reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
witam carri scarlet agi edytko alicja

edytko chcemy posta! chcemy posta !itd... tak ladnie je piszesz
uciekam na film moze pozniej zajrze jak M szybciej nie wroci z pracy
 
Syla, kochana cieszę się, że wszystko jest dobrze. Wszystkie się tu bardzo o Was martwiłyśmy. Matko, przeraziło mnie to co napisałaś, ale cieszę się, że jednak wszystko ok i wierzę, że uda Wam się dotrzymać do września w dwupaku. Buziaczki.
 
Ostatnia edycja:
Marzenko dziękuję Ci bardzo bardzo. Ale dzisiaj mam kiepski dzień. I jakoś tak ładnie napisałyście wszystkim.. że ja dzisiaj sobie chyba daruję...:-(

Alu (also) witam
 
Hallo Edytka.
Jak to masz zly dzien? Kazdy ale nie ty....
Takk jak kolezanka pisala (sory skleroza ktora to dziewczyna byla)
Chcemy posta chcemy posta...
 
Grabi się liście na jesien a teraz wiosna jest :-p:baffled: i co .... przyszłam pół godziny temu na BB a Ty teraz mi odpisujesz? :wściekła/y:
Kobieto jedna co się z Toba porobiło tylko napisz i napisz a moze ja mam inne zajęcia niz tylko pisac do Ciebie. :tak:
Nie wiem czy pamietasz ale obiecałam zrobi dla Ciebie i Wiesia zakupy w pewnym sklepie, więc juz nie krzycz na mnie wiecej:angry:
 
reklama
Do góry