reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
dzieki also chociaz nieraz jego wrazliwossc mnie denerwuje bo nie potrafi sie branic inni moga go popyychac ...a on sie nie broni i mowi ze to sa jego koledzy i nie odda

gabi wiec kciuki juz w gotowosci ...juz Ci malutko zostalo wiec moze byc tak ze przenosisz ciaze
 
hej babeczki!

ja nadal 2w1...i sie nie zapowiada na wczesniejsze ropakowanie, niestety...ja juz mam dosc..zmeczona jestem i niewygodnie mi

pisała do mnie wczoraj sylwia-jest mega zmeczona, skurcze ustały, oboje z maluszkiem zyja, ale słabo sie czuja....byc moze w tym tyg ją odwiedze...chociaz małż najchetniej by mnie do łozka przykleił-co 3 godziny pyta czy przypadkiem nie rodze...juz mnie wkurza
 
Cześć Dziewczynki. Dziękuję za słowa wsparcia.Ciąży nie ma :no::no::no: Byłam u gina i jestem jeszcze głupsza niż przed wizytą. :crazy:
Dodam, że u innego niż dotychczas i ten pierwszy powiedział na poprzedniej wizycie, że owu była około 10lutego a dzisiaj usłyszałam, że mam śluz płodny i jajeczkowanie było wczoraj a tamto krwawienie, które dla poprzedniego lekarza było @ ten zaliczył do połogu więc NIC JUŻ NIE WIEM. Mam czekać grzecznie jeszcze dwa tygodnie na @ Mam co prawda jeszcze troszkę nadziei bo ostatnio regularnie były przytulaski więc jak nie 3tygodnie temu to może teraz coś zdziałaliśmy ;-) I jeszcze powiedziała, że to wcale nie za wcześnie na ciążę bo po porodzie organizm jest jakby nastawiony na kolejną ciążę. Pierwszy raz takie coś słyszę bo wszyscy kazali czekać 3 miesiące co najmniej. Pokręcone to wszystko. Uciekam bo muszę uszykować Smyka do szkoły. Wakacje się skończyły. Jak dam radę to zajrzę wieczorem.
Buziaki dla Wszystkich i dzięki za wsparcie
 
Witam wszystkie......ja znwu noc nie przespana,,,,,,,buuuuuuuuuuuu.......masakra. ja zasnełam o 5 to budzik zadzwonił, ze do przedszkola i pracy czas..CARI, piękne fotki..!!!!!Syla trzymam kciuki,,, za reszte dziewczynek tez, uciekam, jestem w pacy ale odpływam,,, nie mam dzis siły....Miłego dnia..
 
Czesc Dziewczynki :-)
Wrocilam ze szpitala, oczywiscie okazalo sie ze jest tam remont i przychodnia zamknieta ale weszlam tam i byla jaka babka i zapytalam czy moge wynik a ona ze dzisiaj nie, moge przyjechac jutro a ja ze jutro nie moge bo dzis mam wizyte u gina i musze miec, no i mi dala
Wynik histopatologiczny ok, jak schodzilam spotkalam swoja gin, powiedziala ze wszystko dobrze
No i teraz o 13:30 ide na przeglad ;) no i mam nadzieje ze dostane skierowania na badania
 
Cześć Dziewczynki. Dziękuję za słowa wsparcia.Ciąży nie ma :no::no::no: Byłam u gina i jestem jeszcze głupsza niż przed wizytą. :crazy:
Dodam, że u innego niż dotychczas i ten pierwszy powiedział na poprzedniej wizycie, że owu była około 10lutego a dzisiaj usłyszałam, że mam śluz płodny i jajeczkowanie było wczoraj a tamto krwawienie, które dla poprzedniego lekarza było @ ten zaliczył do połogu więc NIC JUŻ NIE WIEM. Mam czekać grzecznie jeszcze dwa tygodnie na @ Mam co prawda jeszcze troszkę nadziei bo ostatnio regularnie były przytulaski więc jak nie 3tygodnie temu to może teraz coś zdziałaliśmy ;-) I jeszcze powiedziała, że to wcale nie za wcześnie na ciążę bo po porodzie organizm jest jakby nastawiony na kolejną ciążę. Pierwszy raz takie coś słyszę bo wszyscy kazali czekać 3 miesiące co najmniej. Pokręcone to wszystko. Uciekam bo muszę uszykować Smyka do szkoły. Wakacje się skończyły. Jak dam radę to zajrzę wieczorem.
Buziaki dla Wszystkich i dzięki za wsparcie

Haniu trzymam kciuki co by przytulaski zaowocowaly ;-)
 
reklama
Do góry