reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam nową koleżankę przytulam Cie mocno i zaglądaj tu częściej
Aguś , Andzi śliczne brzuszki normlanie ciąża Wam służy kochane :-)
Edytko przytulam mocno cały czas myślami jestem z Tobą
Wczoraj tak sie zdenerwowałam po tych wiadomościach , że w nocy spać nie mogłam a dziś dostaje mmska z slicza dzidzia strasznie się ciesze , zę gabi już po wszystkim tye czekania , cierpienia i wyrwałośći podziwiam cie kochana Ty wiesz :-)

ja zmykam do wanny naroiłam sie dziś strasznie wymalowałam korytarz i łazienke na dzxiałce i nie mam juz na nic siły teraz czas na relax bzuaim Wszystkie bez wyjątku :-)
 
reklama
Edytko przytulam Cie bardzo mocno i zapewniam o modlitwie za mamę.
Syluś kciuki trzymam zaciśniętę. Myślami jestem z Tobą. Bądź dzielna dla maleństwa, które nosisz pod serduszkiem.
Gabi serdeczne gratulację. Aniu witaj wśród e-ciotek. Dużo zdrówka wam życzę.
Selenko, Aguś ślicznie wyglądacie.Brzuszki ślicznie rosną.
Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie.
 
Gabi gratulacje i wracaj szybciutko do sił.....

Edytko trzymaj sie kochana całym sercem jestem z tobą...

Andzi ty jak zwykle pięknie wyglądasz :)
Aguś ty także....
pozdrawiam
 
alma rey a po pierwszej stracie robiłaś jakieś badania , po jakim czasie zaczeliście się starać o dzidzię? pa miałam zabieg 6 marca i 26 dni po zabiegu dostałam pierwszą @ tak jak miałam wcześnie j cykle czyli chyba wszystko wraca do normy. Ja jestem takiego zdania co się będzie miało stać to się i tak stanie czy to bedzie teraz czy za pół roku organizm sam wie kiedy może przyjąć nowe życie. tak mi nawet jeden lekarz powiedział że na pewne sprawy nie mamy wpływu i że trzeba porobić badania jeśli wyniki będą dobre wtedy mozna sie starać.

pierwsza mialam pozamaciczna bo mialam niedrozny jajowod a druga to poronienie najprawdopodobniej wada genetyczna plodu wiec nie mialam wplywu na to bezposrednio ... pytasz o czas jaki mina od jednej do drugiej ciazy to 5 miesiecy .. mi po zabiegu dopiero po 45 dniach okres wrocil ... da dlatego pol roku to moj wlasny czas na pogodzenie sie z tym co sie stalo bo nie czuje sie psychicznie na silach na kolejna ciaze bo jeszcze nie pogodzilam sie ze strata tamtej ...
 
Witajcie kochane.
Wróciłam od ginki, wszystko ok serduszko bije:-D:-D

Cudownie! Tak się cieszę!

Witam kochane ja wpadłam tylko na chwilke powiedzieć, że Syluś jest w szpitalu :-( zatrzymali ją bo ponoć szyjka jest krótka i w poniedziałek ma ja obejżeć profesora jak będzie trzeba założy szew biedna Syla ale przynajmniejma opieke na miejscu jakby co musi leżec prze weeken a mowiłaze tak jej sie chce pomidorów ;-) pozdrawiam Was gorąco wieczorkiem będe i nadrobie zaległości a teraz ide dalej myć okna :-)
Mielismy jechacdo znajomych ale nie wyrobili sie ze sprzataniem ogrodu i jedziemy do nich w niedziele :-)

Biedna sylus..szpital to paskudna sprawa, ale strasznie mocno trzymam za Ciebie kochana Sylus kciuki!!!

Cześć dziewczynki.nadal nie mam okresu,a jeżeli chodzi o lekarzy to mnie nerwy biorą,jestem załamana.od 11 dni mi się spóżnia.wizyte bym miała dopiero na 23kwietnia albo na 28..byłam u jednego lekarza i to co on mi mówił to komedie można nakręcić-kłóciłam się z nim bo mi nerwy puściły-nie chciał mi zrobić badania HCG bo nie!!!!!ale kazał kwas foliowy brać i zwolnienie chciał mi wypisać.śmieszny do kwadratu....a ogólnie na teście wyszło brak ciąży.poradźcie mi coś bo już nie wiem co myśleć

Nie kumam takiego podejscia lekarzy..No glupia jestem...

Witajcie miłe kobietki.

Przyszłam tylko na chwilunie napisać co u Sylwi (ale Pati już Wam napisała) dzielnie trzymamy kciuki.. !! A co do płci to dalej nie wie.. co grasuje w brzuszku.

Beatko serdeczne gratulatki. Niech tak będzie do samego końca!!

Mam wieści od Gabi.. niestety nie za dobre.
Jest w szpitalu - nie rodzi tylko z powodu spojenia bo jest bardzo źle. Do tego prawie nie ma wód. Dziecko przestało rosnąć i ogólnie kiepsko :-:)-( Z braku miejsca leży w izolatce na strychu i płacze za dzieckiem :-:)wściekła/y::no::angry:...

Tak mi przykro. Dzisiaj jest dla MNIE OKROPNY DZIEŃ....

mamę wzieli do szpitala.. nie jest dobrze... kłotnia z mężem.. :angry::wściekła/y::no::no::no:

Zmykam.

Dużo zdróweczka zyczę Twojej mamci...



Ciąza Ci sluzy Agus, slicznie wygladasz...

Ja tylko na chwilunię. Edytka do Mnie dzwoniła, Gabi urodziła. Nie wiem kiedy, nie wiem jak ani nic nie wiem o malutkiej jej córeczce. Przypuszczam,że Edi zda Wam szczegółową relację jak dotrze do domku.
Gabi, tak się cieszę!!!!! Gratuluję. :-):-):-)
Zmykam.

HURAAAAA!! Gabi moje gratulacje, cudownie!
 
reklama
Do góry