reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
A mój pan wczoraj poprał 3 partie ubranek dzieciecych i wiecie co po raz pierwszy (przysięgam) poczułam, że już bym chciała wziąć maleństwo na ręce, do tej pory cieszyłam się ciążą i powtarzałam, że w ciąży mogłabym chodzic cały czas, ale jak zobaczylam te ubranka....................., ale wiem, że jeszcze za wcześnie!!!!!!!!!!!!!!!
 
Gabi kochana super wiesci i wiem ze nastepne wiesci beda rownie dobre................
Sylu z moja glowa tez nie bardzo w normie eh mowie wam...................
 
Słodziutka trzymam kciuki! Ja jak robiłam testy z Julką to nie wychodziły kreseczki dopiero trzeci test i ledwo widoczna kreseczka więc póżniej jeszcze czwarty po 4 dniach i bardziej widoczna a ja i tak wiedziałam że jestem w ciąży od samego poczęcia - masz silną intuicję więc jeżeli czujesz to i ja w to wierzę..
 
Sylwia czy ja kiedyś nie myślałam pozytywnie?:eek::baffled::sorry:

Asiu Wróbelku co do kreseczek na teście... 4 raz jestem w ciąży i nigdy nie miałam odrazu II kresek tylko tak jak i teraz z przygodami. Dlatego dla mnie miernikiem jest beta...

Pożyjemy zobaczymy. Cieszyć się cieszę bo bym skłamała.. ale nic nie pozostaje mi jak czekać na rozwój wydarzeń..
 
reklama
WItaj Iławianko... Aguś. Ja wierzę a co dobry Bóg nam da... okaże się. Mi testy jak pisałam jak i Tobie płatały figle ale intuicja i za tym razem mnie póki co nie zawidoła. Bo w ciąży jestem.. ale co z niej wyniknie - a wierzę że będzie dobrze - zobaczmy

Kaska0201. ola81 witam i nie dziękuje za wszelkie gratki nikomu. Wybaczcie.
 
Do góry