reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Edzia a Ty mówiłaś,ze do krakowa jeździsz do Gina?
bo ja słyszałam o dobrym lekarzu,nazywa się Madej-znasz moze?
 
reklama
Sylwia standart - duphaston i luteinę. Luteinę brałam do niedzieli..ale przerwałam bo przecież wynik testu był jaki był.. więc przerwałam ale mam wrócić. Jesio nie patrzyłam na receptę w jakich dawkach.. zobaczę zaraz.
Jak będzie zarys pola płodowego choć to spróbujemy raz jeszcze ten kaprogest. Może jednak mnie nie uczula tylko np-spa..

Pysia.. kochana cóż Ci mogę powiedzieć. Nie jestem lekarzem ale na własnę rękę nie warto szaleć z dawkami leków. Musisz się uzbroić w cierpliwosć tak jak kazda z nas w takiej sytuacji. Co Bóg da to wieźmiemy. Jesli chcesz to zrób bęte. Przecież moze coś wykazac. Ale to wszystko zależy tylko od Ciebie.
 
przepraszam, ale jestem dzisiaj taka zmeczona ze nie zyje...

doczytalam tylko ze mamy nowa mame Aniolkową..witam cię serdecznie i zapalam światelko dla twojego skarbeczka
[*]

ciesze sie ze u wszystkich brzuchatek dobrze,

Gabi jestem przeszczesliwa ze z Anulką nie jest zle i mocno trzymam kciuki za te badania..


EDYTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aj mialam nie gratulowac, ale cholera jasna CIESZE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HURA!!HURA!!HURA!!!
 
Pysia.. kochana cóż Ci mogę powiedzieć. Nie jestem lekarzem ale na własnę rękę nie warto szaleć z dawkami leków. Musisz się uzbroić w cierpliwosć tak jak kazda z nas w takiej sytuacji. Co Bóg da to wieźmiemy. Jesli chcesz to zrób bęte. Przecież moze coś wykazac. Ale to wszystko zależy tylko od Ciebie.[/QUOTE]


slodziutka_e, sama nie wiem co robić, ale ten strach.........
 
reklama
Do góry