reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

W biegu jestem ciągle. Wczoraj Darka wypuścili ze szpitala i teraz mam w domu dwójeczkę dzieci do obiegania, ale nie narzekam.
Cóż mam Ci napisać? Trzymam kciuki za Was ile sił.
 
reklama
Gabi super że wyniki dobre to czekamy na następne dobre wieści innej opcji nie ma! Trzymam mocno kciuki bo pamiętam jak otwierałam drugą kopertę trzęsącymi się rękoma myślałam że zaraz przestanę oddychać, na pewno i u Ani wyniki będą dobre - na pewno.
Edytko a tak w ogole dzięki że podzieliłaś się tą nowiną z nami - teraz siedzisz mi ciągle w glowie. Bardzo chciałabym żeby się Tobie udało - zresztą każdej z dziewczyn na forum życzę jak najlepiej. Kiedy kolejna betka bo na nieszczęście weekend majowy.
A tak w ogóle witam kolejne aniołkowe mamy dla Waszych dzieciątek (*)
Zgadzam się z Hanią całe BB
Dla Ciebie Haniu życzę siły na kolejne dni bo pracy masz dużo tylko się nie stresuj.
 
Ostatnia edycja:
Edziu ja po operacji bylam na kaprogeście, okropnie bolaly te zastrzyki i mialam wysypke na tyłku przez 3 tygodnie i dupa bolala okropnie. nawet do tej pory czuje bo az sie zrosty na posladkach porobiły.
ja ciągle biore luteine, nawet dziwie sie bo na ulotce niby do 20 tyg, ale moze mój gin boi sie że łozysko nie podejmie sie produkcji progesteronu, a moze czeka az minie ten dzien 23 tydz. i 4 dzien ciązy kiedy to urodziłam. w kazdym razie biore 2 razy dziennie.duphaston ostawilam tydzien temu.
 
Pysiu nie ma za co.. po to tu jesteśmy i każda z nas wie przez co przechodzisz.

Haniu kochana dobrze ze Darek z Wami przynajmniej nie musisz jeździć do szpitala co dzień...

Iławianka Aguś... lekarka mówiła ze najwcześniej w środę za tydzień że nie ma co wariować ale ja nie byłabym sobą i zrobię normalnie w piątek po 48h by sprawdzić jak rośnie. A u mnie nie ma problemu bo mam analitykę na szpitalu i wynik zawsze mam od 40 min do 2 godzin. Panie mnie już znają :eek:
 
pysiu ale betka ci tak szybko nie wyjdzie czy chcesz czy nie chcesz - poczekaj, luteinke bierzesz a bóle brzucha na tym etapie są normalne-albo oznaczają zblizającą sie @ albo dzidziusia, bierz no-spe i nie denerwuj się tak bardzo, lekarz może zalecić ci lezenie ale nie zagwarantuje, ze cos to pomoże.....na tym etapie tylko dobre nastawienie i nadzieja może pomóc a nie on......tylko czas jest na tym etapie sprzymierzeńcem,
ja miałam bóle jak korzonkowe-sama nie wiedziałam czy to brzuch czy kręgosłup i dostałam na to tydzien zwolnienia od internisty bo nie mogłam siredzieć normalnie....a ponieważ pracowałam to nie wzbudziło to podejrzenia u pracodawcy ... a L4 od gina...hmmm, jakbym nie była w ciazy mogłoby mi tylko zaszkodzić, a potem jak zobaczyłam betke 30dc pobiegłam do ginka i mi dał 2 tyg zwolnienia i to juz ciazowego....

a beta ci wyjdzie 13-14 dni po owu, wczesniej mozesz mieć wynik zmieniony przez leki, więc skoro owu 13dc to beta 27dc
 
Sylwia mnie coś w ostatniej ciąży uczuliło.. ale brałam na raz no-spę, duphaston, luteinę i kaprogest. Nowym lekiem bym kaprogest i obstwailiśmy że to on. Ale jak się okazało po ciąży biorąc no-spe własnie - uczuliła mnie dwa razy :eek::sorry::baffled: pierwszy raz w zyciu. WIęc będziemy próbować ..znów z kaprogestem bo ON mógłby mi bardzooo pomóc. A jesio mam przyjść w czwartek z wynikami i zobaczymy czy nie dostanę sterydów albo acardu...:sorry:
 
reklama
Sylwia lezec nie będę póki co. Wszystko wyjaśni się w czwartek za tydzień. ZObaczymy. Póki co żyję normalnie. Leżeć i tak leze kiedy mam ochotę. A pracować chcę i będę póki nie dostanę zalecenia by lezec...

Zmykam do meża..

W piątek mamy 10 rocznicę....jeśli bętka będzie ładnie przyrastać będzie to najwspanialszy prezent..... dla nas!

Iza Olcia pytałaś kiedy miałam mieć @... w ubiegły czwartek. Nie pamiętam daty..
 
Do góry