reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Andzi kochana wyglądasz pięknie! WOW!!!!!

Alutka nie omijam Cię!!!! Nawet tak nie myśl. Czekam aż wkońcu spotkamy się na BB

AJ, ALicja,kasiulka03,Karinka, Sylwia Asia i wszystkie dziewczynki nie wymienione witam wieczorowo
 
Było spueraśnie. Mała w skowronkach! Naprawdę zadowolona... ehhhh jaką miała minę z prezentów i wogole jak gości tyle do niej przyszło. Jak wszyscy byli zadowoleni. A to najważniejsze!
I my również że możemy pomóc!

Ale widzę że "życiowe" tematy teraz. Wiec nie chcę mówić teraz o przyziemnych rzeczach by nie urazić kogoś kto teraz potrzebuje wsparcia
 
ilawianka dziękuje za zaproszenie! Tylko nie miałam czasu by odpisać na NK.. wiesz BB uzależnia ;-)

Haniu nocna jak miło że się pokazujesz. Choć tylko na chwilunię.

Allaa napewno z Kubusiem wszystko się ułoży. A jak Go kochasz całym serduszkiem to przecież całkiem normalny ludzki odruch? Czy można inaczej pytam się siebie i Was?

AJ ależ Ty zapracowana jesteś!

ALicja kochana ja przez Ciebie na bazarze skupić się nie mogłam. Ale jak inne dziewczynki pisały jak pragnęłaś I kreski póki co to cieszę się razem z Tobą. Ale Twe oszczędzanie mnie rozbawiło.... siupel

Marzenko wybacz milczenie ale zabiegany dzisiaj dzień:sorry2:
 
Witaj Slodziutka :*
Slodziutka wiesz ze pragne tych 2 krreseczek ale dopiero jak bedzie ze mna wszytsko oki :-)
super ze impreza sie udała :-) och jak ja kocham prezenty :oo:
 
reklama
Do góry