reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie
dziewczyny co sie wypłakałam to moje..
męzus wypozyczyl mi filma mial byc jakis romans, a to taki wyciskacz łez ze sie uspokoić nie mogłam!! M powiedzial ze jutro pani w wypozyczalni zęby wybije...hehe
:-D:-D:-D:-D Biedna pani z wypożyczalni

sluchajcie dziewczyny mam problem:
pisalam wczoraj ze do @ mam jakies 7 dni a tu od dzisiaj zaczely mi sie plamienia takie jak dostaje tuz przed @ czyli pewnie jutro zawita:no: . poradzcie mi bo juz naprawde niewiem:-(
Przez jakiś czas organizm wraca do normy. Jak się martwisz to pogadaj z lekarzem.

Beatko a co dobrego miałaś na kolacyjkę? Aaaaaa zapomniałam pochwalić Twego pięknie zaokrąglonego brzuszka :zawstydzona/y: gapa ze mnie. Wyglądasz ślicznie. Choć twarzy nie widziałam :sorry2:
Kiedyś się całą wstawię ale jakoś nie jestem fotogeniczna ;-)

Selenko wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia i samych radosnych chwil.

tulipany.jpg
 
reklama
Obiecałam pokazać mój obecny brzuszek. Zdjęcie robione przed chwilką po obfitym śniadanku ;-);-);-)
A i wstawiłam w albumie zdjęcia mojej kruszynki :-)
 

Załączniki

  • Brzuch-11t-mini.JPG
    Brzuch-11t-mini.JPG
    10,8 KB · Wyświetleń: 57
Kinguś zaczynasz wyglądać okazale:-).... śliczny brzuszek

Dziewczyny ja mam nadzieję że sie postaracie i kwiecień da nam dużo nowiutkich fasolek..... trzymam kciuki za staranka...

u mnie bez zmian.... choróbsko nie odpuszcza.... M umierający i upierdliwy.... chyba się cieszę że we wtorek do pracy....
 
Kinguś zaczynasz wyglądać okazale:-).... śliczny brzuszek

Dziewczyny ja mam nadzieję że sie postaracie i kwiecień da nam dużo nowiutkich fasolek..... trzymam kciuki za staranka...

u mnie bez zmian.... choróbsko nie odpuszcza.... M umierający i upierdliwy.... chyba się cieszę że we wtorek do pracy....

Zdrówka życzę :-)
 
czesc dziewczyny :)

35.gif

Naszej jublilatce Selence wszystkiego naj i uśmiechu na codzien !!!!
happybirthday.gif


bukiecik.gif


Marti cierpliwości ;-);-);-)

Kinguś śliczny brzusio :-)

Danula :-)

ehh... zmykam... nie mam dzisiaj nastroju... wróciłam z psiurkiem ze spacerku nad wisłą... a u mnie ciche dni....

Trzymajcie się Kochane :-)
 
hejka
a my wlasnie wrcilismy ze spacerku, bylismy nad Maltą
pogoda super ludzi full ale jestem wykonczona, plecy mnie bolą i brzuch więc grzecznie sie polożyłam a męzuś robi obiadek, kurczaczka z pyrkami i mizerią, no i moze sie nawet skusze.

miłego dnia!!!
 
reklama
Do góry