reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tak w skrócie odpiszę...

Kasiu Kasiek... wierzę że do majówki Wam się polepszy i jednak spędzicie weekend majowy w domku!!!

Alinko dziękuje za eska. Jak obiecałam.. jestem. A mąż powinnien Cię troszke okrzyczeć za to sprzątanko!!

Enka bardzo się cieszę że u Was ok.. niech tak dalej i byleby do przodu.

Marti wspniałe wieści.. dla takich warto życ i wierzyć...

Aguś AJ kochana Kusicielko.. objawy rewelka.. cieszę się że dzidzia rośnie a na usg będziesz płakać ze SZCZĘŚCIA!!!

Gabi!!! Wierzę że badania z 2-3 tyg tylko potwierdzą że z Anią wszystko ok.

Jeżyk norlamny zdrowy objaw zatroskanej mamy. Chłopcy rosną i oby tak dalej. Pozdrowienia dla Was.

Dlaczegotak... mówisz że podczas karmienie piersią wstrzemęźliwość najlpesza? hihihii nie zazdroszczę.

Karinko wierzę że ginek wie co robi... i uda się.. uda..

Madziu 38 może jednak za wczesnie na test? To dopiero 25dc... a każda "ciąża" jest inna.Wiesz że beta pewniejsza.

Allaaa czekamy razem z Tobą na Kubusia...

Andzi dziękuje.. Cieszę się że u Was OKI....

Kasiu Szafriku.. stanowczo MÓWIĘ WRÓC do nas...:-(

Pixelko Aniu i jak z Wiki lepiej cosik? Zdrowka Wam zyczę.. i cieszę się że u Ciebie i malutkiej kruszynki ok.

Haniu nocna nie zazdroszczę... komunia bez aktywnej pomocy męża. Ale dasz radę. Wierzę ze na rodzinę możesz liczyć i pomogą Ci.. gratuluję wspaniałego widoku.

Iza30 tycia sie boisz? Każda z nas chyba.. ale wszystko dla okruszka... potem będziesz się martwić zbijaniem kg...

Mikuś ale rośnie Adrianek... tylko pozzzzzazdrościć!!

ALicja :* cudne zdjęcia. Ale piękny musiał to być dzionek.

Emmy wierzę że jednak to @... wkońcu kiedyś musi przyjść... a betka spadnie napewno z dnia na dzień.

Beatko niooo ciekawa jestem czy wytrzymasz te 3 tyg...ciesze się że wypoczęłaś na działeczce.

Olcia Iza dziękuje za wieści na PM... jestem jestem.. dziękuje za pamieć...

Pati ... wierz że poczekam i zdaję się całkowicie na Twój wspaniały artystyczny gust.

Sylwia.. cóż mogę powiedzieć madrego? Przytulam i dla Ali
[*] pamięci.. badź dzielna...


Dla nowych Aniołkowych mamuś zapalam (*) dla Ich ANIOŁKÓW.. i powiem co moje kochane poprzedniczki... że z nami raźniej.
 
reklama
Edek????????? betka???????? i taki wynik??????
szybciutko rozmawiamy
miałam z pracy nie pisać ale no takie rzeczy się dzieją i milczeć??????????



Witam nową koleżankę...... świateło dla Aniołka (*) i życzenia wiary w lepsze jutro......
 
Pixellko ja sie boje, ze znów poronie:-( i dlatego chce szyko zrobić betke i pójsc z nią do lekarza moze powinnam lezec nie wiem ale te bóle brzuucha mnie przerażają, II kreski na teście owu wyszły 13 dc. Nie wiem co robić................:-(
 
Cześć Miśki!!!!!!!!
Nie było mnie 2 dni bo mi sie necik popsuł............................:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
U nas jak na chwile obecna bez zmian za tydzien kontrola (kusilo mnie zeby jechac dzisiaj, ale Artur łaskawie poszedł wkońcu do pracy......,a sama sie balam jechac)
I co tu sie wyprawialo przez te 2 dni ja tu widze, że rzucacie betkami baaaaaaaaaaaardzo mnie to cieszy i trzymam kciuki, za wszystkie razem i każdą z osobna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Pixellko ja sie boje, ze znów poronie:-( i dlatego chce szyko zrobić betke i pójsc z nią do lekarza moze powinnam lezec nie wiem ale te bóle brzuucha mnie przerażają, II kreski na teście owu wyszły 13 dc. Nie wiem co robić................:-(

Nic nie zrobisz ponad to co robisz. Leżeć możesz tak czy siak. Na bete jeszcze za wcześnie. Mi w czwartek i w sobotę testy wyszły negatywne a ja czułam inaczej. Dzisiaj test.. taka maleńka słabiuteńka kreseczka.. że Wiesiu mówi ze omamy mamy. ALe beta mówi swoje. Co ma być ..... mówiłam to za każdym razem i powtarzam za trzecim. Jako ludzie robimy wszystko co w naszej mocy.
Tylko cierpliwość i wiara..
 
Słodziutka u mnie kreski tez z poczatku nie wychodzily, a pozniej byla tylko taka mini mini i zobacz jak juz jestem daleko i wiem ze tym razem Tobie i \wiesiowi się uda!!!!!!
 
reklama
EDYTKO--- co za wieści!!!!!!!!!!!!!!!! modle sie za was kochana codziennie!!! wierze ze tym razem sie uda tylko myśl pozytywnie!
SZOK strasznie sie ciesze!!
 
Do góry