reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No nadrobiłam,,ale widzę,żetu smutki,,, i z Gabi było nie wesoło,,,,,, dobrze ,że tak to się skończyło.??

Słodziutka.. modlę sie co dzień z WAS,,,, jak mama??lepiej?....... trzymajsię kochana,,,cokolwiek nie powiem i tak będzie nie na miejscu,,,,,,ale wiedz ,że zawsze jestem z TOba myśłami,,,muzi byc dobrze i tego sie trzymajmy.....:tak:Wielki buziol dla CIEBIE,,, Ty wiesz za co....


OLCIA,,,,a jak Twoja mama????

Syla po wizycie,,,cieszę się,że ok.....bąbel rośnie,,,,,

NIUSIA,,,,,przepiekne Te Twoj e ANIOŁKi,,,, zdolniacha z CIEBIE.....

Aga Irl.... pieknie wyglądasz......:-D
:-D:-D
Pixelko a CIebie gdzie wcieło????

no alla , Also, teraz W Y w kolejce,,,,

MORDOKLEJKa, , MirCIa,, buziaki dla chłopaków:-D:-D:-D:-D

ALICJA a Ty gdzie..... kiecke mierzysz,,,,,heh pewnie,jużżyje tylko weselem,,,,:-D:-D:-Dsuper,,,,,,,


SELENKO,,,a WY jak z MADZIĄ macie się//???? BUZIOLE...życzenia dla córci spóznione ale szczere,,,,,,, zadowolona z prezentów????

AGA AJ.....co
u ciebie kochana...... mam nadzięje że juz Tylko lepiej,,, i pogoda podniesie CIę na duchu,,,,,

MARLENKO, SZAFIRKU,,,,,KAROLKA..... buziolki,,,,,,i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ąlutka, Słodziutka,Agi,,,,i staraczki dla was....~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Witam nowe aniołkowe mamusie,,,,,, tule mocno...:tak::tak::tak:

KArolcia,, dziekuje za pamięc jak zawsze........i mocno kibicuje....:-D:-D

MARTA ( ona ) ty wiesz):-D:-D:-D:-D:-D

ANESTO, JEZYK,,, co u WAS, jakdzieciaczki?????

DLaczego tak,,, buziaki dla OLI......:-D:-D:-Dwerka

POSTPTASZYNA,,co u niej???

Wróbelek,,,, fajnie,że masz M przy sobie.............. teraz juz z górki a TObie lżej,,,,, buziaki..;)


DILAJLA,,,,, macie już imię.,,,,,????buziaki....:-D:-D:-D


Enka, Iza,Iławianka, Koti, Mama sówka, Hania, Scarlet, CYNICZNa, MAgdlaenka, /Marti, magda, Kasienka, Danula, Pysia, Andzela, Marlenka,
NIEWYMIENIONE DIZEWCZYNKI POZDRAWIAM<,,,,,
 
reklama
cześć dziewczynki
wpadłam zobaczyc co u Gabi-i co widzę:tak::tak::tak:
rozpakowała się -szczęśliwie nasza GABI!!!
GRATULACJE I CAŁUSKI DLA MAŁEJ ANI!!


a co u Syli?czy ktoś wie?

Kasiekk z mama jeszcze nie byłam,jedziemy do Wrocławia na szczegółowe badania 14,15 kwiecień


Pozdrawiam dziewczynki

 
Gabi ogromne gratulacje dla najdzielniejszej z mam!!!! Aniu witaj z drugiej strony!!!!!
mam nadzieję że wszystko jest ok i szybciutko wrócicie do domku.... czekamy na fotki....

Sylwia trzymam kciuki... szew napewno pomaga w utrzymaniu ciąży, jeśli będzie konieczny... o te szyjki:baffled:....

Edytko jak mama??? mam nadzieję że lepiej.... te problemy czasami nas przerastają... buziaczki

Wróbleku to walcz o neta bo musimy być na bieżąco.... tak malutko ci zostało do rozpakowania...

Zresztą wszystkie suwaczki ciążowe tak tutaj pędzą że juz pomalutku sie pogubiłam.... która następna do rozpakowania???? Alla czy Also??? bo chyba jakoś w tym samym czasie?

a ja odpoczywam weekendowo bo od jutra znowu poznawanie nowych jak dla mnie wynalazków.... ale pomalutku zaczynam rozumieć o czym mówię:sorry:.... ale jeszcze dużo czasu upłynie do perfekcji:baffled:

buziaczki dla wszystkich na niedzielny dzionek....
 
Byłam ostatnio na wizycie i nadal wszystko ok, tylko ciagle mam obnizone hemoglobinke, ale juz nieznacznie. Dieta działa cuda.
Mam teraz duuuuuuuuuuzy problem bo strasznie bolą mnie pięty od spodu, wiem ze to głupio brzmi ,ale ból jest przeokropny!!!!!!!!!!!!!
Może gdzieś odbiłaś sobie pięty? Dobrze, że dieta działa:tak:

Gabi gratuluję z całego serca pięknej córeczki.. rozdarciucha!
Kochane... nie wiem nic wiecej bo dostałam tylko mm-ska ze zdjęciem małej! Piękna jest niesamowicie.
GABI gratuluję:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Czesc
Ja dopiero 5 dni po usg i trochę swiruję. Bo mi się zdawało że brzuch mam troche mniejszy. No ale dzis z rana juz wiedziałam ze jest ok jak przy myciu ząbków przywitałam sie 2 razy z panem pawiem. Ach, cały dzień mi nie dobrze, ale dziękuję Bogu, że mi nie dobrze bo to znaczy ze dobrze, ha, ha ale zamotałam :-D
Dobrze to znam. Trzymaj się, będzie dobrze:tak::tak::tak:
 
alla w dniu urodzin wszystkiego najlepszego spelnienia marzen !!!!!!!!!!!
Ile kwiatów na łące, ile gwiazd na niebie, tak wiele szczęścia życzymy Tobie. By spełniły się wszystkie życzenia, zdrowia i miłości bez ograniczenia.


WITAM DZIEWCZYNKI I ZYCZE MILEJ NIEDZIELI
 
Ostatnia edycja:
Allaa....
Wszystkiego najlepszego....samych radosnych chwil,uśmiechu i radości,szybkiego i sprawnego rozwiązania.Spełnienia wszystkich marzeń....
Sto lat,sto lat....
 

Załączniki

  • 10.jpg
    10.jpg
    3,9 KB · Wyświetleń: 80
Witam
17 marca straciłam kruszynkę w 6 tygodniu ciąży. Kochane pomóżcie mi, czy mam szanse zajść jeszcze w ciążę. Jakdługo będę musiala się starać bym znowu mogła cieszyć się świadomością że znowu jestem w ciąży. Bardzo się boję nie mogę poradzić sobie z utratą dzidzi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aga34 wszystko zależy od Twojego organizmu! Poronienie w 6tyg, jest dosyć wczesne ja poroniłam w 9tym...
Książkowo po miesiącu dostałam miesiączkę i wszystko jest dobrze.

Niczym się nie przejmuj większość dziewczyn z tego forum po poronieniu już jest w ciąży, trzy dziewczyny niedawno urodziły :-)
Czekaj teraz na pierwszą miesiączkę, dbaj o siebie, a jak wszystko będzie dobrze już za 3miesiące będziesz mogła się starać ponownie :tak:
 
Do góry