Krecie będziemy dalej działać:-) ślub był cudowny i przepiękny:-D czujemy się teraz rewelacyjnie:-D
 
reklama
Do góry