reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witajcie wieczorową porą.....nienajlepiej się dziś czuje...ale czytam ,że Agusia ma odebrac swoje Maleństwo.....
Agus....ja niestety chyba równiez nie jestem w stanie Ci kochana pomóc,co prawda faktycznie (jak Alutka pisała) pochowałam Szczątki mojego Maleństwa (11tydz.)...ale u nas zorganizował wszystko szpital....to był taki zbiorowy pochówek dzieciątek które odeszły w ciągu pół roku....."normalny" pogrzeb z księdzem....więc ja nawet nie miałam aktu zgonu bo w szpitalu o nic nie pytali....zawiadomili tylko o pochówku.....wiesz zdaję sobie sprawe co teraz czujesz i zyczę Ci kochana naprawde wielllllleeeee sił....to bardzo trudne przezycie...ale tak jak Słodziutka pisała najlepiej byłoby gdyby ktoś Cię wspomógł....tule Cię z całych sił.....
Edytko....chyba się domyslam......tule Cię mocno kochana i mam nadzieję,że juz bedzie "dobrze"....wiesz bardzo bym chciała Cię pocieszyc...buziam Cię mocno...
Marlenko...pomyslnego wyniku badania zyczę dla Chrzesniaka.....

Zyczę Wam wszystkim spokojnej nocy kochane.....dobranoc...
 
Dziewczynki ja chciałam tylko powiedzieć Wam dobranoc.

Aguś, trzymaj się, to na pewno bardzo trudne przeżycie będzie dla Ciebie. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto Cię wspomoże w załatwianiu tych formalności.
 
Czesc Dziewczynki
Wrcoilam z pracy niedawno, rozbolal mnie tak bardzo ząb ze praktycznie po scianach z bólu chodzilam :( :( :(
Syla trzymam kciuki!!! Teraz juz wszystko bedzie ok :)
Kurcze, ja przezd zabiegiem tez cos podpisywalam... :( tzn lekarka zapytala sie czy zgadzam sie oddac plod do badan czy chce aby zostal skremowany.. nie chcialam by na moim dzieciatku studenci cwiczyli wiec zdecydowlam sie na ta druga opcje... ale coz ona oznacza to nie wiem.. moze powinnam zglosic sie do szpitala?
 
Hej dziewczyny. Dziś dostałam telefon z zakladu pogrzebowego. Dzwonili i mówili żebym odebrała akt zgonu mojej dzidzi i żebym przyszła z tym do nich zakupic trumienke. Czy któraś z Was chowała swojego Aniołka. Zdziwiłam się że sami dzwonią i mówią. Ja nie wiem jak to się odbywa. Czy z księdzem czy tylko hades do grobu rodzinnego. I ile to może kosztować bo ja bez pracy a męża nie ma...
Chce pochować maleństwo jeśli jest taka możliwość ale czy mi wystawi szpital akt zgonu skoro to był tak wczesny etap ciąży???

Agusia musisz iść do szpitala gdzie poroniłaś i tam wystawią Ci akt urodzenia martwego dziecka (to zastępuje akt zgonu). Z tym idziesz do zakładu pogrzebowego i jak nie chcesz załatwiać wszystkiego to zakład pogrzebowy to za Ciebie załatwi łącznie z odebraniem dziecka. Z pewnych względów lepiej żebyś pożyczyła pieniądze i pokryła sama koszty pogrzebu potem w Zusie załatwisz zasiłek pogrzebowy.
Z zakładu pogrzebowego dostaniesz kartkę z informacją dla księdza i możesz go wziąść lub nie to już od Ciebie zależy.
Możesz też zgłosić do urzędu i nadać imię (jak nie znasz płci to zgłaszasz taką jaką chciałaś żeby to dzieciątko było).
Jeśli masz jakieś pytania to pisz na maila,
7 miesięcy temu pochowałam swoje maleństwo, było co prawda trochę starsze, ale to ta sama procedura.
Jestem tu nowa. Trafiłam tu dlatego, że czytałam Wasz wątek o mamach po 40 i tam jedna z Was zapraszała na ten wątek.
Zaczęłam Was czytać i trafiłam na ten post.
Wiem, że pomagając Ci w ten sposób wszystko do mnie znowu wróci, ale nie mogę Ci nie pomóc, bo wiem jaka to jest tragedia.

Witam pozostałe obecne i przyszłe mamusie
 
a CO U cIBEI,,,,,,??:-D:-D

dziekuje... powolutku do przodu :-)

Witam wiosennie
Anetko chetnie bym przyjechała ale chyba bedzie to niemozliwe..Ale zapewne wierze, ze bedziesz sie swietnie bawila..Fajna data ten pierwszy kwiecien ....prima aprilis :tak:

może jeszcze kiedyś... mam zamiar sie wyszalec:tak:
a co do 1 kwietnia... ja cały czas mówie M że to taki życiowy żart ;-):-D

syla28 cieszę się że wszystko w porządku :tak: odpoczywaj teraz :tak: i czekamy z niecierpliwościa do wrzesnia :-)

kinguś dziękuje :-)

muszkaa witam
 
kasiekkm bardzo fajne zakupy poczyniłaś.A ja sama często z Allegro korzystam. I powiem szczerze, że to wciąga;-)

dlaczegotak gratulacje oduczenia nocnych karmień

Syla dobrze, że operacja sięudała i cieszę się że z maluszkiem wszystko w porządku. Trzymam kciuki, żeby dalej tak było, a we wrześniu prosimy o zdjęcia dzidzi

marlena78 trzymam kciuki za dobre wyniki chrześniaka, adla m.najlepszym prezentem jesteś Ty

Edytko każdy ma kiedyś gorszy dzień,ale Ty kochana wracaj szybko do swojej weny twórczej bo pięknie piszesz

magdalenka38 nie poddawaj się kochana. Polecam oglądanie filmów, które lubisz, wciągnij się może w książki o których piszesz.Wiem ciepły zielony zakątek jest gdzieś nie wiadomo gdzie, ale może zapal sobie świeczkę, może kominek zapachowy i poczytaj. Może choć trochę poprawi się Twój nastrój

Pati.b ucz się ucz bo super Ci idzie.A co do staranek to zdaj się na Boga. On wie kiedy i jak

kinguś trzymam kciuki za USG

Alicja1985 myślo przygotowaniach i tym ważnym dniu, a szefową olej brzydko mówiąc

Agusia537 życzę sił i wytrwałości w przygotowaniu pogrzebu. Tulam mocno

AgnieszkaAJ jak dzisiaj nastrój?

muszkaa witaj u nas

anetka83 zdrówka życzę

Wszystkie pozdrawiam i każdej z Was życzę miłego dzionka
 
reklama
Do góry