reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Też się cieszę dziewczynki.
Ale zmykam bo musze wykonac jeszcze bardzo ważny telefon!!! A pewnie chwile mi zajmie. A oczka mi się już kleją i pewnie trzeba będzie iść spać.
Dobrej nocki Wam życzę. I do napisania jutro. Bardzo proszę o małą produkcję!

Carri ależ Ty pięknie wszystkie nas zarażasz świetnym humorkiem! Fajnie że jest wśród nas taka miła duszyczka!

Sylwia uda się Wam innej opcji nie przyjmuje do wiadomości!

Madziu mordoklejko.. i jak weekend w Was dwoje i Ty w dwupaku :baffled::-D:rofl2:;-)

Anetko mam nadzieję że koncert udany a Ty bawisz się cudnie!
 
reklama
Alicja kochana wiem wiem jak pragniesz ale tylko wtedy jak wszystko już będzie OKI. Więc niech jak najszybciej będzie a później do roboty! Tylko nie samymi bananami ;-) by efekty były ;-):-D

Karinko uwielbiam tak miło spędzać czas w gronie rodzinnym!

Magdalena26, Danulka, vikii i wszystkie nie wymienione całuski dla Was

Pixelka jutro czekamy na kolejne zdjecie brzuszka! I dobrze że już wkońcu choroby Was opuszczą!

Gabi co z Wami??????????????????
 
Aj dobranoc. Wiesiu już słodko chrapie zmęczony padł na łóżeczko... ale jutro napewno przekazę całuski? Czy pozdrowienia?;-)

Ja też zmykam kochane!


paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jak fajnie że jesteście~!
 
reklama
Do góry