reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dlaczegotak bardzo mi przykro, ona jest teraz po tej lepszej stronie świata i choć to nie ukoi Twojego bólu ale jestem pewna że będzie nad Wami czuwać by nic złego się nie stało. Przytulam Cię słonko...
 
Dziewczyny proszę was odp na mój poprzedni post. Myślicie, że powinnam isc do lekarza po tabletke??? Nie jestem jeszcze gotowa psychicznie na kolejna ciaze i fizycznie też pewnie nie... :-(
 
Ja tylko na chwilke, bo zlapalam dola. Dzis moja najblizsza kolezanka z pracy urodzila pieknego zdrowego syneczka. Strasznie sie ucieszylam, bo to naprawde mila babeczka i przyslala mi sms-a osobiscie!
No, a potem sie poryczalam...

DLACZEGOTAK ogromnie Cio wspolczuje z powodu babci.

ANESTO! Przytulam Cie do serduszka i bardzo, bardzo Ci wspolczuje.

MAGDA uporaj sie szybko z przeprowadzka i wracaj szybko :-)

Pozostale dziewczynki. Caluski niedzielne! :-):-):-):-):-)
 
Maggie wiesze naprawde wiem co czujesz ja dzis bylam w szkole:(Moja jednak kolezanka w ciazy, druga urodzila a trzecia dzis oznajmila nam ,ze spodziewa sie dziecka.....wiesz cieszylam sie bardzo, ogladalam jej brzusio ma taki boski ale jak wracalam do domciu myslalam o tym i w autobusie sie poplakalam:(Nie wiem dlaczego przeciez ciesze sie ,ze beda mamami one sa mi bliskie..........

Dlaczegotak-bardzo mi przykro naprawde:(Prosze badz dzielna:(

Malutka-wiesz to zalezy od tego czy mialas juz normalny okres po zabiegu?Na Twoim miejscu poszla bym do lekarza bo tak naprawde nie wiesz w jakiej fazie jestes po za tym jesli nie jestes gotowa lepiej dmuchac na zimne.

Kochane dziewczynki wiecie jutro wracam do pracy i cholernie sie boje:(wrrrrrrrrrr
Chyba z tego wszystkiego wszystko mnie boli:(Jutro ide do lekarza bo zaczelam bardzo krwawic i znow wrocily bole brzuszka:(

Zycze Wam udanego dzionka:)
 
Monika ja jeszcze nie miałam normalnego okresu po zabiegu także nie wiem w jakiej jestem fazie. Jutro idę do lekarza i mam nadzieję, że on mi powie coś więcej na ten temat...

Mama Aniołka 02.04.2008r
 
Mam nadzieję, że będzie tak jak chcę bo szczerze to nadal czuję ból po stracie mojego maleństwa i nie chciałabym być już znowu w ciąży-jeszcze nie teraz...muszę najpierw pokonać ten ból i pogodzić się z tą stratą-muszę to zaakceptować...muszę dojść do siebie psychicznie i może dopiero wtedy...

Mama Aniołka 02.04.2008r




 
Dlaczegotak bardzo Ci współczuję. Bądź silna.
Monikaa, może poproś lekarza o dalsze zwolnienie, powiedz mu, że nie jestes psychicznie na to gotowa, fizycznie chyba też jeszcze nie.
Maggie rozumiem Cię doskonale, ja na widok wózków odwracam głowę. Może za jakiś czas będziemy się potrafiły cieszyć szczęściem bliskich nam osób.
Ja jutro o 12 jadę do szpitala i się dowiem czy konieczny będzie zabieg. Bardzo się boję. Mam nadzieję, że wszystko z moim zdrowiem jest już dobrze.
 
reklama
melduję się dziewczynki po weekendzie.:tak:
był dla mnie udany ale i męczący. a jutro znów do pracy.:no:
Mbieg mam nadzieję ze szybko do nas wrócisz:tak:
monikaaa trzymaj sie, na pewno w przacy nie bedzie tak źle. też bardzo się bałam powrotu i tak szczerze mówiąc to nie byłam jeszcze gotowa. byłam w pracy przez 3 dni i znów poszlam na zwolnienie. jutro mi sie konczy. ale czuje ze jestem pewniejsza siebie, bardziej zdecydowana. :happy:
maggie, trzymaj sie słoneczko nasze. mi też robi się smutno jak słyszę że kolejna koleżanka urodziła lub że w ciąży. ciesze sie razem z nimi ale jakaś igiełka zawsze ukłuje.
dlaczegotak bardzo współczuje Ci straty babci. tulę cie mocno.
malutka ja nie widze innego wyjscia jak pójść do lekarza i powiedzieć co sie stało.
alla Ciebie również tulę mocno. trzymam kciuki żeby ten zabieg nie był potrzebny.
szafirek13, nik_i, miroslawa, gosia1985, dilajla, jezyk, anesto, milgak, modroklejka pozdrawiam was wszystkie. buziaczki
 
Do góry