reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

bidulka moja sunia też się boi huku, najbardziej to burzy i fajerwerków.

Jak ta dzisiaj u Was nastrój?

moja burzy sie nie boi... ale fajerwerków koszmarnie... w sylwestra zawsze dostaje srodki uspokajające... co by zawałuy serduszka nie dostała:no:

a ja dziekuje... humorek nawet całkiem całkiem... mimo porannej kłótni z M :angry:
najwazniejsze ze słoneczko swieci... a kij juz z tą temperatura (-$) wazne ze nie pada :-D
 
reklama
z moim M to chyba gorzej niz z dzieckiem :-):szok: zawsze najwiekszy problem to co mu zrobic na sniadanko do pracy... bo on nie wie, on nie jest w stanie rano o tym myslec... wiec teraz robie mu to co ja uwazam za słuszne :-D

Anetko mój to jest taki agent, że pyta się co ma założyć :-D:-D:-D a o śniadanko to nawet nie pytam bo i tak nie uzyskam odpowiedzi:tak:
 
najpierw mi sie śniło,że straciłam prace a potem ,że byłam świadkiem strasznego wypadkui nie mogłam się dodzwonic na alarmowy 112 ani na pogotowie a Ci ludzie jęczeli,no mówie Wam okropność
 
Anetko mój to jest taki agent, że pyta się co ma założyć :-D:-D:-D a o śniadanko to nawet nie pytam bo i tak nie uzyskam odpowiedzi:tak:

hehe...:-D skad ja to znam... mu tez sie mnie pyta... "Anetko... czy moge tak isc...?" "Czy to nie pomięte?" "czy to pasuje do tego?"
a mnie czasami krew zalewa... bo dorosły chłop a zachiowuje sie czasami jak dziecko :szok::-) i pyta o takie pierdoły ;-)
 
hehe...:-D skad ja to znam... mu tez sie mnie pyta... "Anetko... czy moge tak isc...?" "Czy to nie pomięte?" "czy to pasuje do tego?"
a mnie czasami krew zalewa... bo dorosły chłop a zachiowuje sie czasami jak dziecko :szok::-) i pyta o takie pierdoły ;-)


mój też pyta:pasuje,pasuje?no zobacz czy pasuje :-)
 
reklama
hehe...:-D skad ja to znam... mu tez sie mnie pyta... "Anetko... czy moge tak isc...?" "Czy to nie pomięte?" "czy to pasuje do tego?"
a mnie czasami krew zalewa... bo dorosły chłop a zachiowuje sie czasami jak dziecko :szok::-) i pyta o takie pierdoły ;-)

jak to przeczytałam to jakbym mojego mężusia słyszała:-D:-D
miłego prysznicowania:tak:
 
Do góry