reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej babki.Drugi wynik Anulki poziomu tych enzymów trzustkowych jest w normie.NA ostateczne wyniki genetyczne trzeba poczekać 2-3 tyg.
Dzięki za wsparcie i jeszcze o trochę kciuków poproszę:zawstydzona/y:
Buziaki wielkie dla wszystkich.
 
reklama
Gabi, modlę się za Twoją Anulkę codziennie. Zobaczysz wszystko będzie dobrze. Cieszę się, że ten wynik jest ok i czekamy na następny.

Tak sobie myślę, że to nasze forum jest naprawdę wyjątkowe. Wspieramy się także w innych naszych problemach, modlimy za siebie. Naprawdę cieszę się, że Was mam.
 
Karola – szczerze – nie wiem po co gin zwiększa dawkę clo jak pęcherzyki rosną… powinnaś mieć usg ok. 10-12 dc jak za małe to za kilka dni znów aby sprawdzić jak rosną… a później następna usg czy pękły… po co robić więcej pęcherzyków… trojaczki;) chyba;)

Jezyk – nie zazdroszczę pobytu z maleństwem w szpitalu… dobrze, że już wyzdrowiałJ

Kasiek – super wyglądacieJ

Agnieszka AJ – fajnie mdłości…. Odpoczywaj więc częściej…J

Sonita – strach podświadomości i tyle… do przytulanek marsz;)

Selenko – powodzenia na wizycieJ

Emy - nie poogę z zaśniadem – dobrze, że beta spadaJ

Alisa79 – witaj na forumJ <przytulam> pisz o swoich obawach na pewno pomożemy… z czasem uśmiech sam wróci na Twoją twarz… Ja też przed planowaną ciążą zrobiłam badania… też nie skończyło się szczęśliwie… część rzeczy jest niezależna od nas… Badałaś hormony tarczycy... one bardzo często są przyczyną niepowodzeń....


Kaska0201 – jak lekarze mogą nie ratować dziecka… okropieństwo… trzymam kciuki za malutką…

Pixella – fajnie, że badania wyszły dobrze:-)

Gabi – super, że nowe wyniki Ani SA dobre:) trzymam kciuki, za genetyczne:-D


Mnie dzisiaj podkusiło i zrobiłam test... oczywiście negatywny... myślałam, że tak będzie... dopiero 25 dzień cyklu ale owu była wcześnie więc już powinno być... liczymy na następny cykl w takim razie...w poprzedniej ciąży w 25 dc już było widać...

Edytko - wyłaź z krainy kredek...;)

 
Gabi super wieści!!!

a u nas dziś troche smutno ale oboje udajemy ze nic sie nie dzieje...
jutro bedzie jeszcze gorzej:-(

pozdrawiam'Buziaki
 
Magdalenko38, tak, tarczycę też badałam. Wynik był w normie:-( Jak wszystko inne się jeszcze wykluczy, to może było tak jak powiedział mi lekarz, "może po prostu nie ta komórka jajowa, nie ten plemnik":-(
 
Z moją głową nie w normie:sorry:...
Trzymaj się

Hej babki.Drugi wynik Anulki poziomu tych enzymów trzustkowych jest w normie.NA ostateczne wyniki genetyczne trzeba poczekać 2-3 tyg.
Dzięki za wsparcie i jeszcze o trochę kciuków poproszę:zawstydzona/y:
Bardzo się cieszę. Cały czas jestem z Wami :tak::tak::tak:


Tak sobie myślę, że to nasze forum jest naprawdę wyjątkowe. Wspieramy się także w innych naszych problemach, modlimy za siebie.
A jaką mamy wielką moc ;-);-)

Mnie dzisiaj podkusiło i zrobiłam test... oczywiście negatywny... myślałam, że tak będzie... dopiero 25 dzień cyklu ale owu była wcześnie więc już powinno być... liczymy na następny cykl w takim razie...w poprzedniej ciąży w 25 dc już było widać...
Czekamy jeszcze nic straconego ;-);-)

a u nas dziś troche smutno ale oboje udajemy ze nic sie nie dzieje...
jutro bedzie jeszcze gorzej:-(
Przytulam mocno. Musicie się teraz bardzo wspierać. Dacie radę. Buziak
 
Dziewczynki mam pytanko kilka miesiecy temu poroniłam, aktualnie jestem w czasie trwania pierwszego cyklu wznowionych staranek, owulacja juz była, co wykazały testy owulcyjne, po 4 dniach po tym jak test owu pokazał II kreski zaczęłam brac luteine, do tego zaczął bolec mnie brzuch po skończonej owulacji ( miałam tak w ciąży która poroniłam ), na początku brałam 2x dziennie po 1 luteine 50 dopochwowo ale brzuch bolał wiec zaczełam brać 2x2 tak jak zalecił lekarz i jest prawie oki, dlatego właśnie podejrzewam, że jestem w ciązy do tego z dnia na dzień coraz bardziej bolą mnie pierci i sutki.

Moje pytanie dotyczy badania beta HCG, a dokładnie kiedy moge je zrobic najwczenśniej, dzięś jest 20 dzień cyklu i nie wiem czy jak zrobie betke jutro, to czy to badanie wykryje tak wczesną ciążę?
Po drugie : nie wiem jak przy badaniu hcg liczy sie ciaże, czy od pierwszego dnia ostaniej @ i aktualnie byłabym w prawie 3 tygidniu, czy od dnia zapłodnienia i była bym w 1 tygodniu?


Bardzo prosze o odpowiedz.:sorry:
 
cześć pysiu....cieszę sie, ze juz wznowiłas staranka, nie napisałas w którym dniu cyklu miałaś owu ale betahcg najwczesniej wychodzi wymierna 14 dni po owu więc poczekaj jeszcze 3-4 dni i smigaj do labo jeśli @ nie przylezie...

u mnie owu była 14-15dc a II zobaczyłam 28dc bete robiłam 30go i 32 dci było prawie 300....a potem 850 - wczesniej nie rób, wiem, ze cie kusi, luteinke bierzesz wiec nic w2iecej na ta chwile pomóc sobie nie mozesz...a róznie to bywa, po luteinie czasem bywa ciaza biochemiczna więc nie warto robic bety i testów zbyt wczesnie by się nie nastawic mylnie
 
reklama
Wiecie jaka z naszej Edzi cwaniara. Na smsa odpisała mi, że się odezwie i oczywiście nic czy u niej ok, tylko ze mnie wszystko wyciągnęła. A teraz myśli, że napisze dobry wieczór i jest usprawiedliwiona. No no Edytka, Ty nie myśl, że się wykręcisz ze spowiedzi co u Ciebie, bo my Ci tu na to nie pozwolimy!
 
Do góry