reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karola71, czyzbyś rezygnowała? Nie uwierzę. Ale to jest też sposób. Ja trzymałam Oli ubranka 12 lat, były tak ładne i zadbane, swego czasu kupione w Niemczech. Szkoda mi ich było. Planowałam , później nie i w końcu oddałam je 4 lata temu znajomej, na przekór losowi. Dziś pewnie by sie przydały, muszę skompletować wszystko od początku, ale może własnie tak miało być? Czego i Tobie życzę.

Selenko a jednak zrezygnowałam,też mi szkoda ciuszków bo sliczne ale po co mają leżeć,mi się nie przygadzą a innym pomogą,ktoś mi ostatnio powiedział żebym się ich pozbyła.Będę tu z wami dalej bo z wami jest mi dużo lżej a poza tym muszę wam wszystkim kibicować ale obiecuję że już nie będę marudzić,muszę ułożyć sobie życie bez dzieciątka i to boli,dziś chodzę i placzę cały czas bo tak mi żle.Wiem że nadal będę miała co miesiąc nadzieję ale może będzie wtedy lzej.Modlę się żeby Bóg zapełnił tę straszną pustkę,na adopcję też nie mam szans bo za stara jestem,zresztą siostra już drugi rok czeka i nic.
Dobra koniec użalania się nad sobą,obiecuję już nie smędzić.

KOchana Selenko życzę ci z okazji urodzinek dużo,dużo miłości,szczęścia,ale przede wszystkim byś szczęsliwie urodziła swoje małe szczęście a ono odwdzięczyło ci się pierwszym uśmiechem:-):-):-):-)

Przyszła wiosna,bociany wracają,myslę że spowodują na BB nowy wysyp fasolek.:tak::tak:
 
reklama
Bardzo dziękuję.:zawstydzona/y:
Jeszcze na żadne urodziny nie miałam TYLU zyczeń. Dziękuję. Kochane jesteście.
Karola71, ja się nie godzę z Twoją decyzją. Nie jest jeszcze za późno! Moja koleżanka jest w Twoim wieku i jest w ciąży. Musisz spróbować, musisz, bo są w życiu rzeczy na które nie zawsze jest czas, a na tę TY jeszcze masz !! Proszę Cię, skorzystaj, nie chę, abys żałowała tej pochopnej decyzji za kilka lat , gdy naprawdę będzie za późno.
Wymądrzyłam się.:sorry2:
 
reklama
Do góry