reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
:-( moja mała zyła ok 20 minut, nie ratowali jej...

teraz wierze ze musi sie udac, to dopiero 17 tydzien a juz tyle przeszlismy, boje sie zeby to maleństwo wytrwało, po tej operacji, od samego poczatku cos nie tak, ale teraz wierze ze musi byc juz tylko dobrze...
 
oh uciekam bo zaraz sie znowu rozrycze a mąz nie bedzie zadowolony...nie lubi jak płacze
dobranoc kochane
 
Syla nie zamartwiaj się,ciąża przebiega z komplikacjami ale cały strach wynagrodzi ci kruszynka kiedy ją przytulisz:tak:
 
Sylwia Twoje Malenstwo które nosisz pod serduszkiem jest bardzo silne,nie da się i bedzie walczył...zobaczysz!Juz tyle przeszliście teraz juz może byc tylko lepiej....:tak:
Usmiechnij się kochana!dobrej nocy......
 
Moj stan byl ciezki po cesarce nawet mi jej nie pokazali:-(nie moglam jez dotknac przytulic>dziekuje za wsparcie Moj aniolek Agnieszka (24tydz)03-03-2009(*) za wsze male Aniolki(*)(*)(*)(*)
 
reklama
Witam się wieczorkiem tylko na chwilkę. Nadrobiłam zaległosci choć miałam ich sporo.
Dziękuje za pamiec. Ale dzisiaj nie odpiszę Wam wszystkim

Całuje Was i nowym mamusiom Aniołkowym chciałabym przekazą troszkę mej wiary w lepsze jutro!
 
Do góry