reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

also witaski
to supcio ze mozesz pomoc siostrze z anglika U mnie syn uczy mame ale cos slabiutko mi to wchodzi...hehe

a Ty chodzisz do maciejewskiego na NFZ czy prywatnie?
 
reklama
Marlenka, chodzę prywatnie, on chyba tylko prywatnie przyjmuje, ale mimo to ciężko się do niego dostać. Chociaż teraz zmienili system rejestracji i jest troszkę lepiej.

No moja siostra jest dopiero w pierwszej klasie więc na razie to powtarzamy słówka i pytania w stylu "jak masz na imię?", "ile masz lat?" itp. Ale tata się nigdy nie uczył więc choćby chciał to nawet nie wie jak się czyta po angielsku.

Kurde dalej dzwonię i nic.
 
dzieki also bo cos mi switalo ze przyjmuje na NFZ w przychodni u zrodla marii na karwinach a prywatnie to zapewne na fikakowie ? bo cos czytalam ...a jak wydlada sprawa cenowa? czy w cenie jest usg
 
Cześć babki.
Nie przebiję się przez Wasze posty.
Mam nadzieję,że przeważają dobre wieści.
wiecie może jak tam Sylwia?
Also,dobra siostra z Ciebie,choc mi serce ściska jak sobie pomyślę,że Twoja siostrzyczka taka mała:zawstydzona/y: Dobrze,że ma Ciebie.
Buziaki z wyrka dla wszystkich.Na razie.
 
Marlenka, ja płacę 130 zł za wizytę razem z usg. Tyle podobno płacą ciężarne, a jak wcześniej chodziłam to płaciłam mniej więcej tak samo, nie wiem czy teraz coś się zmieniło w tej kwestii.

Ach Gabi, mi też serce pęka, ale cholera nie mam na to wpływu. Ona i tak jest taka mądra i dzielna i na wyraz opiekuńcza jak na swój wiek. Dba o mnie, że szok, nie pozwala mi się schylać, nic dźwigać, dopytuje się o dzidzie i jeszcze swoimi spostrzeżeniami się dzieli co będę musiała robić przy maluszku itp.
 
a dziekuje ...cos ostatnie 2 3 cykle bola mnie jajniki i plecy ale mialam niedawno usg i niby wszystko ok synek w szkole

gabi jenciu jaki piekny masz ten suwaczek to juz 35 tydz kiedy masz wizyte u gina?
 
reklama
also wiec cena ok
a siostre masz bardzo kochana...bedzie wspaniala mala ciocia Dzieci sa bardzo madre jak na swoj wiek i czesciej niz dorosli sa wsparciem i pocieszeniem Moj synek jak widzi mame smutna ...pyta czy mi nie posprzatac zrobic kawke itd jest taki czuly i kochany
 
Do góry