reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Kasiulka03 ściskam Cię mocno, (*) dla Twojego aniołka.
Słodziutka, witaj po przerwie, ja mam usg 25 marca,
trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny, bo nie wiem jak ja przezyje tą wizytę, strasznie sie boje

Pozdrowienia dla Wszystkich dziewczynek:tak:
 
ło... połozyłam sie na chwilę przytuliłam się do psiaka i dopiero teraz się obudziłam :-p

Marti
... M obudził się koło 21... oglądalismy tv do 24 (jej... CSI okropnie wciąga;) ) i poszliśmy spac... z szalenstw jeszcze wczoraj byly nici bo lekki plamienie jeszcze miałam... ale za to dzisiaj :-D

Iza30 na pewno wszystko będzie dobrze... mocno trzymam kciuki :tak:

mordoklejka... trzymam za Was kcuiki !!!

Czesc Iza, Koti :-)
 
Cześć wszystkim

Also(Alinko) cofnij się maksimum z 3-4 kartki wstecz i jest post Madzi.Nie urodziła.. zresztą najlepiej sama przeczytaj.
A co u Was?

Kasiulka03 witaj wśród Aniołkowych mam. Przykro mi że dołączasz do nas w tak bardzo smutnych okolicznościach. Tulę mocno do serduszka i proszę zostań z nami. Będzie Ci raźniej. Daj sobie czas na żałobę bo naprawdę tego potrzebujesz. Jest Ci cieżko i jeszcze nie raz zapłaczesz ale nie zapominaj żeby nie płakać za dużo bo Twoj Aniołek pogubi wszystkie piórka.
Wiem że cokolwiek teraz powiem i tak Cię nie pocieszy bo nie ma takich słow co ukoiły by Twój ból.
Ale zobaczysz że kiedyś wyjdzie dla Ciebie słoneczko, znów zaczniesz się uśmiechać.. Tak wiem wydaje Ci się to teraz absurdalne ale tak będzie zobaczysz. Ból kochana nigdy nie minie bo ON nigdy nie zniknie z Twojego serca ale Ty nauczysz się z nim zyć.
Z czasem (bo nawszystko potrzeba czasu) będzie Ci znacznie lżej a do tej pory żal się nam, płacz i smutaj jeśli masz taką potrzebę.
 
U nas też przez całą noc napadało tyle śniegu że czuję się jakby był listopad a nie marzec :sorry2:buuuuuuu jak patrzę za okno to się dołuję. Wiec lepiej patrzyć w minitor :blink:

Asiu jak widzę przed pracą jeszcze zdążyłaś się z nami przywitać :-D kolejna uzależniona od BB?

Madziu czekamy i czekamy razem na Juniorka! Pisałyśmy już wszystkie o tym wczoraj ale jak nie dasz rady nadrobić kilku :szok::-D stron :zawstydzona/y:;-);-);-) hihihii
A powiedz jak się czujesz?

Iza30 czekam na 25 marca i na usg!To również w środę? Ależ tych usg się nazbierało w środę.Fiu fiu fiu. Pewnie że będziemy bardzo mocno trzymać kciuki za Was i również czekamy na relacje z wizyty i zdjęcie z usg!
 
Asiu jak widzę przed pracą jeszcze zdążyłaś się z nami przywitać :-D kolejna uzależniona od BB?


tak tak ja jestem nastepna uzależniona :-)
 
reklama
Do góry