reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam się z rana...!

Dlaczegotak - młody rocznik ten Twój M :szok::-D:rofl2: Więc pewnie śmiga jak młoda bryczka hihiii

Anetko najważniejesze że wyjaśniliście sobie wszystko i ze wróciło wszystko do normy. To podstawa. Jeszcze nie raz będzie wymiana zdań a godzenie się naprawdę może być przyjemne.

Agusia5... mnie bolało długooo po zabiegu ostatnim ale nie ukrywam że była cały czas pod opieką ginka! Więc gnaj do niego niech Cię przebada...
 
reklama
Czyżby nikogo nie było? :szok::szok: Chyba za wcześnie wstałam

Maja i jak dzisiaj a pracy? WIELKI RUCH?

Ola(Iza) jakoś tak dziwnie tydzień się zaczął bez Ciebie na BB :sorry2:Miłego dnia w pracy życzę.

Alutka kochana co z Tobą się dzieje?????????????????????? Martwię się już... halooooooooooooo

Pixelcia(Aniu) gdzie zdjęcia Twego ślicznego brzuszka?
Jak Wiki się czuje?

Mikuś a Ty jak po imprezce? Daj znać dzisiaj bo teraz to już co dzień.. pasuje coś napisać byśmy wiedziały że jeszcze nie teraz :-D

Modroklejka(Madziu) a Ty znów nas opuściłaś!!! Halooo kochana
 
witam wszystkie dziewczynki prosze trzymajcie dzisiaj ide do ginka zeby stwierdzic czy wszystko ok po poronieniu i porobic badanka zebym ewentualnie prubowała staranka o fasoleczke bedzie ciezko jak zobacze te wszystkie kobietki z brzyszkami serce mi peknie ale dam rade jak wruce bede z wami
 
Buziak dla Ciebie Anetko..

Gosiu oczywiście że kciuki zaciśnięte! Daj znać po wizycie.

Ale dzisiaj tych wizyt i ciężkich dni :-(

Haniu nocna jestem dzisiaj w tym ciężkim dniu dla Ciebie razem z Tobą choć tylko wirtualnie! Ale całym sercem myślami Cię obejmuję.

Asiu(Aneglko) daj znać co i jak!!

Idę się ubierać... wiosna za oknem trza rzucić się w wir pracy. Laba się skończyła :sorry2:
 
witam

magdalenko gratulacje!!!!!

edytko dziekuje kochana
Aj Tobie rowniez
goska trzymam kciuki za wizyte
mialam troszke do czytania ....wczoraj nie wchodzilam na BB jakis nerwowy dzionek mialam
pozdrawiam Was wszystkie
 
Witam Marzenko... normalnie cieszę się ze jestes :-):tak::-D:rofl2::happy:
Mam nadzieję że dzisiaj już lepiej.

Tylko martwi mnie strasznie nieobecność Alutki, wróbelka, pixelci... gdzie się ONE podziewają??????

Naprawdę zmykam się ubierać i zrobić make-up. Bedę jednym okiem zaglądać.:blink:
 
Edytko pogoda rewelacyjna ...tylko na dlugo nas nie opuszczaj i wracaj szybciutko
anetko ciesze sie ze jest ok ...Tak ma byc....
 
moze je przywolamy ALUTKA PIXELLA WROBELEK CZEKAMY NA WAS
Jeszcze tydzien wolnego i trza bedzie wracac do pracki ojjjojoj juz mi sie nie chce
 
reklama
Hej dziewczynki! Ja teraz od samego rana na nogach, bo siostrę do szkoły wyprawiam. Wczoraj uczyłyśmy się z angielskiego, bo dzisiaj ma pierwszy sprawdzian, mam nadzieję, że dobrze jej pójdzie.

A ja od 15 min. próbuję się bezskutecznie dodzwonić do rejestracji, żeby się na kwiecień na wizytę umówić, bo od dzisiaj można i cały czas jest zajęte.

Haniu, myślę o Tobie.

Jak będziecie miały jakieś wieści od Syli to dajcie znać.
 
Do góry